Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. Ogólnie to 19 kwietnia balam sie,ze jestem w ciazy. zrobilam dwa testy dzien po terminie miesiaczki i3/4 dni po terminie miesiaczki i wyszly negatywne-okres dostalam spozniony ale skapszt niz zazwyczaj i mniej bolesny. 4 dni temu mialam zblizenie z chlopakiem bardziej zblizone i od 4 dni mam plamienia czerwone-czy to wskazuje na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko ja przez pierwsze dwa miesiące miałam skąpe krwawienia i uznałam to za okres. Gdy byłam na wakacjach w tunezji to dostałam tego krwawienia fakt było ono skąpe ale wtedy myślałam że to przez zmiane klimatu i uznałam to jako okres potem jak już wróciliśmy z tych wczasów do domu to po jakimś czasie w terminie miesiączki dostałam krwawienia ale również było ono skąpe ale wtedy pomyslalam sobie ze przez tą zmianę  pogody bo jednak za granicą było gorąco a jak wróciliśmy do polski to było chłodno więc myślałam że cykl się jakoś zaburzył ale jak po kilku dniach miałam mroczki przed oczami i silne zawroty głowy to wtedy poszlam do lekarza i okazało się że to początek 9 tygodnia. Lekarz to fachowo nazwał że ciąża jest jeszcze mała nie zapełnia całej macicy i stąd te skąpe krwawienia. Uspokoił mnie że wszystko jest w porządku i tak się czasem zdarza u niektórych kobiet. Dziś mam zdrową dwuletnią córkę. Autorko zrób betę i wtedy będziesz miała jasną sytuację. Takie plamienia czy skąpe krwawienia nie wykluczają jeszcze ciąży. Trzymam kciuki powodzenia daj znać później jak wygląda sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Olgaa0011 napisał:

Autorko ja przez pierwsze dwa miesiące miałam skąpe krwawienia i uznałam to za okres. Gdy byłam na wakacjach w tunezji to dostałam tego krwawienia fakt było ono skąpe ale wtedy myślałam że to przez zmiane klimatu i uznałam to jako okres potem jak już wróciliśmy z tych wczasów do domu to po jakimś czasie w terminie miesiączki dostałam krwawienia ale również było ono skąpe ale wtedy pomyslalam sobie ze przez tą zmianę  pogody bo jednak za granicą było gorąco a jak wróciliśmy do polski to było chłodno więc myślałam że cykl się jakoś zaburzył ale jak po kilku dniach miałam mroczki przed oczami i silne zawroty głowy to wtedy poszlam do lekarza i okazało się że to początek 9 tygodnia. Lekarz to fachowo nazwał że ciąża jest jeszcze mała nie zapełnia całej macicy i stąd te skąpe krwawienia. Uspokoił mnie że wszystko jest w porządku i tak się czasem zdarza u niektórych kobiet. Dziś mam zdrową dwuletnią córkę. Autorko zrób betę i wtedy będziesz miała jasną sytuację. Takie plamienia czy skąpe krwawienia nie wykluczają jeszcze ciąży. Trzymam kciuki powodzenia daj znać później jak wygląda sytuacja. 

tyle,ze ja nie chce ciazy. zabezpieczalam sie prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, roztargniona09 napisał:

Co to sa zblizenia bardziej zblizone? Nie uzyliscie prezerwatywy?

uzywalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro uzywaliscie prezerwatywy, mialas miesiaczke, a testy wyszly negatywne to znaczy, ze nie jestes w ciazy. Nie i koniec. Jezeli nadal czujesz sie niepewnie to idz i zrob bete. Testu z krwi nie da sie podwazyc. Bedziesz miala 100% pewnosci. Wybierz sie tez do gina i popros o tabletki antykoncepcyjne, zastrzyk lub o zalozenie spirali. Bedziecie zabezpieczeni z 2 stron i mozliwosci zajscia w ciaze spadna niemal do 0. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś w ciąży, używacie prezerwatyw już pisałam ci wcześniej, że jeśli nie pękła wam zadna i nie były przeterminowane to nie ma szans na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Agnieszka1819 napisał:

Cześć. Ogólnie to 19 kwietnia balam sie,ze jestem w ciazy. zrobilam dwa testy dzien po terminie miesiaczki i3/4 dni po terminie miesiaczki i wyszly negatywne-okres dostalam spozniony ale skapszt niz zazwyczaj i mniej bolesny. 4 dni temu mialam zblizenie z chlopakiem bardziej zblizone i od 4 dni mam plamienia czerwone-czy to wskazuje na ciaze?

Nie jesteś w ciąży. W ciąży nie ma czerwonego plamienia.

6 godzin temu, Olgaa0011 napisał:

Autorko ja przez pierwsze dwa miesiące miałam skąpe krwawienia i uznałam to za okres.

Przestań chodzić i ludzi straszyć... Plamienie miałaś, nie okres. Lekarz Ci powiedział głupotę. Krwawienie w ciąży NIE JEST dobrym objawem i znaczy, że albo miałaś jakiegoś krwiaka, albo plamienie nie wiadomo skąd, które powinno się zbadać, bo mogło doprowadzić do poronienia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×