Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika98

Ktoś z waszych znajomych został influ?

Polecane posty

Nie znam  bo mam już 57 lat i moi znajomi nie wchodzą w takie coś, jedynie ich dzieci próbują, ale nie słyszałam aby się ktoś wybił na większą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2023 o 22:40, Ryniu napisał:

Tak, mam "kolezanke" która została influ, kradnie zdjęcia z pinteresta, na zdjęciach z zagranicznych wojaży nigdy jej nie ma, a followersów sobie kupiła 🤣 - noale jakieś współprace tam ma

Uzupełnię, na zdjęciach z zagranicznych wojaży jej nie ma - wrzuca same widoczki, a jak pokazuje siebie to w bliskiej okolicy, plus minus 100 km od miejsca zamieszkania, albo z wakajków nad polskim morzem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam do liceum (jeden rocznik) z Mariuszem z jednej z ostatnich edycji top model i z gościem z pole pole (widziałam, że Dodo to promowała swego czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam jedna co ma prawie 300tys follow, chodzilam z nią do szkoły średniej do jednej klasy. Teraz jest cała zrobiona, usta, cycki itp. Już wtedy się wyróżniała uroda ale mam wrażenie że te zabiegi ją trochę popsuły, miała naturalna i oryginalna urodę a teraz wygląda jak z taśmy. Nie miałyśmy jakiegoś bliskiego kontaktu ale wydawała się wyniosła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×