Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maybelinne

Poszukuję mężczyzny, który zrobi mi dziecko

Polecane posty

Tak jak w temacie - poszukuje mężczyzny, który zrobi mi dziecko. Temat poważny więc proszę sobie darować zbędne komentarze. Jestem samotna kobieta, po rozwodzie, mam już jedno dziecko. Chciałabym jeszcze jedno. Jestem samodzielna finansowo i życiowo, wiedzie mi się dobrze ale jestem samotna. Mam 33 lata, jestem atrakcyjną blondynka. Zapłodnienie metodą tradycyjną lub ,,kubeczkowa''. Nie chce żeby pan brał udział w wychowaniu, nie chce żadnej pomocy ani alimentów. Cena do ustalenia. Tylko panowie zdrowi, pracujący zawodowo, inteligentni, bez nałogów, bez wielkich problemow życiowych. Proszę o wiadomość na priv. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej pojechać na urlop, do sanatorium i zaszaleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w takiej sytuacji wybralabym sie na wakacje i znalazla atrakcyjnego faceta na jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam, że nie pojadę na wakacje ale wolałabym wiedzieć o tej osobie trochę więcej niż tylko tyle, że atrakcyjny.... Bo może być ... kompletny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2022 o 21:03, Maybelinne napisał:

Tak jak w temacie - poszukuje mężczyzny, który zrobi mi dziecko. Temat poważny więc proszę sobie darować zbędne komentarze. Jestem samotna kobieta, po rozwodzie, mam już jedno dziecko. Chciałabym jeszcze jedno. Jestem samodzielna finansowo i życiowo, wiedzie mi się dobrze ale jestem samotna. Mam 33 lata, jestem atrakcyjną blondynka. Zapłodnienie metodą tradycyjną lub ,,kubeczkowa''. Nie chce żeby pan brał udział w wychowaniu, nie chce żadnej pomocy ani alimentów. Cena do ustalenia. Tylko panowie zdrowi, pracujący zawodowo, inteligentni, bez nałogów, bez wielkich problemow życiowych. Proszę o wiadomość na priv. 

 

A pomyślałaś o tym jak to dziecko się będzie czuło ? Że po latach wypomni ci że chce spotkać ojca ? A po za tym wychowywanie dziecka przez jedynie matkę powoduje zaburzenia u takiego dzieciaka bo młody,młoda powinno czerpać wzorce od obojgu rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Niby normalny napisał:

A pomyślałaś o tym jak to dziecko się będzie czuło ? Że po latach wypomni ci że chce spotkać ojca ? A po za tym wychowywanie dziecka przez jedynie matkę powoduje zaburzenia u takiego dzieciaka bo młody,młoda powinno czerpać wzorce od obojgu rodziców.

Ja się nikomu z moich powodów tłumaczyć nie będę. Temat mam przemyślany i tak, pomyślałam o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2022 o 18:43, Niby normalny napisał:

po latach wypomni ci że chce spotkać ojca ?

A mamusia stwierdzi po kilku latach, że alimenty by się jednak przydały i że można tatusia do sądu by pozwać.  Teraz pisze coś, za 2 lata zmieni zdanie, duuuże ryzyko takiej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2022 o 21:03, Maybelinne napisał:

Tak jak w temacie - poszukuje mężczyzny, który zrobi mi dziecko. Temat poważny więc proszę sobie darować zbędne komentarze. Jestem samotna kobieta, po rozwodzie, mam już jedno dziecko. Chciałabym jeszcze jedno. Jestem samodzielna finansowo i życiowo, wiedzie mi się dobrze ale jestem samotna. Mam 33 lata, jestem atrakcyjną blondynka. Zapłodnienie metodą tradycyjną lub ,,kubeczkowa''. Nie chce żeby pan brał udział w wychowaniu, nie chce żadnej pomocy ani alimentów. Cena do ustalenia. Tylko panowie zdrowi, pracujący zawodowo, inteligentni, bez nałogów, bez wielkich problemow życiowych. Proszę o wiadomość na priv. 

 

na ile jestes zdeterminowana? ciekawe ile takich dzieci biega po ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2022 o 17:52, Maybelinne napisał:

Ja się nikomu z moich powodów tłumaczyć nie będę. Temat mam przemyślany i tak, pomyślałam o wszystkim.

Typowo egoistyczne powody 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Niby normalny napisał:

Typowo egoistyczne powody 

a jakie są nieegoistyczne w przypadku sprowadzania dzieci na ten świat?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Persona napisał:

a jakie są nieegoistyczne w przypadku sprowadzania dzieci na ten świat?

Kiedy chce się normalnie wychować dziecko w zdrowej rodzinie gdzie dziecko czerpie relacje z obojga rodziców.  Choć różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Kiedy chce się normalnie wychować dziecko w zdrowej rodzinie gdzie dziecko czerpie relacje z obojga rodziców.  Choć różnie bywa.

ale to wciąż egoistyczne pragnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Persona napisał:

ale to wciąż egoistyczne pragnienie

Nie,gdy chce się dla dziecka jak najlepiej.a nie przykładowo po 500+ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

Nie,gdy chce się dla dziecka jak najlepiej.a nie przykładowo po 500+ 

kwestie sprowadzania na ten świat dzieci są uniwersalne na całym świecie, chodzi o przedłużenie istnienia swoich genów na tej planecie. nie jest to ani troszkę bardziej "oświecony" powód niż zwykłe posiadanie 500 plus. i nie znaczy też że dzieci z 500 plus będą mniej kochane od tych robionych "z miłości". to nie jest gwarant niczego, a nawet lepiej im więcej dzieci z 500 plus tym sytuacja tego kraju będzie lepsza. to jeszcze może nawet ujść za powód utylitarny. a samo posiadanie dla chciejstwa posiadania to jest zwykła, egoistyczna potrzeba. nie ma co dorabiać rodzicielstwu dodatkowej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum raczej nie znajdziesz lepiej na żywo. Ponoć w Polsce jest mniej dzieci bo brakuje potencjalnych tatusiów. Alkusy, pato, narcyzi.

a na żywo znajdziesz pełno żonatych chętnych. Oni pierwsI do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2022 o 21:03, Maybelinne napisał:

Jestem samotna kobieta, po rozwodzie, mam już jedno dziecko.

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak to się zakończyło? Czy udało się za pierwszym razem? Czy facet miał kilka razy jazdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanse będzie zdrowe nasienie nie masz, więc lepiej 10 chłopa jednego wieczoru  najsilniejszy  plemnik wygrywa.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×