Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

52 minuty temu, Strusio85 napisał:

A ja narzekam na polską sluzbe zdrowia ...chyba muszę wszystko odszczekac 🤣... 

Sikaczy w życiu nie rób w celu porównywania paska🤣. Mi kiedyś wyszedł jaśniejszy niż ten robiony dzień wcześniej i już panika ...od razu poleciałam na betę...a się okazało, że ta rosła pięknie. Po prostu wystarczy bardziej rozrzedzony mocz i kreska będzie jaśniejsza 😜

Ahs..czyli zamiast sie uspokoić to jeszcze narobie gorzej?😜🤭

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, AniaKo napisał:

Wspaniałe wieści 💚 cieszę się ogromnie.

Za mnie trzymaj kciuki. Jutro mam cc. Tak cholernie się boję.

A pamiętaj Strusio ani się nie obejrzysz a będziesz na porodówce. 

♥️♥️♥️... Cudownie. Za chwilę spotkasz swoje maleństwo 🥰najpiękniejsze chwile przed Tobą ♥️♥️♥️  

To moje marzenie 😜... Dotrwać do tego momentu i moc w końcu przytulić to dzieciątko w moich ramionach ( to głupie może ale ja wierzę, że ta sama duszyczka próbuje 5 raz do mnie dotrzeć ...i wierzę, że w końcu uda nam się spotkać w terminie 🥰).

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, AniaKo napisał:

Wspaniałe wieści 💚 cieszę się ogromnie.

Za mnie trzymaj kciuki. Jutro mam cc. Tak cholernie się boję.

A pamiętaj Strusio ani się nie obejrzysz a będziesz na porodówce. 

Ania będzie dobrze 😊🥰ale i tak bdzmy wszystkie trzymać kciuki 🙏🤞koniecznie daj znać jak juz dojdziecie do siebie z małżeństwem 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Teklaoli napisał:

Ahs..czyli zamiast sie uspokoić to jeszcze narobie gorzej?😜🤭

Dokładnie tak🤣🤣🤣 ja zrobiłam w tej ciąży jednego sikacza ...i na tym koniec. Nie mam odwagi więcej 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Strusio85 napisał:

Dokładnie tak🤣🤣🤣 ja zrobiłam w tej ciąży jednego sikacza ...i na tym koniec. Nie mam odwagi więcej 🤣

Ja chyba z 12 juz 🤣🤣🤣🤣🤣i to te zwykle mnie nie zadowalaja tylko wydaje fortunę na te clear blue co pokazują ktory tydzień itp 🙈🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Teklaoli napisał:

Ja chyba z 12 juz 🤣🤣🤣🤣🤣i to te zwykle mnie nie zadowalaja tylko wydaje fortunę na te clear blue co pokazują ktory tydzień itp 🙈🤣

Myślałam, że jestem jedną z najbardziej szalonych na grupie ....ale rośnie mi konkurencja 🤣🤣🤣🤣🙈🙉🙈🙈🙈♥️

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cudowne wiadomości na forum! Strusio, Teklaoli ogromne ogromne gratulacje! AniaKo, trzymam kciuki! Wszystko będzie wspaniale! Jesteś silna babka, dasz radę! 💪 Zaraz przytulisz maleństwo 🥰

Pozdrawiam Was wszystkie i mocno mocno ściskam! Nadal Wam wszystkim mocno kibicuję 🥰

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Strusio85 napisał:

Myślałam, że jestem jedną z najbardziej szalonych na grupie ....ale rośnie mi konkurencja 🤣🤣🤣🤣🙈🙉🙈🙈🙈♥️

Haha kochana ja już  pierwszego dnia zrobiłam  dwa testy o 4 rano a wieczorem pobiegłam po następne 2 do sklepu i trzeci zrobiłam wieczorem a potem to już leciało wg nastroju 🤣 także tak😂myślę że  spokojnie możemy konkurować ze sobą 🤣🤣🤣 a teraz jeszcze jak odkryłam te prywatne usg niedaleko to jeśli wszystko bdz ok, to nie wykluczam, nie wykluczam, że co miesiąc tam będę 🤣chyba karnet wykupię czy coś😂 

chociaż nie wiem czy to nie zaszkodzi maleństwu🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,może wyda wam się to śmieszne ale mam takie pytanie,jak u was wyglądał transfer tzn.wprowadzenie cewnika z zarodkiem po lekach dopochwowych czy one nie blokowały przejścia cewnika bo jednak aplikuje się je kilka razy dziennie i juz kilka dni przed transferem nie wszystkie dopochwowe się  dokładnie rozpuszczą ,zawsze resztki zostaną w środku.Czy lekarz jakoś delikatnie oczyszczał te resztki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ada23 napisał:

Dziewczyny,może wyda wam się to śmieszne ale mam takie pytanie,jak u was wyglądał transfer tzn.wprowadzenie cewnika z zarodkiem po lekach dopochwowych czy one nie blokowały przejścia cewnika bo jednak aplikuje się je kilka razy dziennie i juz kilka dni przed transferem nie wszystkie dopochwowe się  dokładnie rozpuszczą ,zawsze resztki zostaną w środku.Czy lekarz jakoś delikatnie oczyszczał te resztki ?

Tak lekarz sam delikatnie oczyszcza, nie martw się 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Teklaoli napisał:

Haha kochana ja już  pierwszego dnia zrobiłam  dwa testy o 4 rano a wieczorem pobiegłam po następne 2 do sklepu i trzeci zrobiłam wieczorem a potem to już leciało wg nastroju 🤣 także tak😂myślę że  spokojnie możemy konkurować ze sobą 🤣🤣🤣 a teraz jeszcze jak odkryłam te prywatne usg niedaleko to jeśli wszystko bdz ok, to nie wykluczam, nie wykluczam, że co miesiąc tam będę 🤣chyba karnet wykupię czy coś😂 

chociaż nie wiem czy to nie zaszkodzi maleństwu🤔

O matko i córko !? 🙉🙈☺️😜😜 Zdetronizowałaś mnie 🙉🙈🤣🤣😁😁

Kochana. Nie ma co popadać w szaleństwo. Mi kazał gin przyjść za 2 tyg. Myślę, że 1 trymestr jest takim punktem newralgicznym. Potem wizyty będą rzadsze😜...USG chyba nie szkodzi ale szkoda kasy - lepiej zbieraj na wózek 😜

P.s. pisz jak USG ❤️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

O matko i córko !? 🙉🙈☺️😜😜 Zdetronizowałaś mnie 🙉🙈🤣🤣😁😁

Kochana. Nie ma co popadać w szaleństwo. Mi kazał gin przyjść za 2 tyg. Myślę, że 1 trymestr jest takim punktem newralgicznym. Potem wizyty będą rzadsze😜...USG chyba nie szkodzi ale szkoda kasy - lepiej zbieraj na wózek 😜

P.s. pisz jak USG ❤️

 

Haha no właśnie..wózek .wyprawka..omg🙈

Nie no spoko co miesiąc nie będę chodzić ale tutaj to naprawdę robią możeze 3 usg na całą ciążę..pierwsze w 12 tygodniu w ogóle..tylko ja ze in vitro to klinika robi zawsze swoje pierwsze usg w 7 tygodniu 😊 potem jest chyba w 12tygodniu i ok 20 i potem jeszcze jakos pod koniec🙈 masakra...UK i 21 wiek😂

A usg dzisiaj ok..serducho wali jak szalone 😁cos czuje ze bdz silny chłopaczyna🤭😜 uspokoilismy się ze starym i to bardzo😊🥰

Edytowano przez Teklaoli
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Teklaoli napisał:

Haha no właśnie..wózek .wyprawka..omg🙈

Nie no spoko co miesiąc nie będę chodzić ale tutaj to naprawdę robią możeze 3 usg na całą ciążę..pierwsze w 12 tygodniu w ogóle..tylko ja ze in vitro to klinika robi zawsze swoje pierwsze usg w 7 tygodniu 😊 potem jest chyba w 12tygodniu i ok 20 i potem jeszcze jakos pod koniec🙈 masakra...UK i 21 wiek😂

A usg dzisiaj ok..serducho wali jak szalone 😁cos czuje ze bdz silny chłopaczyna🤭😜 uspokoilismy się ze starym i to bardzo😊🥰

Wiedziałam, że wszystko z maluszkiem w porządku ❤️ to pewnie był jakiś krwiaczek. 

Super, że poszłaś na to USG - nic tak nie uspokaja ( ani beta ani sikacz 🤣🤣🤣) jak USG ! 😁❤️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Teklaoli napisał:

Haha no właśnie..wózek .wyprawka..omg🙈

Nie no spoko co miesiąc nie będę chodzić ale tutaj to naprawdę robią możeze 3 usg na całą ciążę..pierwsze w 12 tygodniu w ogóle..tylko ja ze in vitro to klinika robi zawsze swoje pierwsze usg w 7 tygodniu 😊 potem jest chyba w 12tygodniu i ok 20 i potem jeszcze jakos pod koniec🙈 masakra...UK i 21 wiek😂

A usg dzisiaj ok..serducho wali jak szalone 😁cos czuje ze bdz silny chłopaczyna🤭😜 uspokoilismy się ze starym i to bardzo😊🥰

Bardzo się cieszę że jest dobrze ✊👊🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny cały dzień mnie tu nie było i tyle się wydarzyło🙉

Strusio co za niespodzianka😍 wiedziałam, że tym razem będzie serduszko❤

Teklaoli cieszę się, że z Maleństwem jest wszystko w porządku😀 

AnuaKo trzymam jutro za Ciebie bardzo mocno kciuki✊️ Powodzenia😃

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

Wiedziałam, że wszystko z maluszkiem w porządku ❤️ to pewnie był jakiś krwiaczek. 

Super, że poszłaś na to USG - nic tak nie uspokaja ( ani beta ani sikacz 🤣🤣🤣) jak USG ! 😁❤️

Haha tak..to prawda 🥰😊♥️

Dzięki za wsparcie dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Zuzanna. napisał:

Bardzo się cieszę że jest dobrze ✊👊🙂

Dzięki  kochana🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Jennn napisał:

Dziewczyny cały dzień mnie tu nie było i tyle się wydarzyło🙉

Strusio co za niespodzianka😍 wiedziałam, że tym razem będzie serduszko❤

Teklaoli cieszę się, że z Maleństwem jest wszystko w porządku😀 

AnuaKo trzymam jutro za Ciebie bardzo mocno kciuki✊️ Powodzenia😃

 

Dzięki Jenn🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dziewczyny 🤩🤩🤩 świetne wiadomości ! Trzymam kciuki 😍

U mnie w niedzielę minął rok od szczęśliwego transferu. Powiem wam w tajemnicy, że poważnie rozważamy kolejny transfer w drugiej połowie przyszłego roku 😌 

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pomocy. W poniedziałek 12.09 miałam jechać do kliniki do Czech na wstępne badania do nowej procedury, ale okazało się ze jestem w ciąży naturalnej 😳😬😍. I tu pojawia się prośba, czy znacie może jakiegoś lekarz na Znany Lekarz online, który będzie skory dać mi clexane ? Niestety moj lekarz zrezygnował z wizyt online, dodatkowo jest na urlopie. W de nie dostane clexane 😞 a poprzedni lekarz ze względu na poronienia zalecał abym ja brała. Wczoraj miałam dwie wizyty online i niestety spotkałam się z przeciwnikami clexane. Jeśli ktoś może zwas mi kogoś polecić to please o wiadomość. Bardzo dziękuje 🙂 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jennn napisał:

Dziewczyny cały dzień mnie tu nie było i tyle się wydarzyło🙉

Strusio co za niespodzianka😍 wiedziałam, że tym razem będzie serduszko❤

Teklaoli cieszę się, że z Maleństwem jest wszystko w porządku😀 

AnuaKo trzymam jutro za Ciebie bardzo mocno kciuki✊️ Powodzenia😃

 

Jennn jak się czujesz ? Który to już miesiąc ? 5 ? ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maddalena napisał:

Jennn jak się czujesz ? Który to już miesiąc ? 5 ? ☺️

Maddalena gratuluję naturalnego cudu😍

U nas w porządku, Mały rozwija się prawidłowo😃

Tak to już 5 miesiąc i połowa ciąży za mną😀

Ja się generalnie czuję dobrze, jedynie alergia trochę zaczęła męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jennn napisał:

Maddalena gratuluję naturalnego cudu😍

U nas w porządku, Mały rozwija się prawidłowo😃

Tak to już 5 miesiąc i połowa ciąży za mną😀

Ja się generalnie czuję dobrze, jedynie alergia trochę zaczęła męczyć.

Oby dalej była to nudna ciąża 🙂 kiedy masz termin ? 
 

dziekuje za  gratulacje. Oby do trzech razy sztuka, oby tym razem się udało 🥰☺️ o dziwo w każdej ciąży miałam od samego początku ogromny ból piersi. Tym razem dwa sadzone jajka 🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maddalena napisał:

Oby dalej była to nudna ciąża 🙂 kiedy masz termin ? 
 

dziekuje za  gratulacje. Oby do trzech razy sztuka, oby tym razem się udało 🥰☺️ o dziwo w każdej ciąży miałam od samego początku ogromny ból piersi. Tym razem dwa sadzone jajka 🙈🙈

Termin po 20-tym stycznia 2023r😀

U mnie odwrotnie, zaraz jak minął termin spodziewanej @ to zaczęło się napięcie w piersiach, które tylko wzrastało. Już musiałam dwa razy staniki wymieniać🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Jennn napisał:

Termin po 20-tym stycznia 2023r😀

U mnie odwrotnie, zaraz jak minął termin spodziewanej @ to zaczęło się napięcie w piersiach, które tylko wzrastało. Już musiałam dwa razy staniki wymieniać🙈

No właśnie u mnie w każdej ciąży zaczynało się od „biustu” a teraz nie. Trochę mnie to zastanawia ale każda ciąża jest inna wiec mam nadzieje, ze to się wszystko z czasem rozkręci 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Maddalena napisał:

Dziewczyny pomocy. W poniedziałek 12.09 miałam jechać do kliniki do Czech na wstępne badania do nowej procedury, ale okazało się ze jestem w ciąży naturalnej 😳😬😍. I tu pojawia się prośba, czy znacie może jakiegoś lekarz na Znany Lekarz online, który będzie skory dać mi clexane ? Niestety moj lekarz zrezygnował z wizyt online, dodatkowo jest na urlopie. W de nie dostane clexane 😞 a poprzedni lekarz ze względu na poronienia zalecał abym ja brała. Wczoraj miałam dwie wizyty online i niestety spotkałam się z przeciwnikami clexane. Jeśli ktoś może zwas mi kogoś polecić to please o wiadomość. Bardzo dziękuje 🙂 

Madzia! Gratulacje!!! Ale extra że się udało naturalnie!😁

Ja niestety co do lekarzy nie pomogę ale mentalnie wspieram zza morza 😜🤞🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Maddalena napisał:

Dziewczyny pomocy. W poniedziałek 12.09 miałam jechać do kliniki do Czech na wstępne badania do nowej procedury, ale okazało się ze jestem w ciąży naturalnej 😳😬😍. I tu pojawia się prośba, czy znacie może jakiegoś lekarz na Znany Lekarz online, który będzie skory dać mi clexane ? Niestety moj lekarz zrezygnował z wizyt online, dodatkowo jest na urlopie. W de nie dostane clexane 😞 a poprzedni lekarz ze względu na poronienia zalecał abym ja brała. Wczoraj miałam dwie wizyty online i niestety spotkałam się z przeciwnikami clexane. Jeśli ktoś może zwas mi kogoś polecić to please o wiadomość. Bardzo dziękuje 🙂 

Ja polecam wpisać recepty online i skorzystać z jakiegoś portalu, ja kiedyś dostałam receptę na lek immunosupresyjny. Ja załatwiłam to tak, że miałam zalecenie pisemne od dr, może masz coś podobnego?

A jak nie to pisz jakie miasto, dziewczynom po ciąży zostaje czasem, a w ciąży refundacja pełna to może ktoś poratuje chociaż 1 pudełkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wczoraj o 7.47 na świat przyszła Martyna 💜💚 przez cc. Mój cud to 3390 g miłości i 56 cm długości. 

Dziękuję Wam, że byłyście wsparciem w trudnych chwilach, że zawsze służyłysie dobrą radą  , za to że jesteście 🥰

Trzymam za każdą z was kciuki.

Z całego ♥️ życzę Wam aby każdej się udało. 

  • Like 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AniaKo napisał:

Dziewczyny wczoraj o 7.47 na świat przyszła Martyna 💜💚 przez cc. Mój cud to 3390 g miłości i 56 cm długości. 

Dziękuję Wam, że byłyście wsparciem w trudnych chwilach, że zawsze służyłysie dobrą radą  , za to że jesteście 🥰

Trzymam za każdą z was kciuki.

Z całego ♥️ życzę Wam aby każdej się udało. 

Bardzo się cieszymy 🙂 , gratulacje 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Maddalena napisał:

Dziewczyny pomocy. W poniedziałek 12.09 miałam jechać do kliniki do Czech na wstępne badania do nowej procedury, ale okazało się ze jestem w ciąży naturalnej 😳😬😍. I tu pojawia się prośba, czy znacie może jakiegoś lekarz na Znany Lekarz online, który będzie skory dać mi clexane ? Niestety moj lekarz zrezygnował z wizyt online, dodatkowo jest na urlopie. W de nie dostane clexane 😞 a poprzedni lekarz ze względu na poronienia zalecał abym ja brała. Wczoraj miałam dwie wizyty online i niestety spotkałam się z przeciwnikami clexane. Jeśli ktoś może zwas mi kogoś polecić to please o wiadomość. Bardzo dziękuje 🙂 

Oddam za darmo 4 opakowania clexane. Daj znać na priv to podeślę 😊 mogę wysłać nawet dziś 😌

Gratulacje ! 💚

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×