Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja nie okreslam sie mianem geniusza.  Rzucanie taka terminologia jest wedlug mnie zbyt czeste i nie powinno odnosic sie do nawet bardzo zdolnych ludzi.  Geniusz to ma IQ 180 i wyzej i wiaze sie to z roznymi innymi problemami.  Ludzie z fotograficzna pamiecia moga recytowac cale ksiazki i sa nazywani geniuszami.  Prawdziwych geniuszy jest niewielu i o nich sie slyszy.  W czasach komuny pewnie tez czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, roztargniona09 napisał:

Bałabym się dziecka mówiącego pełnymi zdaniami w wieku 9 miesięcy🤣

No tak, bo majacego 12 miesiecy to juz calkiem normalne 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraziłam sobie takiego malucha z uśmiechem porannym mówiącego "Dzień dobry mamo, jak ci minęła nocka, wyspałaś się?" :classic_biggrin::classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko IQ 145 wiec do geniusza to mi bardzo daleko i wydaje mi sie, ze mylicie pojecia.  Tak jak napisalam, zdolna nie oznacza geniusz.  Mialam talent jezykowy i ruchowy i dlatego te rzeczy szybko panowalam. Jak napisalam jednak do szkoly muzycznej sie nie dostalam i nigdy nie zalapalam w pelni zapisow muzycznych i ich odniesienia do dzwiekow.  Podobnie z fizyka, nie lacze cyfr ze zjawiskami.  Same dzialania matematyczne uwielbiam, ale juz zadania z trescia to problem.  Takze skonczcie nazywac dzieci, ktore zaczely bardzo wczesnie i dobrze mowic geniuszami.  Jak Unlan napisala- to jest jeden faktor, ale o niczym nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, roztargniona09 napisał:

Wyobraziłam sobie takiego malucha z uśmiechem porannym mówiącego "Dzień dobry mamo, jak ci minęła nocka, wyspałaś się?" :classic_biggrin::classic_biggrin:

Jak mama mi to powiedziala to ja akurat mialam wizje z jakiegos horroru.  Tylko w horrorach widac takie rzeczy 😄

Pelne zdania w wydaniu niemowlaka sa w stylu: mam jesc, daj zabawke, mama boli reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×