Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
helio33

Krem na zmarszczki

Polecane posty

jakie kremy polecacie dla kobiety 40+?? Niedawno stuknęła mi 40tka,zaczęłam testować różne kremy i te za 10 zł i te za 200 i jakoś nie mogę znaleźć dobrego :(, a mam spore kurze łapki 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz stosować krem jakiś czas aby tak naprawdę zobaczyć efekty jego działania. Chyba , że powoduje po prostu podrażnienia i dlatego odstawiasz. Ja używam kremów z Herbapol Polana, są z ponad 90% naturalnym składem, nawilżają i wygładzają skórę, łagodzą ewentualne podrażnienia. Znajdziesz tam kremy dla siebie, cena do 30 zł za sztukę. Krem 40+ na dzień, na noc i krem pod oczy. Z makiem lekarskim 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałam sporo drogeryjnych kremów, od tych bardzo tanich i popularnych do "nowości" rynkowych właśnie na zmarszczki i zdecydowanie odradzam te najtańsze, bo jak się zsumuje ile na te opakowania się wydało bez większego efektu, to aż szkoda.. Lepiej kupić jeden a dobry. U mnie się sprawdził Nanoverse, zamawiałam na asepta.pro, ale jest chyba też dostępny stacjonarnie. Mam 43 lata i też miałam problem ze zmarszczkami a szczególnie na czole, takie wgłębienia i super sobie z nimi poradził. Spokojnie go stosuje z rana zanim nałożę podkład i szybko mi się wchłania w skórę. Polecam ci :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W przypadku zmarszczek działanie powinno być wieloetapowe

zdrowa dieta i picie wystarczająco duzej ilości wody dziennie

masaże twarzy

ćwiczenia (chociaż z nimi polecam uważać tak aby twarz nie nabrała męskich rysów)

nawilżanie twarzy i kosmetyki z retinolem, peptydami oraz witaminą C i niacynamidem - wymieniłam te składniki, bo w pewnym wieku szczególnie na nie dobrze jest zwracać uwagę. 

Bogate składy kosmetyków do twarzy ma na przykład polski producent kosmetyków naturalnych Iossi https://iossi.eu/kategoria/twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zmarszczki polecam Hydrolat ze Styraxu zamiast kremu. Nakładam płyn wacikiem kosmetycznym. Rewelacyjnie gladka , jedwabista skóra po nim, jak po botoksie. Uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×