Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Angelika1678

Tarczyca czy udać się do endokrynologa/na dalsze badania?

Polecane posty

Witam mam 19 lat bylam u lekarza na usg tarczycy wykryto u mnie torbiel o grubości 4mm oraz obraz usg wskazuje chorobę w kierunku hashimoto wiec udałam sie na badania krwi moje tsh wynosi 3.31 czy jest sie czym martwic? Isc dalej do endokrynologa czy po prostu odpuscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Angelika1678 napisał:

Witam mam 19 lat bylam u lekarza na usg tarczycy wykryto u mnie torbiel o grubości 4mm oraz obraz usg wskazuje chorobę w kierunku hashimoto wiec udałam sie na badania krwi moje tsh wynosi 3.31 czy jest sie czym martwic? Isc dalej do endokrynologa czy po prostu odpuscic?

Skoro masz torbiel i potencjalnie hashimoto, to chyba by wypadało, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Angelika1678 napisał:

Witam mam 19 lat bylam u lekarza na usg tarczycy wykryto u mnie torbiel o grubości 4mm oraz obraz usg wskazuje chorobę w kierunku hashimoto wiec udałam sie na badania krwi moje tsh wynosi 3.31 czy jest sie czym martwic? Isc dalej do endokrynologa czy po prostu odpuscic?

Nie, to już najlepszy czas by umierac 😃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iść, jak odpuścisz może być gorzej. Ja też mam torbiele, badania mam w normie nic nie wskazuje na hashimoto a mimo to ze względu na te torbiele endokrynolog każe to kontrolować. Moje torbiele są nieszkodliwe ale rosną. Twoje też mogą urosnąć. Nie chcę Cię straszyć ale taki za duży torbiel może Cię nawet udusić. A endokrynolog Cię poprowadzi. Martwić się na razie nie ma co ale trzeba się leczyć.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się trochę stresujesz wizytami w gabinecie pewnie jesteś młoda ale to nic złego ja już mam prawie 30  lat i też sie stresuje  heh Z doświadczenia powiem ze miły personel mają w enel med ostatnio byłam w sumie z marszu u ginekologa bo musiałam na szybko udać się do lekarza potem też tam robiłam badania i obsługa bardzo takka zaangażowana i uspokajała i mniej się stresowałam. I całkiem szybko termin był, byłam pozytywnie zaskoczona jak w sumie z dnia na dzień się udało dostać do lekarza. Teraz będę kupować ich pakiet ten indywidualeny bo zmieniłam pracę i wcześniej miałam z pracy a teraz będe  mieć ten prywatny bo nie chce wracać do czekania na wizyty w nfz  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×