Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elektro

Krytyka Koleżanki słuszna?

Polecane posty

Witam. Mam nadzieję że nie jestem sama samotną matką. Z koleżanka ze studiów kilka sklepów z ciuszkami. Zaproponowałam jej kawę u mnie syn po nas podjechał i bardzo mnie korcilo by przymierzyć coś. Pokazałam się i padło że seksowna jestem. A koleżanka że jest zaskoczona bo wygląda na to że jesteśmy toksyczni. Wasze zdanie jest jakie bo myśli mnie zabiją   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Elektro napisał:

Witam. Mam nadzieję że nie jestem sama samotną matką. Z koleżanka ze studiów kilka sklepów z ciuszkami. Zaproponowałam jej kawę u mnie syn po nas podjechał i bardzo mnie korcilo by przymierzyć coś. Pokazałam się i padło że seksowna jestem. A koleżanka że jest zaskoczona bo wygląda na to że jesteśmy toksyczni. Wasze zdanie jest jakie bo myśli mnie zabiją   

A po polsku to się da napisać?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Foko Loko napisał:

A po polsku to się da napisać?

Jestem samotną matką z dorosłym synem. Poszłam z koleżanką ze studiów na shopping. Syn po nas przyjechał, bo zaproponowałam, żeby koleżanka wpadła do mnie na kawę. W domu przymierzyłam jedno z kupionych ubrań i usłyszałam od syna komplement. Koleżankę to zszokowało i i stwierdziła, że jesteśmy z synem toksyczni. Czy to prawda? 

Tak zrozumiałam wpis. Ale mogę się mylić 😁

13 godzin temu, Elektro napisał:

Witam. Mam nadzieję że nie jestem sama samotną matką. Z koleżanka ze studiów kilka sklepów z ciuszkami. Zaproponowałam jej kawę u mnie syn po nas podjechał i bardzo mnie korcilo by przymierzyć coś. Pokazałam się i padło że seksowna jestem. A koleżanka że jest zaskoczona bo wygląda na to że jesteśmy toksyczni. Wasze zdanie jest jakie bo myśli mnie zabiją   

Nie, nie jesteście toksyczni. Syn powiedział matce, że jest atrakcyjna, co w tym dziwnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Elektro napisał:

Witam. Mam nadzieję że nie jestem sama samotną matką. Z koleżanka ze studiów kilka sklepów z ciuszkami. Zaproponowałam jej kawę u mnie syn po nas podjechał i bardzo mnie korcilo by przymierzyć coś. Pokazałam się i padło że seksowna jestem. A koleżanka że jest zaskoczona bo wygląda na to że jesteśmy toksyczni. Wasze zdanie jest jakie bo myśli mnie zabiją   

Ja tu nie widzę nic toksycznego.

2 godziny temu, Unlan napisał:

Syn powiedział matce, że jest atrakcyjna, co w tym dziwnego? 

Najprawdopodobniej koleżankę zszokowało to że syn powiedział matce że jest seksowna. Pewnie sobie wymyśliła że relacje matki z synem są inne. W sensie że jest samotną matką to syna traktuje jak partnera a syn matkę jak partnerkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jeżeli faktycznie syn matce powiedział, że jest seksowna, to jest to lekko niestosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toksyczny to jest ktoś kto dogryza drugiemu złośliwie, a gdzie tu toksyczność jest skoro nikomu nie przygadujecie. Syn ci powiedział komplement jakbyś była jego dziewczyną i to by było na tyle. Jesteście co najwyżej trochę dziwni, ale toksyczności tu nie widać. Koleżanka niech poczyta słownik co znaczy to słowo. Nietrafione dobiera słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×