Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, przyszłam do was zapytaniem, by nie zwariować heheh :) obiecnie staramy się z mężem o dziecko, okres spóźnia mi się dwa dni, test zrobiłam Pink ale wyszedł negatywny, nie mam żadnych objawowo jedynie śmieszne bo jedna pierś mam mocno bolesna, sporo większą od drugiej oraz zauważyłam co wcześniej nie było to aż tak widoczne, mocniejsze owłosienie na piersiach, temp z rana w pochwie jest 36,9,  ciągu dnia wiadomo że to się nie liczy ale z ciekawości mierzyłam jest 37,5. Czy jest szansa że jestem jednak w ciąży? Czy to poprostu opóźniający się okres? Czy któraś z pań miała podobna sytuację? Proszę o rady pozdrawiam;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Tajemnicza20030 napisał:

Hej, przyszłam do was zapytaniem, by nie zwariować heheh 🙂 obiecnie staramy się z mężem o dziecko, okres spóźnia mi się dwa dni, test zrobiłam Pink ale wyszedł negatywny, nie mam żadnych objawowo jedynie śmieszne bo jedna pierś mam mocno bolesna, sporo większą od drugiej oraz zauważyłam co wcześniej nie było to aż tak widoczne, mocniejsze owłosienie na piersiach, temp z rana w pochwie jest 36,9,  ciągu dnia wiadomo że to się nie liczy ale z ciekawości mierzyłam jest 37,5. Czy jest szansa że jestem jednak w ciąży? Czy to poprostu opóźniający się okres? Czy któraś z pań miała podobna sytuację? Proszę o rady pozdrawiam;) 

Skoro po terminie spodziewanej miesiączki test wyszedł negatywny, to nie jesteś w ciąży. Jak bardzo chcesz, możesz sobie zrobić betę z krwi, ale ja raczej czekałabym na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi test pozytywny wyszedl dopiero 5dnia po spodziewanym.. 

Jednak nie beda zadnych objawow  ciazy przed pozytywnym testem. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2022 o 13:57, Tajemnicza20030 napisał:

Hej, przyszłam do was zapytaniem, by nie zwariować heheh 🙂 obiecnie staramy się z mężem o dziecko, okres spóźnia mi się dwa dni, test zrobiłam Pink ale wyszedł negatywny, nie mam żadnych objawowo jedynie śmieszne bo jedna pierś mam mocno bolesna, sporo większą od drugiej oraz zauważyłam co wcześniej nie było to aż tak widoczne, mocniejsze owłosienie na piersiach, temp z rana w pochwie jest 36,9,  ciągu dnia wiadomo że to się nie liczy ale z ciekawości mierzyłam jest 37,5. Czy jest szansa że jestem jednak w ciąży? Czy to poprostu opóźniający się okres? Czy któraś z pań miała podobna sytuację? Proszę o rady pozdrawiam;) 

Ja miałam podobną sytuację w ciąży. Okres dostałam 10 grudnia, 25 grudnia miałam plamienie. Na następny dzień to plamienie było większe, więc pomysłałam, że okres mi się przesunął. W dniu spodziewanego okresu 10 stycznia zrobiłam test, wyszedł negatywny (nie miałam objawów na okres) . Zaczekałam do 25. Zrobiłam ponownie i też wyszedł negatywny. 1 lutego test wyszedł pozytywny z ledwo widoczną kreską. Nie była to ciąża pozamaciczna. Nie miałam żadnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2022 o 13:57, Tajemnicza20030 napisał:

Hej, przyszłam do was zapytaniem, by nie zwariować heheh 🙂 obiecnie staramy się z mężem o dziecko, okres spóźnia mi się dwa dni, test zrobiłam Pink ale wyszedł negatywny, nie mam żadnych objawowo jedynie śmieszne bo jedna pierś mam mocno bolesna, sporo większą od drugiej oraz zauważyłam co wcześniej nie było to aż tak widoczne, mocniejsze owłosienie na piersiach, temp z rana w pochwie jest 36,9,  ciągu dnia wiadomo że to się nie liczy ale z ciekawości mierzyłam jest 37,5. Czy jest szansa że jestem jednak w ciąży? Czy to poprostu opóźniający się okres? Czy któraś z pań miała podobna sytuację? Proszę o rady pozdrawiam;) 

To obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×