Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kinalunka

Czy to może być depresja lub jakieś inne zaburzenie psychiczne?

Polecane posty

Mam 25 lat. Od paru dni z trudem zaczynam robić najprostsze rzeczy np. ubierać się bo mi się nie chce. Najchętniej leżałabym w łóżku. Po jakimś czasie daje rade z niego wstać ale z wysiłkiem. Jednak umiem się cieszyć z rzeczy które dawniej sprawiały mi przyjemność. Mimo wszystko nie mam ochoty na spotkania z innymi ludźmi. Czuje że jestem bardziej nerwowa i zdarza mi się płakać bez powodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kinalunka napisał:

Mam 25 lat. Od paru dni z trudem zaczynam robić najprostsze rzeczy np. ubierać się bo mi się nie chce. Najchętniej leżałabym w łóżku. Po jakimś czasie daje rade z niego wstać ale z wysiłkiem. Jednak umiem się cieszyć z rzeczy które dawniej sprawiały mi przyjemność. Mimo wszystko nie mam ochoty na spotkania z innymi ludźmi. Czuje że jestem bardziej nerwowa i zdarza mi się płakać bez powodu. 

Depresję diagnozuje lekarz. Jeżeli czujesz, że coś się dzieje, idź na konsultację do psychologa. Warto wcześniej zrobić badania krwi, wit. D, TSH, prolaktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zdiagnozować tylko lekarz. W leczeniu depresji specjalizuje się Ketamine Clinic w Warszawie. Jeśli zależy Ci na czasie to możesz się umówić na wizytę. Diagnoza to pierwszy krok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym wieku to każdy ma depresję tylko ja to nazywam napatrzeniem się już na życie i zmęczeniem życiem. Chcesz to idź do lekarza jeśli czujesz, że już nie dajesz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Depresje diagnozuje lekarz.  Najpierw jednak zwykle robia badania tarczycy czy tez poziomu witaminy B12.  Powinnas isc do lekarza i zbadac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×