Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikadekiel

Czym zmyć emolient - emulsję do kąpieli?

Polecane posty

Witam! Dzisiaj, znaleziony przeze mnie kociak postanowił zerwać lep na muchy i się nim bawić podczas mojej nieobecności. Jak wróciłam cały był oblepiony tym klejem. Musiałam go wykąpać, jednak szampon dla kota nie dał rady, nic nie zeszło. Zaczęłam czytać jakieś porady w necie i tam było żeby wysmarować oliwką i dopiero umyć. Jako, że nie używam przy dzieciach oliwki a miałam emulsję do kąpieli (córka z AZS), która też jest tłusta to go tym wysmarowałam i na koniec umyłam szampanem dla kotów. Ten klej ładnie zszedł z futerka, jednak kot jest teraz cały tłusty... czym to z niego zmyć? Nie mogę czekać, aż sam się wyliże, bo to jest kotek do oddania, Pani ma go jutro odebrać... w takim stanie to on domku nie znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nakladam cos tlustego na wlosy, muszę je później wyszorować szamponem, przynajmniej dwa razy, i to tak porządnie. Ale nie wiem czy to bezpieczne dla kotka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2022 o 02:19, Monikadekiel napisał:

Witam! Dzisiaj, znaleziony przeze mnie kociak postanowił zerwać lep na muchy i się nim bawić podczas mojej nieobecności. Jak wróciłam cały był oblepiony tym klejem. Musiałam go wykąpać, jednak szampon dla kota nie dał rady, nic nie zeszło. Zaczęłam czytać jakieś porady w necie i tam było żeby wysmarować oliwką i dopiero umyć. Jako, że nie używam przy dzieciach oliwki a miałam emulsję do kąpieli (córka z AZS), która też jest tłusta to go tym wysmarowałam i na koniec umyłam szampanem dla kotów. Ten klej ładnie zszedł z futerka, jednak kot jest teraz cały tłusty... czym to z niego zmyć? Nie mogę czekać, aż sam się wyliże, bo to jest kotek do oddania, Pani ma go jutro odebrać... w takim stanie to on domku nie znajdzie...

Lepiej żeby Kot tego nie lizał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×