Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
roztargniona09

Kiedy hormony przestają szaleć po porodzie?

Polecane posty

Przez miesiąc nie odkładałam dziecka, ciągle u mnie i ze mną, po rozmowach z siostrą trochę odpuściłam. Teraz jak miałam wyjechać zrobiło się też lepiej, bo tato w domu jest cały czas, a i ludzie poznikali, matka odwołała chyba wszelkie audiencje bo się wystraszyła że naprawdę wyjadę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Julia32 napisał:

A moze sama nosisz dziecko za duzo. Odkladasz je do lozeczka? Czy tylko na rekach jest 24 na dobe? Ty jestes matka,ale dziecko tez jest ojca. Z tego co piszesz to traktujesz dziecko jak tylko i wylacznie swoja wlasnosc. Przeciez nic zlego sie nie stanie jezeli ktos inny z rodziny bedzie sobie nosil dziecko na rekach, czy sie nim zajmie a ty w tym czasie odpoczniesz, zadbac o zdrowy sen. Nie rozumiem przeciez maz, dziadkowie nawet twoja siostra tez maja prawo do tego dziecka. Tobie tez nie jest ciezko ciagle z dzieckiem byc? Nie potrzebujesz zrobic cos dla siebie? 

A czemu miałaby nie nosić dziecka? To jest potrzeba organizmu zarówno matki jak i dziecka, żeby być blisko. Męża dopuścić, nad tym trzeba pracować, reszta nie potrzebuje zajmować się noworodkiem, jeżeli matka nie chce. Mogą pomóc w inny sposób.

Ja też bym nosiła cały czas i nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Julia32 napisał:

A moze sama nosisz dziecko za duzo. Odkladasz je do lozeczka? Czy tylko na rekach jest 24 na dobe? Ty jestes matka,ale dziecko tez jest ojca. Z tego co piszesz to traktujesz dziecko jak tylko i wylacznie swoja wlasnosc. Przeciez nic zlego sie nie stanie jezeli ktos inny z rodziny bedzie sobie nosil dziecko na rekach, czy sie nim zajmie a ty w tym czasie odpoczniesz, zadbac o zdrowy sen. Nie rozumiem przeciez maz, dziadkowie nawet twoja siostra tez maja prawo do tego dziecka. Tobie tez nie jest ciezko ciagle z dzieckiem byc? Nie potrzebujesz zrobic cos dla siebie? 

Tak? Naprawdę? Dziadkowie i siostra mają prawo do tego dziecka? 

To dlaczego odmówiłaś tego prawa swojej matce? Czemu nie przyjęłaś pomocy od matki jak urodziłaś? Hipokrytka.

Tak, nic się nie stanie jak sama to 2-3 osoby, ale nie całe tłumy, z którego każdy chce potrzymać noworodka. 

I nie, żadne dziecko nie jest noszone przez 24 godziny przez matkę, bo to jest awykonalne po prostu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, 24h nie da się nosić dziecka, ale można przy nim być. W życiu nie dałabym obcym nosić dziecka, ja nawet nie pozwoliłam ciotkom go oglądać. Tak samo nie pozwalam na robienie zdjęć, ale na szczęście moim rodzicom nawet takie głupoty nie chodzą po głowie, siostra jedynie chciała porobić fotki to powiedziałam, że mamy zaklepaną sesję i wtedy całą rodziną będziemy robić zdjęcia. Na razie tylko ja fotografuję maleństwo😂 Ja mogę, reszta nie😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2022 o 22:07, roztargniona09 napisał:

I też chcesz mieć nowe dziecko? 

Nowe? 

Nie chce drugiego dziecka, nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×