Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Le_Pizzaxd

Mój ojczym zniszczył mi życie-jest coraz gorzej

Polecane posty

Cześć. Jestem Sara i mam 12 lat. Pisałam tu kiedyś o tym jak ojczym zniszczył mi życie. Jest niestety coraz gorzej. Ostatnio byliśmy w Szwecji. Na zdjęciach wygląda to jak wymarzone wakacje. Prawda jest jednak inna. Były to najgorsze wakacje w moim życiu. Ostatniej nocy gdy młodszy brat zamykał namiot zaczął się drzeć. Nie  wiedziałam dlaczego a ojczym usłyszał wrzask i pomyślał że go biję. Kazał mi wyjść z namiotu. Mama walnęła mnie w oko. Wiedziałm co będzie dalej. Odruchowo zakryłam rękami boki głowy-tam zawsze mnie bije. Uderzył mnie. Wrzasnęłam z bólu. Zobaczyłam czarność a z lewej strony głowy jakieś białe strasznie jasne światło. Do dzisiaj nie wiem co to było. Spadłam na kamienną droge. Kazał mi wleźć do namiotu. Szybko tam pobirgłam. Nie mogłam oddychać. Kazał mi iść do kuchni i że mam tam spędzić noc. Ucirkałam przerażona. Gdy już byłam w chacie zaczęłam kaszleć. Jakaś ciecz spływała mi po brodzie. Myślałam że to smarki. W ustach miałam posmak metalu. Poszłam do łazienki to zmyć. Włączyłam światło. Ta ciecz to była krew. Byłam przerażona. Wykaszlałam jeszcze więcej krwi. Umyłam ją i szłam spać. Oko w które dostałam się nie zamykało do końca. Czułam że jest spuchnięte. Głowa bolała strasznie. Rano zauwazyłam że mam podbite oko. Siniaka na twarzy mam do dzisiaj. Dodam ze ojczym zabral mi około 100 złotych,telefon ksiazki,zamknął mnie w jakimś starym schowku i praktycznie nie dostaję jedzenia. Oczywiście od czasu jego poznania wydarzyło sie duzo wiecej rzeczy ale nie bede tego juz dzisiaj pisac. Nie radze juz sobie z tym wszystkim. Prosze odpiscie. Naprawde potrzebuje jakiejs rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij dyskretnie zbierac dowody - nagrania glosowe - video,
z racji wieku dobrze, abys znalazla jakiegos sobie jeszcze swiadka np. kolezanka ktora w danym czasie schowa sie, gdzies szafa w pokoju i to nagra-bedzie widziec.

Najlepiej realizacje tego postaraj sie wykonac z kims doroslym - zaufanym - mozesz tez isc z takim Pomyslem do Wladz-Policja itp. - uwazaj na bliskich! rodzicow - moga wyjawic, co planujesz! wrecz nie majac swiadomosci o powadze sprawy.

Edytowano przez MakePEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×