Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jasminka

Dieta mż

Polecane posty

Witaj Elmirka. Jasne że przyjmiemy. Ja jeszcze z częścią dziewczyn jestem  na jestemfit dieta mż. Także działam na 2 fronty😛 ale tam mamy z dziewczynami apke do ćwiczeń i robimy wyzwania więc to bardzo motywujące. Poza tym mamy wspólną pocztę i wysyłamy np. zdjęcia dań i swoich postępów w sylwetkach. Ale że tu na wątku została cześć dziewczyny z którymi długo pisałam i mam sentymenta, to udzielam się raz na jakiś czas i tutaj.  A im więcej nas to tylko lepiej. Masz jakiś plan?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co chcę do końca roku zejść do 75 kg (wtedy moje BMI będzie "w normie") . Myślę że to całkiem realne założenie.

W weekend planuję się dokładnie zważyć i zrobić pomiary ciała. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej😊

witamy nowa kolezanke 😀

w grupie zawsze raźniej, tez tak mam chociaz musi być motywacja bo bez tego ani rusz.. mysle ze twój cel jest jak najbardziej realny. 
Mamamai współczuje choroby dzieciaczków… wtedy wszystko idzie w łeb 

jasminka widzę ze maz na medal i Cię rozpieszcza, moj niestety z tych mniej rozgarniętych… żona w domu to przeciez wszystko zrobi😅 

A tak z innej beczki tydzień temu założyłam sobie spirale - 340€ u nas, niemały wydatek ale po ostatnim porodzie mam dość obfite miesiączki i lekarz mówił ze przy spirali nawet może mi ten okres zaniknac… miała lub ma z was spirale? My już dzieci nie planujemy i te 5 lat mam jakby spokój z antykoncepcja, a później może już będzie przekwitanie😉😂 to się nie trzeba będzie martwić ..

upieklam sobie dzisiaj ciasteczka owsiane, śniadania jeszcze nie jadłam. Od rana w biegu… na obiad udo z indyka, pieczone ziemniaki i bataty oraz sałatka z pomidorowy i ogórków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Milkyway38 napisał:

hej😊

witamy nowa kolezanke 😀

w grupie zawsze raźniej, tez tak mam chociaz musi być motywacja bo bez tego ani rusz.. mysle ze twój cel jest jak najbardziej realny. 
Mamamai współczuje choroby dzieciaczków… wtedy wszystko idzie w łeb 

jasminka widzę ze maz na medal i Cię rozpieszcza, moj niestety z tych mniej rozgarniętych… żona w domu to przeciez wszystko zrobi😅 

A tak z innej beczki tydzień temu założyłam sobie spirale - 340€ u nas, niemały wydatek ale po ostatnim porodzie mam dość obfite miesiączki i lekarz mówił ze przy spirali nawet może mi ten okres zaniknac… miała lub ma z was spirale? My już dzieci nie planujemy i te 5 lat mam jakby spokój z antykoncepcja, a później może już będzie przekwitanie😉😂 to się nie trzeba będzie martwić ..

upieklam sobie dzisiaj ciasteczka owsiane, śniadania jeszcze nie jadłam. Od rana w biegu… na obiad udo z indyka, pieczone ziemniaki i bataty oraz sałatka z pomidorowy i ogórków

A przy spirali się przypadkiem nie tyje? Choć nie wiem w sumie jaki miałoby to związek🤨 Tyle że ostatnio właśnie słyszałam o dziewczynie (koleżanka koleżanki😄) która po założeniu spirali przytyła 8 kg w 3 miesiące. Ale to może jakaś bzdura. Bo ja nigdy nawet się nad tym nie zastanawiałam. Lepiej niech wypowie się kto ma. Bo jeszcze wyjdzie ze jakieś brednie powtarzam....zresztą wiadomo że przypadek przypadkowi nierówny, a chciałam o tym wspomnieć żebyś obserwowała organizm..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, MamaMai napisał:

A przy spirali się przypadkiem nie tyje? Choć nie wiem w sumie jaki miałoby to związek🤨 Tyle że ostatnio właśnie słyszałam o dziewczynie (koleżanka koleżanki😄) która po założeniu spirali przytyła 8 kg w 3 miesiące. Ale to może jakaś bzdura. Bo ja nigdy nawet się nad tym nie zastanawiałam. Lepiej niech wypowie się kto ma. Bo jeszcze wyjdzie ze jakieś brednie powtarzam....zresztą wiadomo że przypadek przypadkowi nierówny, a chciałam o tym wspomnieć żebyś obserwowała organizm..  

Jeżeli była to spirala hormonalna to możliwe. 

Zaburza gospodarkę hormonalną, chce się bardziej jeść, robi z ciebie taką kluche bez ochoty na cokolwiek, w efekcie pocieszasz się jedzeniem i klops. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☀ 🌝⏰

Na wadze 72,7 czyli 0,5 kg mniej w ciągu 2 tygodni. Niewiele ale cieszy😊

Milky spirala to dobra opcja i spokój na długi czas,  co do wpływu na wagę to u siostry nie widzę problemu. 

Elmirka witaj i zostań z nami na dłużej😊  musisz być wysoka skoro 75 kg mieści się w normie BMI. Jeśli planujesz ciążę to bardzo dobrze robisz aby zmienić nawyki i zrzucić parę kg. 105 kg które miałaś a dzisiejsze 82 to już duży sukces👍 5kg w 3 miesiące to dobry i realny plan. 

Mama jak dzieci? Zdrowe już? I opowiadaj co to za praca😊

Miłego dnia🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Na wadze bez zmian. Ale można powiedzieć że już się ogarnęłam i wróciłam na dobre tory po chorobie dzieci. Dziś jadę z rodzinką do teściowej, z silnym postanowieniem że będę grzeczna. Jeśli chodzi o pracę, to rewolucja. Bo z obecnej odchodze po 10 latach pracy. I na pewno trudniejsza, choć zgodna z moim wyuczonym zawodem.  Wszystkiego będę uczyła się od nowa, ale sama, bo to samodzielne stanowisko z dużą odpowiedzialnością. Finansowo delikatnie w plecy, tyle ze zadecydowała chęć pracy w zawodzie i względy lokalizacyjne. Będę pracować prawie po sąsiedzku z mężem więc będziemy razem jeździć do pracy. Nie szukałam pracy, ale że nadarzyła się okazja to stwierdziłam że zaryzykuję. Odwaga przyszła z 40 stką. Zaczynam za 2 tygodnie i choler*ka boję się!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powodzenia w nowej pracy 😊👍

poczatki nigdy nie są łatwe, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana😉

mi w maju stuknęło 3 lata jak już nie pracuje i nie wiem czy jeszcze wrócę do pracy… mała zapisaliśmy od przyszłego roku do przedszkola od sierpnia i wtedy zobaczę.. zreszta poczatki w przedszkolu to choroby i nie będzie łatwo pogodzic pracy i malucha… zobaczymy jak to będzie 

u mnie dziś 56.75 kg czyli niedużo spadło, ale zawsze coś.. najwazniejsze ze nie wstaje w nocy i nie podjadam

wczoraj na kolacje był kebab wegetariański, w dzień zjadłam 4 ciastka owsiane i obiad… sniadanie pominęłam 

popoludniu jadę kupic kurtki dla dzieci, u nas chłodno już się zrobiło i od 2 tygodni grzejemy w domu

wymiana okien i drzwi dużo pomogła bo jest cieplej, w zeszłym roku grzaliśmy jeszcze kominkiem, a teraz bez kominka jest ok ( pozbyliśmy się go i jest więcej miejsca ) 

dzieki za odzew z ta spirala, czytalam ze u każdej kobiety jest inaczej, ale wagę muszę kontrolować tak czy siak😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry☀ 🌝⏰

Na wadze 72,7 czyli 0,5 kg mniej w ciągu 2 tygodni. Niewiele ale cieszy😊

Milky spirala to dobra opcja i spokój na długi czas,  co do wpływu na wagę to u siostry nie widzę problemu. 

Elmirka witaj i zostań z nami na dłużej😊  musisz być wysoka skoro 75 kg mieści się w normie BMI. Jeśli planujesz ciążę to bardzo dobrze robisz aby zmienić nawyki i zrzucić parę kg. 105 kg które miałaś a dzisiejsze 82 to już duży sukces👍 5kg w 3 miesiące to dobry i realny plan. 

Mama jak dzieci? Zdrowe już? I opowiadaj co to za praca😊

Miłego dnia🍀

Mam 174 cm więc fakt, jak na kobietę jestem dosyć wysoka. 

 

Dodatkowym bodźcem jest dla mnie fakt, iż mój mąż tez się ostro za siebie wziął (od kwietnia siłownia 5 razy w tygodniu i ćwiczenia pod okiem kolegi który robi uprawnienia na trenera personalnego). Pracuje za granicą i widzimy się co 3-4 tygodnie.. I widzę po tym czasie straszną różnicę. I wiecie co? Wstyd mi przed nim  :classic_sad: Wiem, że on lubi moje okrąglejsze kształty i nigdy nie komentuje jak mi się troszkę przytyje, ale jednak w głowie gdzieś to siedzi.

Także mąż wyjeżdża jutro, ja w niedzielę robię wszystkie pomiary i ustalam jakiś plan działania na październik. Na pewno się nim podzielę .

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś z powodu wczesnej pobudki zjadłam na śniadanie jajecznicę z 3 jajek z jedną frankfurtka i pomidorkami plus 2 kromki chleba. Na obiad kotlet mielony, ziemniaki i marchewka z oliwą. Do pracy 2 kanapki, jabłko i 4 orzechy włoskie. Po pracy pewnie jakaś sałatka.  Średnia kroków w tym tygodniu to 11 tysięcy. Powolutku do celu😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×