Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 52

Jaki rowerek dla rocznego dziecka?

Polecane posty

Zbliżają się pierwsze urodziny mojego syna i myślimy o prezencie. Jaki rowerek polecacie? Dodam, że mieszkamy w lesie więc niezbyt równy teren do jeżdżenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość 52 napisał:

Zbliżają się pierwsze urodziny mojego syna i myślimy o prezencie. Jaki rowerek polecacie? Dodam, że mieszkamy w lesie więc niezbyt równy teren do jeżdżenia 

Czemu akurat rowerek? Syn już stabilnie chodzi? W lesie rowerek u tak małego dziecka to średnio się sprawdzi. Średnio to bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi stabilnie odkąd skończył 10 miesięcy. Te drogi obok nas to nie jest jakaś drama, ale asfaltu nie ma, ot droga polna. Do miasteczka jest niedaleko więc w razie czego tam będziemy jeździć. Jeśli nie rowerek to co innego? Masz jakis pomysł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowerek, dla roczniaka mieszkajacego w lesie? Hmmm. Moze kupcie mu taki trojkolowy, na pompowanych oponach ktory moze zastepowac spacerowke? Z czasem sam nauczy sie pedalowac. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójkołowy z uchwytem do pcganua. Ok 1,5 riczku-2lat biegowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My na roczek dostalismy trójkołowy. Jest fajny, ale nie polecę tego konkretnego modelu, poniewaz ma rączkę piankową, przez co latwo ją uszkodzić. I jest malo zwrotny, ale nie wiem, czy wszystkie tak mają? Do tej pory nie prowadzilam takiego rowerka. 

Wspomniane wyżej rowerki biegowe też są fajne, ale dla nieco starszych dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2022 o 08:07, Foko Loko napisał:

Czemu akurat rowerek? Syn już stabilnie chodzi? W lesie rowerek u tak małego dziecka to średnio się sprawdzi. Średnio to bezpieczne.

A co ma do tego chodzenie? Chyba siedzenie. 

Dlaczego średnio bezpieczne? Przecież są pasy i ta barierka. No chyba że mowisz tu o jakiejs zawrotnej prędkości, my jeździmy jakies 5km/h 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DropKick napisał:

A co ma do tego chodzenie? Chyba siedzenie. 

Dlaczego średnio bezpieczne? Przecież są pasy i ta barierka. No chyba że mowisz tu o jakiejs zawrotnej prędkości, my jeździmy jakies 5km/h 😅

Nie każdy rowerek dla dzieci ma pasy i barierkę, wiesz?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Foko Loko napisał:

Nie każdy rowerek dla dzieci ma pasy i barierkę, wiesz?

Skad mam wiedziec? Nie prowadzę serwisu czy sklepu rowerowego. Jestem posiadaczką jednego modelu 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Foko Loko napisał:

Nie każdy rowerek dla dzieci ma pasy i barierkę, wiesz?

Sorry stara, wujek google sie kłania. Wpisujac frazę rowerek trojkolowy na pierwszej stronie nie wyświetlił mi się ANI JEDEN model bez barierki i pasów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DropKick napisał:

Sorry stara, wujek google sie kłania. Wpisujac frazę rowerek trojkolowy na pierwszej stronie nie wyświetlił mi się ANI JEDEN model bez barierki i pasów. 

Ale wiesz, STARA, że są inne modele niż "rowerek trójkołowy"? Mnie np. w pierwszym momencie do głowy przyszedł rowerek biegowy, a te barierek i pasów nie mają, a są teraz mega popularne i maluchów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Foko Loko napisał:

Ale wiesz, STARA, że są inne modele niż "rowerek trójkołowy"? Mnie np. w pierwszym momencie do głowy przyszedł rowerek biegowy, a te barierek i pasów nie mają, a są teraz mega popularne i maluchów. 

Ehh. Pisalam o biegowych wyżej.

 

Wiesz? Wiesz? Ale wiesz? Ale no wiesz? Foko, wyluzuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DropKick napisał:

Ehh. Pisalam o biegowych wyżej.

 

Wiesz? Wiesz? Ale wiesz? Ale no wiesz? Foko, wyluzuj. 

Odnosiłam się do Twojego konkretnego posta, w którym zarzucasz mi, że wszystkie rowerki mają pasy, a nie do ogółu postów, w których piszesz o biegówkach... nie śledzę Twoich postów, zacytowałaś to odpowiedziałam 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, DropKick napisał:

Sorry stara, wujek google sie kłania. Wpisujac frazę rowerek trojkolowy na pierwszej stronie nie wyświetlił mi się ANI JEDEN model bez barierki i pasów. 

Mnie się wyświetliło tego mnóstwo. To o czym piszesz, to hybryda rowerka z wózkiem. I żeby dziecko mogło faktycznie tym jeździć, a nie tylko opierać stopek o pedały, to się te barierki, pasy, budki odpina i wtedy powstaje typowy trójkołowy rowerek. 

11 godzin temu, DropKick napisał:

A co ma do tego chodzenie? Chyba siedzenie. 

Dlaczego średnio bezpieczne? Przecież są pasy i ta barierka. No chyba że mowisz tu o jakiejs zawrotnej prędkości, my jeździmy jakies 5km/h 😅

Co ma chodzenie? Autorka pyta o rowerek dla rocznego dziecka, a zapewne ma na myśli normalny rowerek, ale to ogólnie za wcześnie, choćby z tego powodu, że nie każde dziecko w tym wieku stabilnie chodzi. A jeśli dziecko stabilnie chodzi, tzn, że potrafi utrzymać równowagę. O to pytała autorkę Foko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Unlan napisał:

Mnie się wyświetliło tego mnóstwo. To o czym piszesz, to hybryda rowerka z wózkiem. I żeby dziecko mogło faktycznie tym jeździć, a nie tylko opierać stopek o pedały, to się te barierki, pasy, budki odpina i wtedy powstaje typowy trójkołowy rowerek. 

Co ma chodzenie? Autorka pyta o rowerek dla rocznego dziecka, a zapewne ma na myśli normalny rowerek, ale to ogólnie za wcześnie, choćby z tego powodu, że nie każde dziecko w tym wieku stabilnie chodzi. A jeśli dziecko stabilnie chodzi, tzn, że potrafi utrzymać równowagę. O to pytała autorkę Foko. 

 

Moze wyświetlił ci się rowerek biegowy na 3 kołach. 

Wiem że się odpina, syn posiada taki rowerek. 

Ale roczne dziecko nie będzie samo pedalowac przecież. Dlatego dla bezpieczenstwa jezdzi w pasach i z tą 'barierką'. Przeciez nie napisałam nic źle 😅

Juz nie tłumacz foko 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro roczne dziecko i tak nie pedałuje to po kij mu rowerek? Żeby pokazać, że jest fajne i ma? Żeby się popisać przed innymi rodzicami? Kasa w błoto.

Edit. Nie potrzebuję tłumaczeń, po prostu Ty chyba potrzebujesz, żeby inni Ci dokładnie mówili o co chodzi, skoro odpisujesz z bulwersem na jeden post, a potem bulwersujesz się, bo źle zrozumiałaś 🤷‍♀️

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, DropKick napisał:

Moze wyświetlił ci się rowerek biegowy na 3 kołach. 

Wiem że się odpina, syn posiada taki rowerek. 

Ale roczne dziecko nie będzie samo pedalowac przecież. Dlatego dla bezpieczenstwa jezdzi w pasach i z tą 'barierką'. Przeciez nie napisałam nic źle 😅

Juz nie tłumacz foko 😏

Nie. Wyświetliły się zwykłe, klasyczne  trójkołowe rowerki. 

No właśnie o to chodzi, że roczniak jest malutki na rower, stąd pytanie Foko o to, czy dziecko chodzi. To nie jest żadne moje tłumaczenie użytkowniczki Foko, tylko zwrócenie uwagi na fakt, że nie tylko ja stwierdzam, że roczne dziecko na zwykłym nie da rady jeździć. I ty też teraz doszłaś do tego wniosku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, DropKick napisał:

Moze wyświetlił ci się rowerek biegowy na 3 kołach. 

Wiem że się odpina, syn posiada taki rowerek. 

Ale roczne dziecko nie będzie samo pedalowac przecież. Dlatego dla bezpieczenstwa jezdzi w pasach i z tą 'barierką'. Przeciez nie napisałam nic źle 😅

Juz nie tłumacz foko 😏

Wpisz milly mally rowerek. A jak czegoś będziesz szukać, to kliknij grafika. 

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Unlan napisał:

Nie. Wyświetliły się zwykłe, klasyczne  trójkołowe rowerki. 

No właśnie o to chodzi, że roczniak jest malutki na rower, stąd pytanie Foko o to, czy dziecko chodzi. To nie jest żadne moje tłumaczenie użytkowniczki Foko, tylko zwrócenie uwagi na fakt, że nie tylko ja stwierdzam, że roczne dziecko na zwykłym nie da rady jeździć. I ty też teraz doszłaś do tego wniosku. 

Teraz? A to teraz dopiero doszlam do tego wniosku? No chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Unlan napisał:

Wpisz milly mally rowerek. A jak czegoś będziesz szukać, to kliknij grafika. 

Chodzi Ci pewnie o biegowy ma 3 kołach. Sluchaj, w temacie jest rowerek dla ROCZNEGO dziecka. Więc w domyśle od razu pomyslalam o trojkolowym (tym z budką). 

Mam nadzieję że już się wytłumaczylam 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Unlan napisał:

Wpisz milly mally rowerek. A jak czegoś będziesz szukać, to kliknij grafika. 

Chodzi Ci pewnie o biegowy ma 3 kołach. Sluchaj, w temacie jest rowerek dla ROCZNEGO dziecka. Więc w domyśle od razu pomyslalam o trojkolowym (tym z budką). 

Mam nadzieję że już się wytłumaczylam 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×