Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

6 godzin temu, Bimba napisał:

Też mi się wydaje że tu chodziło o bycie w centrum wydarzeń, chęć kierowania wszystkim i wszystkimi i oczekiwanie na wielkie podziękowania.

Dobra to się Wam źle wydaje. Ale niech będzie. Nie tylko o ślub chodzi, ale o to, że sobie za dobrze w życiu radzę. Bratowa mimo świetnego wykształcenia jest wyrzucana z pracy co roku, bo się noe potrafi z nikim dogadać. A ja pomimo bycia taka okropna baba, mam w swoim prowicjonalnym miasteczku sieć ludzi, którzy zawsze pomagają mi złapać  zlecenia i fuchy (no taka jestem wredna, że każdy chętnie daje mi zarobic). Taka też jestem wredna i brzydka dodatkowo, że po rozwodzie od kandydatów na zastępców byłego męża nie mogłam się obędzie (no my wredni tak mamy). Taki mam paskudny charakter, że żyje sobie w zgodzie z każdym w rodzinie więc kiedy bylam singlem zawsze mogłam spędzić czas u kuzynek. Po prostu lubię kolektyw i lubiłam od małego 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mimi899 napisał:
8 godzin temu, Bimba napisał:

Też mi się wydaje że tu chodziło o bycie w centrum wydarzeń, chęć kierowania wszystkim i wszystkimi i oczekiwanie na wielkie podziękowania.

Dobra to się Wam źle wydaje. Ale niech będzie. Nie tylko o ślub chodzi, ale o to, że sobie za dobrze w życiu radzę. Bratowa mimo świetnego wykształcenia jest wyrzucana z pracy co roku, bo się noe potrafi z nikim dogadać. A ja pomimo bycia taka okropna baba, mam w swoim prowicjonalnym miasteczku sieć ludzi, którzy zawsze pomagają mi złapać  zlecenia i fuchy (no taka jestem wredna, że każdy chętnie daje mi zarobic). Taka też jestem wredna i brzydka dodatkowo, że po rozwodzie od kandydatów na zastępców byłego męża nie mogłam się obędzie (no my wredni tak mamy). Taki mam paskudny charakter, że żyje sobie w zgodzie z każdym w rodzinie więc kiedy bylam singlem zawsze mogłam spędzić czas u kuzynek. Po prostu lubię kolektyw i lubiłam od małego 😀

No, czyli dokładnie jak napisałam  - jestem piekna i wspaniala więc nic nie może odbyć się beze mnie, ja zarządzam, ja decyduje, to ja wszystko zrobię najlepiej.

 

2 godziny temu, Mimi899 napisał:

Taki mam paskudny charakter, że żyje sobie w zgodzie z każdym w rodzinie więc kiedy bylam singlem zawsze mogłam spędzić czas u kuzynek.

No chyba jednak nie żyjesz w zgodzie z każdym w rodzinie bo brat i matka nie mają ochoty widzieć cię na oczy, a kuzynki to raczej przyjaźniły się ze strachu lub z chęci uzyskania jakichś profitów skoro masz takie dojścia miasteczku.

A z tego co piszesz to faktycznie wyłania się paskudny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bimba napisał:

No, czyli dokładnie jak napisałam  - jestem piekna i wspaniala więc nic nie może odbyć się beze mnie, ja zarządzam, ja decyduje, to ja wszystko zrobię najlepiej.

 

No chyba jednak nie żyjesz w zgodzie z każdym w rodzinie bo brat i matka nie mają ochoty widzieć cię na oczy, a kuzynki to raczej przyjaźniły się ze strachu lub z chęci uzyskania jakichś profitów skoro masz takie dojścia miasteczku.

A z tego co piszesz to faktycznie wyłania się paskudny charakter.

Z matka mam kontakt cały czas akurat. To brat dzwoni do niej raz w miesiącu, a przyjeżdza 2 razy w roku. To, ze mama go faworyzowala od małego, nigdy nie wpływało na częstotliwość kontaktu ze mną. Kuzynki akurat nie mieszkają tam, gdzie ja. Tylko za granicą (do granicy jest blisko). Więc niestety żadnych profitów ze mnie mieć nie mogą 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mimi899 napisał:

Dobra to się Wam źle wydaje. Ale niech będzie. Nie tylko o ślub chodzi, ale o to, że sobie za dobrze w życiu radzę. Bratowa mimo świetnego wykształcenia jest wyrzucana z pracy co roku, bo się noe potrafi z nikim dogadać. A ja pomimo bycia taka okropna baba, mam w swoim prowicjonalnym miasteczku sieć ludzi, którzy zawsze pomagają mi złapać  zlecenia i fuchy (no taka jestem wredna, że każdy chętnie daje mi zarobic). Taka też jestem wredna i brzydka dodatkowo, że po rozwodzie od kandydatów na zastępców byłego męża nie mogłam się obędzie (no my wredni tak mamy). Taki mam paskudny charakter, że żyje sobie w zgodzie z każdym w rodzinie więc kiedy bylam singlem zawsze mogłam spędzić czas u kuzynek. Po prostu lubię kolektyw i lubiłam od małego 😀

Skoro masz tyle ludzi dokkoła siebie, że stworzyła się cała sieć w miasteczku, to temu bratu i jego żonie byś chociaż dała spokój. Widocznie nie chcą w tej sieci być.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×