Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 godziny temu, Jennn napisał:

Cały czas miałam wrażenie, że jesteś dopiero koło 30-stki😂

Ja podobnie w ogóle nie czuję się na swoje lata, cały czas mi się wydaje, że mam przynajmniej te kilka lat mniej🤣

Niestety 30-tka juz bliżej za mną niż przede mną 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BasiaC napisał:

Ja stosowałam takie krople Anaketon. Jak je stosowałam regularnie to wydaje mi się że trochę pomagały. 

Dzięki muszę przeczytać ulotkę czy mogę na takim wczesnym etapie stosować bo jak byłam 20.09 w klinice to mój dr powiedział że nie mogę na razie nic dopiero od 14tc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Katia83 napisał:

Dzięki muszę przeczytać ulotkę czy mogę na takim wczesnym etapie stosować bo jak byłam 20.09 w klinice to mój dr powiedział że nie mogę na razie nic dopiero od 14tc 

No mi to lekarka prowadząca poleciła i stosowałam właśnie na początku ciąży. Bo mnie męczyło całe dnie. Od rana do nocy były poranne mdłości 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Maddalena napisał:

Ja jestem w 7 tyg …… dopiero 🙈. I ogólnie mam się dobrze, pozytywnie ale podobnie jak u Strusio, są momenty, gdzie  przeszłość nie chce dać o sobie zapomnieć … ( 2 poronienia ). Z całego serca jednak wierze, ze będzie ok 🥰 

Musi być dobrze 🙂👊✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AsiaWin napisał:

Iskrzynko ja z Toba zostaję na placu boju 😉 rzeczywiście teraz tu więcej ciąż niż braku ciąż! Tak trzymać 🤞 

Strusio najlepszego! 🙂

Dziękuję Asiu ❤️🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AsiaWin napisał:

Iskrzynko ja z Toba zostaję na placu boju 😉 rzeczywiście teraz tu więcej ciąż niż braku ciąż! Tak trzymać 🤞 

Strusio najlepszego! 🙂

AsiaWin ja też jeszcze nie ciążarna😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strusio, wszystkiego najlepszego! Zdrówka dla Ciebie i tej kruszynki pod sercem. Na kolejnych urodzinach będzie pewnie leżeć na macie i chwytać zabawki 😃

Iskrzynka, AsiaWin, Kaja trzymam kciuki za kolejne starcie 😃 Zuzanna, za Ciebie również choć z tego co pamiętam to w Twoim przypadku dlizsza perspektywa. Niemniej jednak ✊👊

Kochane, ile tu ciąż! Przejrzałam Wasze posty to aż ciepło na sercu mi się zrobiło. Gratulacje i zdrówka dla Was wszystkich!

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MamaAniola napisał:

Strusio, wszystkiego najlepszego! Zdrówka dla Ciebie i tej kruszynki pod sercem. Na kolejnych urodzinach będzie pewnie leżeć na macie i chwytać zabawki 😃

Iskrzynka, AsiaWin, Kaja trzymam kciuki za kolejne starcie 😃 Zuzanna, za Ciebie również choć z tego co pamiętam to w Twoim przypadku dlizsza perspektywa. Niemniej jednak ✊👊

Kochane, ile tu ciąż! Przejrzałam Wasze posty to aż ciepło na sercu mi się zrobiło. Gratulacje i zdrówka dla Was wszystkich!

A jak tam u Was kochana 🙂 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MamaAniola napisał:

Strusio, wszystkiego najlepszego! Zdrówka dla Ciebie i tej kruszynki pod sercem. Na kolejnych urodzinach będzie pewnie leżeć na macie i chwytać zabawki 😃

Iskrzynka, AsiaWin, Kaja trzymam kciuki za kolejne starcie 😃 Zuzanna, za Ciebie również choć z tego co pamiętam to w Twoim przypadku dlizsza perspektywa. Niemniej jednak ✊👊

Kochane, ile tu ciąż! Przejrzałam Wasze posty to aż ciepło na sercu mi się zrobiło. Gratulacje i zdrówka dla Was wszystkich!

Dziękuję 😘😍 byłoby to spełnienie moich marzeń - kolejne moje urodziny świętować już z dzidzią🥰mam nadzieję, że tym razem maleństwo nie odstawi żadnego numeru 🤪 cały czas powtarzam do brzucha, że widzimy się w kwietniu 🤣

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Zuzanna. napisał:

A jak tam u Was kochana 🙂 ?

Miło, że pytasz 🥰

Akurat krąży nam po domu jakieś choróbsko...smarczemy i kaszlemy. Wiadomo jak to w takich sytuacjach - snu jeszcze mniej 🤪 ale to nie ma znaczenia...spełniam się na maxa jako pelnoetatowa mamuska i ciesze kazda chwila. W czwartek moja córka kończy 3 lata. W niedzielę robimy laczona imprezę - chrzciny synka i urodziny córki. Spełnienie marzeń ❤ a tak to nie mogę się ta moja rodzinka nacieszyć. Boli mnie tylko, że chwilę są tak ulotne i czas tak szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Strusio85 napisał:

Dziękuję 😘😍 byłoby to spełnienie moich marzeń - kolejne moje urodziny świętować już z dzidzią🥰mam nadzieję, że tym razem maleństwo nie odstawi żadnego numeru 🤪 cały czas powtarzam do brzucha, że widzimy się w kwietniu 🤣

Czyli Wielkanoc będzie już rodzinna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×