Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Za 4 dni powinnam zacząć brać antykoncepcję, ale dzisiaj wydarzyła się taka sytuacja, ze pękła nam prezerwatywa i partner skończył we mnie. Szansa na zajście w ciąże jest niska niby, ale wiadomo, nigdy zerowa. Teraz nie wiem czy mam normalnie zacząć brać antykoncepcję za 4 dni czy nie? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość0002 napisał:

Witam. Za 4 dni powinnam zacząć brać antykoncepcję, ale dzisiaj wydarzyła się taka sytuacja, ze pękła nam prezerwatywa i partner skończył we mnie. Szansa na zajście w ciąże jest niska niby, ale wiadomo, nigdy zerowa. Teraz nie wiem czy mam normalnie zacząć brać antykoncepcję za 4 dni czy nie? Pomocy!

A bierzesz tabletkę po?

Jeżeli nie to zacznij normalnie brać tabletki w 1 dzień miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość0002 napisał:

Nie biorę tabletki dzień po.

No to poczekaj na okres i zacznij brać tabletki normalnie w 1 dzień zgodnie z zaleceniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość0002 napisał:

Witam. Za 4 dni powinnam zacząć brać antykoncepcję, ale dzisiaj wydarzyła się taka sytuacja, ze pękła nam prezerwatywa i partner skończył we mnie. Szansa na zajście w ciąże jest niska niby, ale wiadomo, nigdy zerowa. Teraz nie wiem czy mam normalnie zacząć brać antykoncepcję za 4 dni czy nie? Pomocy!

Szansa jest niska, zrób test owulacyjny na wszelki wypadek- najprawdopodobniej to nawet nie był dni płodne.

Tabletki anty zacznij brać zgodnie z zaleceniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zastanawia się czy stosunek przerywany to metoda antykoncepcji to ciekawy wpis w sieci można poczytać e-recepta.net/blog/czy-stosunek-przerywany-moze-byc-skuteczna-metoda-antykoncepcji/. Dobra opcja, warto budować swoją świadomość w temacie i też może potem wybór metody będzie dla takiej osoby łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji...  najskuteczniejsza metoda antykoncepcji to antykoncepcja hormonalna i mechaniczna np za pomocą prezerwatywy (która jednak czasem pęka) lub silikonowej wkładki diafragma Caya 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×