Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marti2424

Neoparin a znieczulenie zewnątrzoponowe

Polecane posty

Czy przyjmowanie neoparinu jest przeciwwskazaniem do znieczulenia zewnątrzoponowego? 

Jest tu może jakaś mama która rodziła ze znieczuleniem jak i bez, żeby mogła tu dać porównanie? 🙂

ile trwa konsultacja z anestezjologiem i jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Persefona napisał:

Żeby zastosować ZZO,musi minąć minimum 12 godzin od wstrzyknięcia heparyny.

 

A jeśli nie ma odpowiedniej przerwy? Przecież nie da się zgadnąć o której godzinie zacznie się akcja porodowa. Co jeśli zrobiłam zastrzyk kilka godzin wcześniej? I co przy komplikacjach wymuszających CC? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Marti2424 napisał:

A jeśli nie ma odpowiedniej przerwy? Przecież nie da się zgadnąć o której godzinie zacznie się akcja porodowa. Co jeśli zrobiłam zastrzyk kilka godzin wcześniej? I co przy komplikacjach wymuszających CC? 

No to ryzykujesz życiem, bo możesz mieć krwotok. Skonsultuj to normalnie z lekarzem zamiast na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Foko Loko napisał:

No to ryzykujesz życiem, bo możesz mieć krwotok. Skonsultuj to normalnie z lekarzem zamiast na forum.

Pytałam o rozwiązania medyczne na taką sytuację, przecież musi być do tego ułożone konkretne postępowanie i porodówki raczej przewidują taką ewentualność. Konsultacje z lekarzami dopiero będą się odbywać a ja do tego czasu chcę sama też się czegoś dowiedzieć i trochę się uspokoić w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Marti2424 napisał:

Pytałam o rozwiązania medyczne na taką sytuację, przecież musi być do tego ułożone konkretne postępowanie i porodówki raczej przewidują taką ewentualność. Konsultacje z lekarzami dopiero będą się odbywać a ja do tego czasu chcę sama też się czegoś dowiedzieć i trochę się uspokoić w ten sposób.

Rozwiązania medyczne mają lekarze, a nie forum. Poczekaj na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×