Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marta1284

Utrata pracy

Polecane posty

Witajcie kochani

Muszę się wygadać bo się zadręczę na śmierć ☠ 

Zapisałam się do pracy dorywczej na inwentaryzacje, stres mnie przed nią zżerał już tydzień przed ale poszłam powtarzając sobie, że to nic takiego i dam radę (dodam, że nie miałam o tej robocie zielonego pojęcia stąd tak wielki stres i obawa). Po 1,5 h pracy popełniłam tyle błędów, że po 2h odesłano mnie do domu z "blokadą" na kolejne inwentaryzacje. Tak bardzo skupiałam się na tym, żeby robić wszystko sprawnie, szybko i pilnowałam dookoła, żeby tylko się w żaden sposób nie ośmieszyć etc (jestem bardzo wstydliwą osobą), że stres mnie całkowicie pochłonął przez co nie skupiłam się totalnie. Czuję się głupia i beznadziejna że ledwo co poszłam i już tak zawaliłam, że mam nie wracać. Dodatkowo to uczucie, że byłam hitem porażek w historii tej pracy. Znając siebie będę to sobie teraz wypominać miesiącami... Nie potrafię się pozbierać , czuję wstyd, rozczarowanie, po powrocie do domu siedziałam 2h ciągle do tego wracając aż momentami z bezsilności łzy mi leciały.... co poradzicie żeby się ogarnąć i tego tak nie przeżywać? 😞 Od razu napiszę, że spodziewam się hejtu, już nic mnie nie zdziwi ;/
Dodatkowo boję się teraz próbować podjąć nowej pracy z obawy o nieogarnięcie terminala, kasy fiskalnej, skanera czy czegoś tego typu i ponowną porażkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem wstydliwa w takiej pracy nie byłam ale w sklepie na stażu byłam kasę obsługiwałam i też się myliłam wszystko mi wypadało, dziewczyny ciągle musiały coś poprawiać. To jest ze stresu. Jak to olałam to po paru miesiącach błędów było mniej. Rozumiem Cię że teraz stresujesz się taka praca bo ja też ale ze względu na kontakt z klientem. Obsługa kasy nie jest trudna, obsługa terminala też, a czytnika kodów to już w ogóle łatwizna. Bardziej w kasie problem miałam z zapamiętaniem kodów. Ale była ściągawka więc zawsze było można przeczytać. Obsługiwałam klientów wolniej ale przez to nie było pomyłek. Lepiej wolniej, spokojniej niż szybko i z błędami. Nie jesteś głupia i beznadziejna. Każdy się myli i to jest normalne. Na pewno nie byłaś jedyna. Nie wiem jak na szybko sobie z tym poradzić mi to też trochę zajęło ale za jakiś czas o tym zapomniesz. Może też być tak że to nie praca dla ciebie. Nie każdy może robić wszystko. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bezrobotna napisał:

Ja też jestem wstydliwa w takiej pracy nie byłam ale w sklepie na stażu byłam kasę obsługiwałam i też się myliłam wszystko mi wypadało, dziewczyny ciągle musiały coś poprawiać. To jest ze stresu. Jak to olałam to po paru miesiącach błędów było mniej. Rozumiem Cię że teraz stresujesz się taka praca bo ja też ale ze względu na kontakt z klientem. Obsługa kasy nie jest trudna, obsługa terminala też, a czytnika kodów to już w ogóle łatwizna. Bardziej w kasie problem miałam z zapamiętaniem kodów. Ale była ściągawka więc zawsze było można przeczytać. Obsługiwałam klientów wolniej ale przez to nie było pomyłek. Lepiej wolniej, spokojniej niż szybko i z błędami. Nie jesteś głupia i beznadziejna. Każdy się myli i to jest normalne. Na pewno nie byłaś jedyna. Nie wiem jak na szybko sobie z tym poradzić mi to też trochę zajęło ale za jakiś czas o tym zapomniesz. Może też być tak że to nie praca dla ciebie. Nie każdy może robić wszystko. 

Dziękuję kochana za słowa otuchy. Życzę Ci dalszych sukcesów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marta1284 napisał:

Dziękuję kochana za słowa otuchy. Życzę Ci dalszych sukcesów 🙂

Ja też życzę Ci aby się wszystko ułożyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×