Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Marysia.Marysia napisał:

Jednym z pierwszych objawów ciąży, które zauważysz jest wrażliwość piersi. Krótko po poczęciu zmiany hormonalne zachodzące w Twoim ciele mogą spowodować, że piersi staną się wrażliwe, obolałe a nawet spuchnięte. Możesz zauważyć zmiany w piersiach nawet przed spodziewanym terminem miesiączki czy pozytywnym wynikiem testu ciążowego.

Jeśli doskwiera Ci dyskomfort towarzyszący zmianie piersi na wczesnym etapie ciąży, pamiętaj, że te objawy ustępują zazwyczaj po upływie kilku tygodni, gdy ciało zdąży przywyknąć do zmiany w poziomie hormonów.

dobra czyli moga

Jezu. Krótko po poczęciu czyli nie od poprzedniej miesiączki. Objawy dopiero by Ci się zaczynały, jakbyś zaszła w ciążę tego 20.11. Poza tym objawy są różne u różnych kobiet i wcale nie jest powiedziane, że to na 100% ciąza. Poza tym objawy występują wtedy, kiedy jest już betaHCG w organizmie, więc jeżeli to objawy ciąży to i test sikany i z krwi będą pozytywne. Zrób któryś wreszcie zamiast się nakręcać i daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Foko Loko napisał:

Jezu. Krótko po poczęciu czyli nie od poprzedniej miesiączki. Objawy dopiero by Ci się zaczynały, jakbyś zaszła w ciążę tego 20.11. Poza tym objawy są różne u różnych kobiet i wcale nie jest powiedziane, że to na 100% ciąza. Poza tym objawy występują wtedy, kiedy jest już betaHCG w organizmie, więc jeżeli to objawy ciąży to i test sikany i z krwi będą pozytywne. Zrób któryś wreszcie zamiast się nakręcać i daj spokój.

Powiedz, że jest w ciąży, będzie miała bliźniaki i niech już szykuje wyprawkę dla dzieci... Nie szkoda Ci czasu na bezsensowne tłumaczenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Skb napisał:

Powiedz, że jest w ciąży, będzie miała bliźniaki i niech już szykuje wyprawkę dla dzieci... Nie szkoda Ci czasu na bezsensowne tłumaczenie? 

Obawiam się, że ona tak na serio, bo na forum ciążowym też pyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale co w tym takiego glupiego? bo nie rozumiem? uprawialam stosunek tego 20 i wczesniej i mam o wiele wieksze piersi gdzie nigdy tak nie mialam-wiec normalne ze pojawila sie ta mysl. 

po miesiaczce nie pamietam czy zmalaly czy nie na pewno teroche zmalaly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Obawiam się, że ona tak na serio, bo na forum ciążowym też pyta...

Chesz  mi powiedzieć,  że dorosła kobieta zadaje  w kółko bezensowne pytania, nie przyjmuje do głowy żadnych informacji, zamiast  iść zrobić badanie Beta Hcg??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Skb napisał:

Chesz  mi powiedzieć,  że dorosła kobieta zadaje  w kółko bezensowne pytania, nie przyjmuje do głowy żadnych informacji, zamiast  iść zrobić badanie Beta Hcg??? 

Tak. Wiele takich istnieje 😄

a mnie w sumie pisanie nie przeszkadza, nudzi mi się i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Tak. Wiele takich istnieje 😄

a mnie w sumie pisanie nie przeszkadza, nudzi mi się i tak.

Faktycznie trzeba zrobić studia by wykonać test ciążowy, albo iść na badania z krwi.... Doprawdy można wpaść w  depresję.... Mam nadzieję, że nudząc się wypoczywasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Skb napisał:

Faktycznie trzeba zrobić studia by wykonać test ciążowy, albo iść na badania z krwi.... Doprawdy można wpaść w  depresję.... Mam nadzieję, że nudząc się wypoczywasz. 

raz mowicie,ze ciaza niby niemozliwa a raz ze badania🫥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marysia.Marysia napisał:

raz mowicie,ze ciaza niby niemozliwa a raz ze badania🫥

Badania po to, żebyś przestała przeżywać ciążę, której nie ma. Zobaczysz ujemną betę i przestaniesz świrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skb napisał:

Faktycznie trzeba zrobić studia by wykonać test ciążowy, albo iść na badania z krwi.... Doprawdy można wpaść w  depresję.... Mam nadzieję, że nudząc się wypoczywasz. 

Tak 😄 książki, seriale, szydełkowanie, fora dla zabicia czasu 🙂 jeszcze tylko 4.5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

Tak 😄 książki, seriale, szydełkowanie, fora dla zabicia czasu 🙂 jeszcze tylko 4.5 miesiąca

Trzymam mocno kciuki. 😀 Wypoczywaj, bo później to będzie rzadko spotykany luksus.  😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wy myslicie ze od miesiaczki mi nie utrzymuja i ze to nie objaw a to nie oprawda ze od okresu ciagle sa takie same-sa wieksze nie byly takie po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

raz mowicie,ze ciaza niby niemozliwa a raz ze badania🫥

Zamiast tracić czas, nerwy i energię na jalowa dyskusję,  stresować się przez długi czas wydajesz parę złotych i masz obraz jasny i klarowny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skb napisał:

Zamiast tracić czas, nerwy i energię na jalowa dyskusję,  stresować się przez długi czas wydajesz parę złotych i masz obraz jasny i klarowny. 

no ja wiem po prostu sie boje…😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo intyicja mi mowi,ze tym razem niestety…. wczesniwn tez sie balam ale nie mialam w sumie zadnych objawow a teraz te piersi… no i intuicja inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

smiejecie sie z dziewczyny ktorej po prostu nagle urosly piersi tak samoistnie. na necie pisza ze to objaw. 

 

13 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

a wy myslicie ze od miesiaczki mi nie utrzymuja i ze to nie objaw a to nie oprawda ze od okresu ciagle sa takie same-sa wieksze nie byly takie po okresie

 

4 minuty temu, Marysia.Marysia napisał:

bo intyicja mi mowi,ze tym razem niestety…. wczesniwn tez sie balam ale nie mialam w sumie zadnych objawow a teraz te piersi… no i intuicja inna..

Jeżeli jesteś tak przekonana, że zaszłaś w ciążę na prawie 2 tygodnie przed owulacją, to idź i zrób betę. Będzie wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

no ja wiem po prostu sie boje…😞

Teraz to już chyba trochę za późno na strach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Skb napisał:

Teraz to już chyba trochę za późno na strach. 

czyli uwazasz, ze moglam zajsc tak? w sensie,ze tak odczuwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w aptece są testy ciążowe. Uważam, że laboratorium będzie czynne w poniedziałek od godziny ósmej. Uważam, że powinnaś się dokształcić ze znajomości własnego ciała i seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

czyli uwazasz, ze moglam zajsc tak? w sensie,ze tak odczuwasz

Idź po test, albo idź jutro na betę.

 

4 minuty temu, Skb napisał:

Uważam, że w aptece są testy ciążowe. Uważam, że laboratorium będzie czynne w poniedziałek od godziny ósmej. Uważam, że powinnaś się dokształcić ze znajomości własnego ciała i seksu. 

Obawiam się tylko, że w przypadku tak zeschizowanej dziewczyny to ani test ani beta ani okres jej nie upewnią, że w ciąży nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Foko Loko napisał:

Idź po test, albo idź jutro na betę.

 

Obawiam się tylko, że w przypadku tak zeschizowanej dziewczyny to ani test ani beta ani okres jej nie upewnią, że w ciąży nie jest.

Niestety, nie da się każdemu pomóc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Foko Loko napisał:

Idź po test, albo idź jutro na betę.

 

Obawiam się tylko, że w przypadku tak zeschizowanej dziewczyny to ani test ani beta ani okres jej nie upewnią, że w ciąży nie jest.

Na 100% to ta wariatka od seksu w dresie czy bokserkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lolka1975 napisał:

Na 100% to ta wariatka od seksu w dresie czy bokserkach...

Pewnie tak. Podobnie piszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobilam dzisiaj test o 6 rano bo do roboty mialam na 7- negatywny lecz tak mi sie lapy terzesly,ze 1 kropla nie wpadla tylko obok i jak wytatlam to z pol kropelki wlecialo i 3 krople 

moglam zalac?:/

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marysia.Marysia napisał:

zrobilam dzisiaj test o 6 rano bo do roboty mialam na 7- negatywny lecz tak mi sie lapy terzesly,ze 1 kropla nie wpadla tylko obok i jak wytatlam to z pol kropelki wlecialo i 3 krople 

moglam zalac?:/

Nie. Po prostu nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mariner2 napisał:

Cialo kobiety to dymamiczny twor i wciaz sie zmienia w miare dojrzewania.Te piersi moga byc wlasnie tego objawem ze weszlas na jakis kolejny etap rozwoju swej biologii.

Powinnas jednak  sie baczniej obserwowac i bzykac sie tylko z zabezpieczeniami.Powinnas tez bezwarunkowo kontrolowac swoj sluz  aby wiedziec orientacyjnie kiedy masz wlaczyc hamulce! i unikac facetow 🙂 

Śluz nie jest wyznacznikiem dni płodnych albo ich braku 🤦‍♀️

A u dorosłych kobiet piersi się nie zmieniają tak nagle bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marysia.Marysia napisał:

zrobilam dzisiaj test o 6 rano bo do roboty mialam na 7- negatywny lecz tak mi sie lapy terzesly,ze 1 kropla nie wpadla tylko obok i jak wytatlam to z pol kropelki wlecialo i 3 krople 

moglam zalac?:/

Brawo,  zrobiłaś kolejny krok w kierunku  dorosłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×