Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Agacia

!!!PLASTRY EVRA!!!

Polecane posty

Witam!! Odsprzedam plasterki Evra, które ważne są do maja 2014 roku. Pokrywam koszty wysyłki! Nie jestem oszustką, po prostu staram się o dziecko. Cena to 50 zł za opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haraszo
Witam serdecznie kupie 1 paczke plastrow evra chyba ze ktos ma wiecej to kupie wiecej jestem obecnie za granica a musze nakleic w nastepny czwartek ,pokrywam wysylke za granica prosze o jak najszybszy kontakt bab2200@wp.pl .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz ładnie wyglądała i wszyscy będą wiedzieć ze jesteś r*****a.Zabezpieczene 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię opakowanie albo dwa na terenie Krakowa. Proszę o kontakt: telka1986@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A plastry ilu składnikowe są.Cisnienie trzeba było rozładować sexem.Byłas zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być plaster bo nic innego się nie miało kleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta533
Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć o plastrach antykoncepcyjnych evra, bądź je zakupić to zapraszam do sklepu antykoncepcja - http://antykoncepcja.sklep.pl/evra/ konsultacja odbywa się online, ewentualna dostawa w ciągu 48h od zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może abyś tylko wszystką spermę pomieściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania864
Plastry Evra są jedną z lepszych metod antykoncepcji zaraz po tabletkach, więcej informacji na ich temat znajdziesz na stronie http://antykoncepcja.sklep.pl/evra/ tam też można je kupić dodając do koszyka, a następnie przeprowadzając konsultację online. polecam szybko i łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myśl tylko się r***aj i czytaj ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Ja stosowałam plastry evra najpierw przez 6 lat po urodzeniu pierwszej córki i sa skuteczne bo nie zaszłam w ciąże. Potem chcieliśmy mieć drugie dziecko wiec odstawiłam je na 3 miesiące i urodziłam drugą córke. teraz znów je stosuje od dwóch lat. mój lekarz ginekolog mi powiedział że to lepsze rozwiązanie od tabletek, bo mniej szkodliwe. Też mnie trochę denerwuje, że czasem się trochę odklejają, ale dla mnie ważniejsze jest, że mniej szkodzą. pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just_dm
aaa i jeszcze coś, po pewnym czasie zaczęłam się źle czuć- bolało mnie podbusze i miałam wrażenie, że czuję cały cykl- to znaczy wiedziałam że mam np jajeczkowanie- co przy plastrach nie powinno mieć miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd
Mam pytanie, czy ktoś wie czy plastry Evra są dostępne we Francji lub w Niemczech bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 opakowania plastrów Evra nowe, niestety mi się już nie przydadzą, cena za całość 100zł ( za 3 opakowania) SZCZECIN odbiór oobisty albo wysyłka ( tylko przy płatnosci z góry, koszt wysyłki pokrywa kupujący) kontakt marta_los@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania 1 opakowanie plastrów Evra, data ważności 06.2015r. Kupiłam 2 opakowania, jedno zużyłam jednakże okazało się,że nie mogę ich stosować ze względu na złe samopoczucie. Może którejś z was się przydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję plastry evra (apteka warszawa poleciła, bo nie lubię tabletek) i... chyba wrócę do tabletek. Nie wiem gdzie je naklejać, by były niewidoczne i się nie odklejały... nie cierpię plastów i mnie bardzo irytują. Skuteczność ok, ale komfort sam w sobie niewielki... stosuję takie: http://aptekagold.pl/evra-plast-x-3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.europepharmacy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 paczki (9 plastrów)-ważne do marca 2016r. Jedna paczka otwarta tylko po to, by przeczytać ulotkę, plastry nie tknięte, zapakowane. 45zł za paczkę, 120zl za 3 paczki, wysyłka na mój koszt. jclim@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja powyższa oferta już nieaktualna-pozbyłam się już trzech paczek-jclim@interia.pl. Piszę w związku z pytaniami, które dostaję na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do odsprzedania 3 opakowania plastrów Evra. Kontakt alo9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie. Musiałam przerzucić się na jakiś czas z tabletek na plastry. Zrobiłam przerwę w tabletkach i ginekolog powiedziała mi, że mam je nakleić w ten sam dzień kiedy powinnam wziąć pierwsza tabletkę po przerwie. Później dopiero zauważyłam, że w ulotce jest napisane, żeby przykleić pierwszego dnia krwawienia...jeżeli przykleilam tak jak mi kazała ginekolog to plastry nie działają przez cały miesiąc czy tylko tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 paczki (9 plastrów)-ważne do czerwca 2016r. Plastry zamknięte, zapakowane. 45zł za paczkę, 130zl za 3 paczki, wysyłka na mój koszt. sparkling250@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana31
Ja swoje też sprzedałam bo przeszłam na te okrągłe lisvy, to przynajmniej mam spokój z odklejaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos ma probem z odklejaniem to niech sobie filmik instruktazowy obejrzy nielykam.pl Dobrze przyklejony plaster nie ma prawa się odkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuję jednego plastra :/ mogę odkupić od kogoś (nawet całe opakowanie).. odbiór na terenie Wrocławia.. kontakt: karoliv95@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 4 op. plastrów, termin ważności 1.2017 r., 50 zł op. leta232@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu sprzedajesz? Ja swoje wyrzuciłam jak dowiedziałam się że od lisvy się nie tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie rezygnuje z antykoncepcji, a kupiłam na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ci/pka będzie bez pracy w wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×