Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ramzes trzeci

W Polsce zmieni sie limit alkoholu do jazdy podjazdami mechanicznymi

Polecane posty

2 minuty temu, Zgredek_no1 napisał:

Czemu wyrwałeś domofon u Noxelii?

A czemu pobiłeś wlasna matkę srun?

Ania mówiła prawdę a to jej powiedziales ze dzielnicowy zalozyl ci niebieską kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polscy kierowcy faktycznie mają np w Czechach i Niemczech reputację takich co lubią sobie depnąć, ale to raczej nie problem alkoholu, a kultury jazdy. Także to 0,0 promila niewiele zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Ramzes trzeci napisał:

A czemu pobiłeś wlasna matkę srun?

Ania mówiła prawdę a to jej powiedziales ze dzielnicowy zalozyl ci niebieską kartę.

Kotarba to po pierwsze nie ja, a po drugie nazwanie cię ptasim mózgiem, to jednak był komplement dla ciebie i potwarz dla wrony

twój mózg orzeszek nigdy sprawny nie był, ale ty jeszcze zrywy filmu zaliczasz... serio, weź ...alaj bo wszystko ma jednak swoje granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rW4Dz napisał:

Kotarba to po pierwsze nie ja, a po drugie nazwanie cię ptasim mózgiem, to jednak był komplement dla ciebie i potwarz dla wrony

twój mózg orzeszek nigdy sprawny nie był, ale ty jeszcze zrywy filmu zaliczasz... serio, weź ...alaj bo wszystko ma jednak swoje granice

Ballada o Januszku!

Wiec stul papę, bo za to ze pobiles wlasna matke mun powinna ci ręka uschnąć .

Matkę bijesz,taki gieroj jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Dutch Van Deṙ Lindt napisał:

Polscy kierowcy faktycznie mają np w Czechach i Niemczech reputację takich co lubią sobie depnąć, ale to raczej nie problem alkoholu, a kultury jazdy. Także to 0,0 promila niewiele zmieni.

Dlaczego nie piszesz juz spod nicku agent panie inacessible89?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KochamKoty napisał:

Się dziadzia zdenerwował. 

Pojazdy mechaniczne. Nie podjazdy pod blok z domofonem 😄

Kat wlasnej matki, przemoc w rodzinie, regularne zażywanie narkotyków od 15 lat, tak to wlasnie mun, taka osoba ci imponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie wszyscy sobie przysluge i sie wylogujcie i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robi mi to ani trochę. Wiem kiedy mogę wypić, ale gdy kieruję, zawsze mam 0,0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ramzes trzeci napisał:

Dlaczego nie piszesz juz spod nicku agent panie inacessible89?

Agent jest ciepły, a ja jestem normalny chłop, także coś ci się pomyliło...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KochamKoty napisał:

Dziadku sporo młodsza od ciebie jestem, a mimo to wbijałeś się do mnie na priv, bo coś chciałeś ugrać. Na takich nawet nie pluje, więc odwal się dziadku 🥰

Przylazlaś i jak zwykle hejt wyzwiska pomówienia.

Wlazlas w temat wyłącznie aby szerzyć mowe nienawisci , nie jestes zdrowym człowiekiem i to dlatego jestes w.komitywie z bene agresywnym chorym na odmienność czymś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dutch Van Deṙ Lindt napisał:

Agent jest ciepły, a ja jestem normalny chłop, także coś ci się pomyliło...

Dziś trzy osoby pisały ze jesteś agent więc sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Frozen napisał:

Nie robi mi to ani trochę. Wiem kiedy mogę wypić, ale gdy kieruję, zawsze mam 0,0.

Najlepsze jest to, że ten przepis góowno zmieni na polskich drogach. Jak widzisz sebę w +10 letniej beemce, to wcale nie musi być na podwójnym gazie, by wiedzieć, że prędzej czy później coś odjeebie na drodze. 😄 Kultura jazdy jest problemem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dutch Van Deṙ Lindt napisał:

Najlepsze jest to, że ten przepis góowno zmieni na polskich drogach. Jak widzisz sebę w +10 letniej beemce, to wcale nie musi być na podwójnym gazie, by wiedzieć, że prędzej czy później coś odjeebie na drodze. 😄 Kultura jazdy jest problemem i tyle...

Też prawda. Ale 10+ letni samochód dzisiaj wcale nie jest taki stary, tak na marginesie. Sama byłam w szoku oglądając ostatnio ogłoszenia, jak prawie 20 letnie samochody potrafią być ładne i nowoczesne. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KochamKoty napisał:

Spokojnie. Poczytaj powyżej co piszesz, a jak pijesz to nie pisz i zacznij myśleć. 

Dlaczego latasz za facetami? O nieobecnych nie rozmawiamy, więc spuść troszkę z tonu, zajmij się może tą żoną, która nie istnieje i zachowuj się. Byle jak ale zachowuj. 

Nie czytam twoich postów bo to bełkot hejterko.

Powtarzam wlazlas specjalnie zeby kolejny raz obrażać, pomawiac i manipulować.

bezodbioru , idz z bene bazgrać jego wielka przyjaciółko i obronczynio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ramzes trzeci napisał:

Dziś trzy osoby pisały ze jesteś agent więc sorry....

To słabo mnie lustrujecie, bo gdybyście się postarali mnie lepiej wybadać szybko byście doszli do wniosku, że mam trochę inne przekonania niż te tożsame ze środowiskami bliskimi Agentowi.

To co mnie obiektywnie łączy z nim, to że umiem posługiwać się polszczyzną i jestem relatywnie inteligentny, niewiele więcej... ale widać dla niektórych to zbyt duża koincydencja XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Frozen napisał:

Też prawda. Ale 10+ letni samochód dzisiaj wcale nie jest taki stary, tak na marginesie. Sama byłam w szoku oglądając ostatnio ogłoszenia, jak prawie 20 letnie samochody potrafią być ładne i nowoczesne. 

Ale ja sam jeżdżę dychą, mówię tylko o tym, że młody seba i stara beemka na polskich drogach, to niemal gwarancja, że będzie chamówa na drodze i zabawa w rajdowca, a szkoda bo BMW to znakomita marka samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, YEBAKA., napisał:

Jeździsz samochodem zabawką przegrywie, ciebie nawet  na starą beemke nigdy nie będzie stać 

Pravol to ty kaleko bezzębna? A propos beemek, to pamiętasz jak zwiałeś z kursu na prawko, bo instruktor na ciebie krzyczał, peezdo życiowa? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KochamKoty napisał:

Lecz się. I już się tak nie denerwuj, bo ciśnienie ci skoczy panie domofon 🥰👋

Won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dutch Van Deṙ Lindt napisał:

Polscy kierowcy faktycznie mają np w Czechach i Niemczech reputację takich co lubią sobie depnąć, ale to raczej nie problem alkoholu, a kultury jazdy. Także to 0,0 promila niewiele zmieni.

W sobotę jechałem samochodem na jednej z 3 pasmowych śląskich dróg, na których znajdował się fotoradar. Ogólnie ludzie i tak nawet bez tego jakoś nie dociskali do gazu, nawet nikt nie musiał zwalniać przed tym radarem, bo każdy jechał przepisowo. Aż tu nagle jeden samochód ze znaczną szybkością zaczął nas doganiać i wyprzedzać, musiał jechać szybciej o kilkadziesiąt kilometrów, niż było dozwolone. I zgodni, jakie miał tablice rejestracyjne? Czeskie! 

Pomyślałem, że to jakiś czeski cwaniak, do pewnie pomyślał, że polską jurysdykcją go nie dopadnie w jego kraju. Nie wiem, jak to funkcjonuje w tym przypadku, ale liczę jednak, ze się pomylił. Może właśnie po cechach też jeżdżą tacy polski odpowiednicy tego czeskiego cwaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dutch Van Deṙ Lindt napisał:

Ale ja sam jeżdżę dychą, mówię tylko o tym, że młody seba i stara beemka na polskich drogach, to niemal gwarancja, że będzie chamówa na drodze i zabawa w rajdowca, a szkoda bo BMW to znakomita marka samochodów.

Ja mam stare BMW. Już 12-13 lat jednym egzemplarzem. Potwierdzam fajna marka. Jak będę zmieniać samochód to na 95% też na BMW.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, YEBAKA., napisał:

Nikt cię tu bapko nie chce 

Ja ją chce.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet 32 lata, spieerdolił z kursu na prawo jazdy, bo niczego nie  był w stanie się nauczyć, instruktor go opieerdalał, a ten nie potrafił się postawić, a potem po pijaku rozwalił swojego rzęcha o drzewo... taki typ tutaj recenzuje zdolności prowadzenia pojazdów innych osób XD

Edytowano przez Dutch Van Deṙ Lindt
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Dutch Van Deṙ Lindt napisał:

Facet 32 lata, spieerdolił z kursu na prawo jazdy, bo niczego nie  był w stanie się nauczyć, instruktor go opieerdalał, a ten nie potrafił się postawić, a potem po pijaku rozwalił swojego rzęcha o drzewo... taki typ tutaj recenzuje zdolności prowadzenia pojazdów innych osób XD

On myślał, że ze swoim upośledzieniem zda prawo jazdy 🤣🤣🤣

Edytowano przez Maxxx27
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Ramzes trzeci napisał:

Starą babę z menopauzą ?

To gratuluję 

Tak jest mi to objęte czy jest stara, czy młoda, czy przed, czy po menopauzie. Bo nie w sensie matrymonialnym ją chce i dobrze o tym wiesz. Zresztą przytyki do kogoś wieku są po prostu niskie. Sam też być może kiedyś będziesz po 40-50, a nawet starszy, być może staniesz się niedołężny, to nie powód, by odbierać takim osobą godność. Wiek nie odbiera czystości myślenia. Kiedyś oglądałem która wypowiedzi ponad 100-letniej zakonnicy. Swoisty urok osobisty i elokwencje miała większa, nić pewnie większość z nas tutaj.

Dlatego moim zdaniem, jak kogoś atakować to za coś innego niż jego fizyczność, chyba że obiektem krytyki ma być tutaj bycie zaniedbanym, bo na to akurat mamy wpływ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Ramzes trzeci napisał:

Starą babę z menopauzą ?

To gratuluję 

Tak jest mi to objęte czy jest st@ra, czy młoda, czy przed czy po m3n0pauzie. Bo nie w sensie m@t4ymonialnym ją chce i dobrze o tym wiesz. Zresztą przytyki do kogoś wieku są po prostu niskie i krótkowzroczne. Sam też być może kiedyś będziesz po 40-50, a nawet starszy, być może staniesz się n13d0łężny, to nie powód, by odbierać takim osobą wartość. Wiek nie odbiera czystości myślenia. Kiedyś oglądałem wypowiedzi ponad 100-letniej z@k0nn1cy. Swoisty urok osobisty i elokwencje miała większa, niż pewnie większość z nas tutaj.

Dlatego moim zdaniem, jak kogoś at@k0w@ć to za coś innego niż jego f1zyczność, chyba że obiektem krytyki ma być tutaj bycie z@niedbanym, bo na to akurat mamy wpływ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×