Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
samichan

brak zębów

Polecane posty

mam wade genetyczna która spowodowała ze nie wyrosła mi część zębów stałych. górnych mam dosłownie 5. od dziecka nosze proteze i chyba nawet przed samą sobą udawałam ze wszytsko jest ze mną okej. nigdy o tym nikomu nie mówiłam, bo cholernie sie tego wstydze. nawet mój były nie wiedział o tym przez 2 lata, a mieszkalismy razem. wiem, ze to mnie nie wartoścuje, wiem ze nic nie moge z tym zrobic (implanty niestety nie są rozwiązaniem w moim przypadku). wiem tez ze gdybym powiedziala o tym moim przyjaciołom to by mnie nie ocenili. a mimo wszystko nie umiem tego z siebie wyrzucic. jestem tak strasznie zablokowana w tym temacie.

jestem singielką juz od kilku lat i chciałabym zaczac troche randkowac, spotykac sie z kims, i wydaje mi sie ze muszę o tym powiedziec na początku relacji, a nie ukrywac, tak jak zawsze to robilam. Tylko jak to powiedziec? zawsze mi sie wydaje ze wielu ludzi ma obsesje na punkcie zębów i mogłoby ich to obrzydzic. prosze o jakies rady, bo mnie ten temat kompletnie przerasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×