Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
płytki karol

Skąd ludzie mają wiarę, nadzieję i wytrwałość żeby dążyć do ofległych celów?

Polecane posty

Na przykład ja, żeby mieć szanse u kobiet, które mi się podobają, muszę zmienić prawie całe moje życie, zgubic wystający brzuch a za to zbudować mięśnie klatki piersiowej i rąk, zmienić pracę, może nawet awansować w tej nowej pracy. To cele, które choć teoretycznie wydają mi się możliwe, to na pewno wymagają codziennej cieżkiej pracy przez wiele lat i dopiero na przykład po roku będzie widać jakiekolwiek pierwsze efekty, a wcześniej tylko cieźka praca i wyrzeczenia (np rezygnacja ze slodyczy) i żadnych efektów

Skąd inni ludzie czerpią więcej wytrwałości i samozaparcia do realizacji trudnych i odległych celów?

Edytowano przez płytki karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *Piotr* napisał:

z samego siebie nie z dupy Maryni

Bardzo mądra i cenna podpowiedź, czy możesz więc jeszcze bardzeij rozwinąć myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, płytki karol napisał:

Bardzo mądra i cenna podpowiedź, czy możesz więc jeszcze bardzeij rozwinąć myśl?

Zadbaj o siebie zewnętrznie psychicznie, kariera.

Człowiek musi mieć jakis cel,  jak nie ma pasożyt.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monika napisał:

Wcale nie musisz robic tych wszystkich rzeczy zeby znalezc dziewczyne, jedyna rzecz nad ktora musisz popracowac to pewnosc siebie. Takie rzeczy jak zmiana pracy czy schudniecie robi sie dla siebie i dla lepszego samopoczucia.

Kobiety tylko efekt uboczny  jak zadba jak pisze, same przyjdą, 

Tak prędzej zestarzeje  będzie tkwił tym miesjcu co teraz.

 

Ogólnie stawia na cel kobietę którą nie wiadomo czy nadaje do czegoś, pózniej są takie efekty.

 

Chce być incelem nie wiem czy nie to samo, starym kawalerem na utrzymaniu matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Żaba Monika napisał:

Kazda to na pewno nie, ale nawet Sernik moglby miec dziewczyne, bo nie takie menele maja dziewczyny, tylko ze on jak przyjdzie co do czego to wymieka.

Sernik może wyjść na ludzi  ma największe szanse.

Ogólnie co sie liczy wygląd , kultura czystość, założe 90 procernt tutejszych panów nie zmieniają bielizny, skarpetach śmierdzących stopach nie wspomnę,,  w towarzystwie umiał zachować.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Żaba Monika napisał:

Wcale nie musisz robic tych wszystkich rzeczy zeby znalezc dziewczyne, jedyna rzecz nad ktora musisz popracowac to pewnosc siebie. Takie rzeczy jak zmiana pracy czy schudniecie robi sie dla siebie i dla lepszego samopoczucia.

Czyli takiego z kiepską pracą, grubym brzuchem i bez mięśni zechce piękna dziewczyna, jeśli tylko będzie pewny siebie? Pytam poważnie i serio, bo czasem faktycznie miałem wrażenie, że pewność siebie to przynajmniej 90% sukcesu faceta u kobiet, ale czy naprawdę może to zastąpić inne braki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Oxygėn napisał:

Czy to ma sens we ogóle pisać ci co masz robić i generalnie oczywistości skoro i tak z tych porad nie skorzystasz i wrócisz po chwili z tym samym pytaniem. 

Jeśli porada wydaje mi się niemożliwa do wdrożenia w moim życiu to faktycznie nie potrafię z niej skorzystać. Ale ja nie proszę o poradę co ja mam robić, tylko pytam jak inni to robią, nie wiem czy dam rade to wdrożyć u mnie, ale chciałbym na początek zrozumieć jak innym udaje się to, co mi się nie udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, płytki karol napisał:

Jeśli porada wydaje mi się niemożliwa do wdrożenia w moim życiu to faktycznie nie potrafię z niej skorzystać. Ale ja nie proszę o poradę co ja mam robić, tylko pytam jak inni to robią, nie wiem czy dam rade to wdrożyć u mnie, ale chciałbym na początek zrozumieć jak innym udaje się to, co mi się nie udaje?

Niestety egoizm jest zdrowy, postaw na siebie reszta jest beznaczenia.

To co  zrobisz jest twoje, co zarobisz twoje, jak pościelisz tak się  wyśpisz.

Kobiety lubią zatadnych efekt uboczny, kobiety  niestety  lecą na łatwiznę, są wyjątki ale małe.

 

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monika napisał:

Tak, mozna, faceci z brzuchem tez maja piekne dziewczyny choc na 25-latke nie masz za bardzo co liczyc, bo to za duza roznica wieku i 20-latki raczej nie leca na 40-latkow. Nie wiem w ogole po co Ci potrzebna taka mloda dziewczyna, o czym bedziesz z nia gadal, to juz jest roznica jednego pokolenia.

Powoli staram się sam sobie perswadować właśnie, że jednak jeśli jakaś 30 latka mi się spodoba, to nie ma co już myśleć o 20 latkach, bo po pierwsze własnie choć byłbym wysportowany i z dobrą praca, to większość 25 latek mnie nie zechce, a po drugie właśnie mogłoby nam brakować tematów do rozmowy i zrozumienia. Jednak jakimś dziwnym trafem granica 30 lat sprawia, że większość ludzi jakoś magicznie nieco poważnieje.

Ale serio według Ciebie, zgrabna 30 latka, która chodzi na siłownię i zarabia 10 tys na rękę w korpo będzie zainteresowana pewnym siebie brzuchatym nieumięśnionym facetem, który od 15 lat robi w pracy to samo i zarabia kilka razy mniej od niej? Pytam poważnie

Edytowano przez płytki karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młode siksy lecą na fure dom jak ma powodzenie, pewnym wieku  kobiety  to  się kończy.

 Każdy ma swoje  pięć minut,  niestety czas przemija,

Mają dzieci  zostają same,  nieliczne mają szczęście, wtedy patrzą aby mieć dobrze,  tym kierują  jak i na traktowanie,  inne cechy im wchodzą jako pozytywne.

Pan czym starszy tym lepszy przeciwieństwie do kobiety niestety 😞 taka kolej rzeczy.

Kijem Wisły nie zawróci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś był mądry dawno przy.gr.u.ch.ał , większość tutejszych panów co jawyżej chce p.obz.ykać nic po za tym.

Jest odpowiedzialność.

 

Cenzuruje mi.

Edytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Żaba Monika napisał:

No Ty tez jestes powazny wiec to Ci akurat nie powinno przeszkadzac. Tylko ze jak sie nie wyleczysz z kompleksow to potem bedziesz je tez projektowal na swoja dziewczyne, bedzie Ci przeszkadzalo, ze nie jest idealna i bedziesz sie doszukiwal wad tak samo jak doszukujesz sie ich w sobie.

Ale serio według Ciebie, zgrabna 30 latka, która chodzi na siłownię i zarabia 10 tys na rękę w korpo będzie zainteresowana pewnym siebie brzuchatym nieumięśnionym facetem, który od 15 lat robi w pracy to samo i zarabia kilka razy mniej od niej? Pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieć są  rodziny pracują na swój status, jak dzieci tak wychowują, uczą  biorą kwestie statusu.

Zobaczcie w rodzinie.

Rodziny patlogiczne gdzie na flaszkę się zbiera,  nie napisze szansy nie ma,  jak postawi na siebie dorobi sam i doceni to co ma.

Większość jest roszceniowych  zamiast wziąść sprawy we własne ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, płytki karol napisał:

Ale serio według Ciebie, zgrabna 30 latka, która chodzi na siłownię i zarabia 10 tys na rękę w korpo będzie zainteresowana pewnym siebie brzuchatym nieumięśnionym facetem, który od 15 lat robi w pracy to samo i zarabia kilka razy mniej od niej? Pytam poważnie

Dla mnie oczywiscie tez kobieta nie musi duzo zarabiac  ale jakimś cudem, wiekszosc tych zgrabnych zadbanych kobiet z duuzych miast ma też super prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie aby kogoś poznać trzeba wyjść z domu, tutaj myślą im manna sama  z nieba spadnie, samo wszystko przyjdzie.

Bierze bo mamusia dała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KochamKoty napisał:

Najniższa emerytura to chyba 1400 złotych (+-) Z czego ty żyjesz z mamą? 

Dzisiaj oglądałem w tv protestowali niepełnosprawni,  1400 socjalna, mają przyznawać na ile jest niepełnosprawny   punktacja.

Mają podnieść do 3200  dla tych co robią pod siebie.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Dzisiaj oglądałem w tv protestowali niepełnosprawni,  1400 socjalna, mają przyznawać na ile jest niepełnosprawny   punktacja.

Mają podnieść do 3200  dla tych co robią pod siebie.

Leżak, widzisz? Na twoje smutną jak ... wegetacje właśnie zaświeciło słońce ;D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monika napisał:

Prawdopodobienstwo jest male, ale sa tez takie przypadki. Zapominasz, ze kobiety, a na pewno nie wszystkie, nie szukaja w mezczyznie miesni i portfela, ale przede wszystkim oparcia i milosci. Chca kogos, z kim sie beda dobrze czuly, komu sie bedzie mozna wyplakac w rekaw, spedzic z kims milo czas, kogos, dla kogo beda wazne.

Takze trzeba miec cos do zaoferowania, ale wcale nie musi to byc wyglad i portfel choc oczywiscie musi byc pociag fizyczny, ale kobiety sa chyba mniej wybredne w tej kwestii niz mezczyzny, rozejrzyj sie wokol jacy mezczyzni maja zony i dziewczny.

To co piszesz brzmi naprawde bardzo optymistycznie😊😃

Ale skoro szansę na taką mam małe, to na jaką według Ciebie mam realne sznase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lokiwex536@etondy.com napisał:

Ty zjeebie umysłowy on nie ma żadnych pieniędzy to jest mitoman jeebany 🤣

Nie rozumiem po co krytykujecie jakby jakaś zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, L!bed napisał:

no czyli dalej twoj mózg broni sie przed rzeczywistoscia i woli wymyslac pewne rzeczy na wypadke jakby ludzie sie pytali dlaczego nie pracujesz.

 

Mi to wygląda na uzależnienie od hazardu to choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lokiwex536@etondy.com napisał:

Ty zjeebie umysłowy on nie ma żadnych pieniędzy to jest mitoman jeebany 🤣

On ma pieniądze w przeciwieństwie do ciebie mitomanie z Łyszkowic 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fãn Tygrysi napisał:

Słuchaj ja mam za sobą kupienie 50zl na allegro za 56 z wysyłką żeby to odlozyc różne sie kombinowalo żeby wydac nie mając 

Kup sobie smarta i masz przesyłkę za darmo, w rok oszczędziłem na przesyłkach 700 zł.

Teraz coraz drozej  wiecej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, *Piotr* napisał:

Nie rozumiem po co krytykujecie jakby jakaś zazdrość.

Przemo wszystkim zazdrości.

Edytowano przez Maxxx27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, L!bed napisał:

nic nei oszczedziles bo przez smarta prowizja wzrosla o prawie 10% wiec zaplaciles za to co kupiles 10% wiecej i przesylek miales gratis 😄

 

nie prawda masz wysyłki za darmo jak i zwroty,  jesteś pierwszy priorytetowo obsłużony jak zgłosisz na allegro,  coś nie tak z sprzedawcą. 

 

Amazonie jest drożej niz na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje  np u czterech sprzedawców w miesiącu  zdaży więcej, , różne rzeczy, policzczcie każada przesyłka 4 x 16zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KochamKoty napisał:

Chyba coś idzie nie po myśli kogoś i temat zostanie wyklikany. 

Bardziej pewne niż hajse leżaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, *Piotr* napisał:

Kupuje  np u czterech sprzedawców w miesiącu  zdaży więcej, , różne rzeczy, policzczcie każada przesyłka 4 x 16zł 

Poza tym wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem jakiś bu.be.l  sprzedawca leciał w ci.ula do zwrotu,  zgłosiłem na alle.gro z rekojmi,  alle.gro oni go przycisnęli, miał 2 tygodnie czas na wpłatę na moje konto zwrotu,

Sprzedawcy myslą jak kupi za kilika zł,  ludzie bubli nie odeślą-  koszt przesyłki.

Smart jest za darmo.

tego nie zrobi, ł allegro wypłaciło z własnej kieszeni, pózniej mu komornik ściągnał.

Smart opłaca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×