Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Kolejna świetna rolka. Taka nie za mądra.  Coś tam S macha rękoma i rusza ustami ,nie do końca wiedząc jakie są słowa piosenki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Olaboga napisał:

Kolejna świetna rolka. Taka nie za mądra.  Coś tam S macha rękoma i rusza ustami ,nie do końca wiedząc jakie są słowa piosenki . 

Kalamubury. Jedyne slowo, które przychodzi mi na myśl, jak widzę takie produkcje na insta 😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Olaboga napisał:

Kolejna świetna rolka. Taka nie za mądra.  Coś tam S macha rękoma i rusza ustami ,nie do końca wiedząc jakie są słowa piosenki . 

Masakra, ona robi takie ruchy jakby kompletnie nie znalazła angielskiego 🤣

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwunia otwiera sklep internetowy z ciuchami - rozpoczecie dzialalnosci 28.08. Pewnie po to jezdzila do urzedu miasta, zeby sie zalapac na jakies  dofinansowania na start

Edytowano przez Zaba19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zaba19 napisał:

Sylwunia otwiera sklep internetowy z ciuchami - rozpoczecie dzialalnosci 28.08. Pewnie po to jezdzila do urzedu miasta, zeby sie zalapac na jakies  dofinansowania na start

Moim zdaniem to dobrze. Wreszcie zacznie coś robić a nie tylko wykonywać zawód żony.  Pewnie te ciuchy będą wątpliwej jakości, obstawiam typowe poliestrowe łachy i kupczenie nimi niczym na bazarze, ale coś się ruszy w jej życiu i może ją to trochę zaktywizuje mentalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Moim zdaniem to dobrze. Wreszcie zacznie coś robić a nie tylko wykonywać zawód żony.  Pewnie te ciuchy będą wątpliwej jakości, obstawiam typowe poliestrowe łachy i kupczenie nimi niczym na bazarze, ale coś się ruszy w jej życiu i może ją to trochę zaktywizuje mentalnie. 

Ciekawe jak sama ogarnie wszystkie sprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2023 o 12:49, Nieznan_zdzislawa napisał:

No przecież o tym trąbiła że kościelny będą organizować po cywilnym. Na livach zawsze chętnie się do tego odnosiła , widać że się cieszyła na ten fakt, a w końcu sprawa  zamknięta. Widocznie D ma inne zapatrywania i nie stanowi to dla niego takiej wartości aby inwestować swój czas, kasę i zaangażowanie w marzenie żony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie sklepu internetowego to nie tylko sprzedaż przed kamerką. To cały łańcuch dostaw towaru, jeżdżenie po towar do hurtowni, formalności itd. Z całą pewnością D. będzie jej pomagał, bo sama tego nie ogarnie. Brak mobilności oraz szybkie męczenie się, słabe ręce to wszystko są okoliczności niesprzyjające jej. Przez dwa lata „mały ZUS”, a później zawiesi firmę, bo nie będzie jej stać na opłaty. Takie są realia. Nie opłaca się sprzedaży na małą skalę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz wlecial maczek, kaweczka i ciasteczko - DIETA CUD - bedzie cud jak schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Zaba19 napisał:

Juz wlecial maczek, kaweczka i ciasteczko - DIETA CUD - bedzie cud jak schudnie

Dieta naprzemian obżarstwo i głodzenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie teraz liczą każda złotówke, jak zacznie sprzedawac poliester po 200 zl to szybko to zamknie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma jej bogobojność do robienia remontów i sprzatania w święto? nie mowie tylko o dzis ale np o myciu podłog w niedziele 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisałam, że chyba zakłada firmę. Teraz obstawiam, że ten sklep będzie się opierał na dropshippingu. To dostawcy będą wysyłać do klientów, ona poprostu wykorzystuje swoje zasiegi. Gdzie ona miałaby pakować paczki, skoro nie chciała wychodzić z domu. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lili.83 napisał:

jak sie ma jej bogobojność do robienia remontów i sprzatania w święto? nie mowie tylko o dzis ale np o myciu podłog w niedziele 

Może będą zmieniać mieszkanie i to też tajemnica dlatego muszą te oddać w takim stanie jak było i stąd to malowanie w Święto, pewnie czas goni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wego napisał:

Już wcześniej pisałam, że chyba zakłada firmę. Teraz obstawiam, że ten sklep będzie się opierał na dropshippingu. To dostawcy będą wysyłać do klientów, ona poprostu wykorzystuje swoje zasiegi. Gdzie ona miałaby pakować paczki, skoro nie chciała wychodzić z domu. 

Pewnie tak już nie długo jej instagram będzie się opierał na reklamowaniu szmat i liczeniu, że fanki kupią, od rana zakupy, szmaty i obiad. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2023 o 15:10, Wsedno napisał:

Ciekawe jak sama ogarnie wszystkie sprawy. 

Może weszła z kimś w spółkę i jej działka to będzie gł. reklama w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ona miałaby mieć te ciuchy u siebie, składać, pakować paczki i je wysyłać to byłby to kolejny etat dla Daniela. Bo Sylwia na bank by na wózku paczek nie woziła do paczkomatów. No chyba że wyłącznie kurier lub poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pycholina napisał:

Jeśli ona miałaby mieć te ciuchy u siebie, składać, pakować paczki i je wysyłać to byłby to kolejny etat dla Daniela. Bo Sylwia na bank by na wózku paczek nie woziła do paczkomatów. No chyba że wyłącznie kurier lub poczta.

Teoretycznie kurier mógłby odbierać u niej w drzwiach te paczki, no ale nie oszukujmy się, gdzie tam jest miejsce na składowanie paczek i ubrań? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Teoretycznie kurier mógłby odbierać u niej w drzwiach te paczki, no ale nie oszukujmy się, gdzie tam jest miejsce na składowanie paczek i ubrań? 

Coś tam wspominała ze dogrywala kontakty z hurtowniami. Pewnie oni będą wysyłać, ona tylko prezentować. Mam nadzieję że chociaż zadba o branding, chyba że wzorem tego jak dba o swoją markę osobistą klientki dostaną produkt z foliowej torbie z chińskiego marketu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Teoretycznie kurier mógłby odbierać u niej w drzwiach te paczki, no ale nie oszukujmy się, gdzie tam jest miejsce na składowanie paczek i ubrań? 

Ja nie wiem jakie oni duże mają to mieszkanie. Co ją odpalę to tylko gadająca głowa z jednego miejsca albo spacer po mieście. Musiało mnie ominąć info o tym czy duże czy małe mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pycholina napisał:

Ja nie wiem jakie oni duże mają to mieszkanie. Co ją odpalę to tylko gadająca głowa z jednego miejsca albo spacer po mieście. Musiało mnie ominąć info o tym czy duże czy małe mieszkanko.

Raczej male. Wchodzi sie bezpośrednio do kuchni. Kuchnia łączona z salonem. I do tego sypialnia. No i lazienka. Nie zarejestrowałam, aby tam były jeszcze jakieś pomieszczenia. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wsedno napisał:

Raczej male. Wchodzi sie bezpośrednio do kuchni. Kuchnia łączona z salonem. I do tego sypialnia. No i lazienka. Nie zarejestrowałam, aby tam były jeszcze jakieś pomieszczenia. 

Male mieszkanko, ok. 40 metrow - szczecinski standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2023 o 14:23, lili.83 napisał:

ludzie teraz liczą każda złotówke, jak zacznie sprzedawac poliester po 200 zl to szybko to zamknie 

Aby zarobiła na sam zus i podatek co do reszty, mąż jak zwykle pomoże.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwunia znow wciska kit, ze odstawila cukier, po czym jedzie do Maka na kawe z dojrzalym bananem - jednym z najslodszych owocow. geniusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Zaba19 napisał:

Sylwunia znow wciska kit, ze odstawila cukier, po czym jedzie do Maka na kawe z dojrzalym bananem - jednym z najslodszych owocow. geniusz 😄

No ale mówiła o słodyczach chyba? A nie o owocach, trochę czepianie na siłę w tym temacie.

Ostatnio oglądałam jej story jak chwaliła się paczka z kosmetykami, potem story promujące firmę, na którym widniały"zdrowotne inhalatory" - coś w stylu jednorazówek, tylko podobno z naturalnymi składnikami no i bez tytoniu, nikotyny etc 😵💫 Od razu przypomniała mi się afera z Glorianka i jej promowaniem podobnych wynalazków (nazywał się chyba zaśnik, scam jak nie wiem co)

Edytowano przez monstera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, monstera napisał:

No ale mówiła o słodyczach chyba? A nie o owocach, trochę czepianie na siłę w tym temacie.

cukier to cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech nie mówi, że ma dietę bez cukru. Bo były kawki i ciasto bananowe. Owoce to też cukier. Co więcej, wprost przyznała, że NIE SPRAWDZA ETYKIET PRODUKTÓW, więc nawet nie wie, że je pewnie dosładzane produkty. Eliminacja słodyczy to nie dieta bez cukru i niech tak nie gada. Inteligencja powala, dla niej pewnie jak nie doda do czegoś polskiego, białego cukru kryształ to znaczy, że nie je cukru. No nie, to tak nie działa. Ona co najwyżej może powiedzieć, że ogranicza cukier w najprostszej postaci.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ona robi jeszcze cokolwiek poza ciągłym kupowaniem i strojeniem się na wyjście do nikąd?  3 kierunki skończyła,  chociaż ten drugi to top secret , chyba do dziś nikt nie wie co to było. Siedzi od rana do nocy na telefonie, niepełnosprawni pracują z domu i sobie radzą. Władze w rękach widać  ma i może coś konstruktywnego robić, zamiast codziennie a to paznokcie a to nowa stylizacja. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta dziewczyna nie ma pojęcia, że prowadzenie działalności gospodarczej to biznes i nie ma czegoś takiego jak „z dobrego serca”. Czy dobrze słyszę, że ona weszła w współpracę z firmą od lakierów za free. Prezenciki, bezpłatne usługi jako podmiot gospodarczy? Myśle, że powinna jako księgowa pouczyć się z prowadzenia dział. aby uniknąć kontroli urzędu skarbowego. Ostatnio US wzięły się za IG i inne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×