Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dnia 10.09.2023 o 14:59, Lupinek napisał:

Pisała ze wszystko prawie sie wyprzedało, ja chciałam kupic sweter, ale mowila ze praktycznie wsystko zeszlo i od nowego tygodnia będą dostawy 

Jak miała mało to się wyprzedało, dużo by nie dała rady nadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słabe składy maja te oferowane przez nią ciuchy, praktycznie wszystko ma poliester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hit, nie dość że słabe, to jeszcze w kilku ubraniach sklad nie ma po zsumowaniu 100%. Nie wiem jak można coś przepisać i nawet nie sprawdzić czy się zgadza? Na stories użyła też zdjęcia z oficjalnej strony hurtowni, z której pochodzi sweter i nawet nie oznaczyła źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurtka lekka bo słaby skład i wypełnienie. Sam poliester nie ogrzeje. 300 zł za ten kawałek materiału??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj skład ubrań w opisie juz poprawiony 😆😆 chyba ktoś tu czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups, a jednak nie wszystkie ubrania poprawione, dalej jest błąd w opisie, który wprowadza w błąd konsumenta. A czy w opisach produktu nie powinna być informacja o kraju, z którego produkt pochodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wego napisał:

Oj skład ubrań w opisie juz poprawiony 😆😆 chyba ktoś tu czyta

Ktos jej napisał pod zdjęciem i odpisała Dzieki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów ją wysypało na twarzy. Czy ta dziewczyna nie rozumie, że część bardzo dużej ilości kosmetyków, których używa może jej szkodzić. Stąd zmiany atopowe na twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsumpcjonizm do potęgi. Ale stać ją, bo w końcu ma butik (ironia). Dostała dofinansowania to szaleje. Zobaczymy za rok, dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2023 o 17:21, Lupinek napisał:

Ktos jej napisał pod zdjęciem i odpisała Dzieki 

Juz pousuwala komentarze - chce pokazac jaka to z niej nieomylna bizneswoman. Smiech na sali

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarze znikają od rana. Usuwa wypowiedzi na temat poliestrowych kurtek, wysokich cen i braku jakości. Takim zachowaniem tylko sobie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak dziwnie,że ona kupiła coś w Niemczech w firmowym sklepie , i odsprzedaje w Polsce? Bo jak kupuje w Pl hurtowniach to sprzedaje  na terenie Pl, a to z Michaela Korsa to jest zza granicy, wszystko z tym gra podatkowo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wrzuci w koszty towar skoro napewno nie wzięła faktury, a jeśli wzięła to nie z stawką 0%, bo nie ma złożonego VAT-UE. Generalnie w Niemczech zapłaciła VAT i w Polsce o to podniesie cenę sprzedaży. Zupełnie nie opłaca się kupować od niech. Ceny kosmiczne, zero kalkulacji cenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Zolta napisał:

Ciekawe jak wrzuci w koszty towar skoro napewno nie wzięła faktury, a jeśli wzięła to nie z stawką 0%, bo nie ma złożonego VAT-UE. Generalnie w Niemczech zapłaciła VAT i w Polsce o to podniesie cenę sprzedaży. Zupełnie nie opłaca się kupować od niech. Ceny kosmiczne, zero kalkulacji cenowej.

Pewnie zaplacila za to ze 200, max 250 a sprzedaje za 400 zeby sobie podatki odbic. Biznesłumen ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Zaba19 napisał:

Pewnie zaplacila za to ze 200, max 250 a sprzedaje za 400 zeby sobie podatki odbic. Biznesłumen ;D

Robili wycieczki po outletach, czyli zapewne kupiła to w dużej promocji, i modele pewnie ze starych kolekcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogole jaka trzeba miec inwencje, zeby maly sklepik z poliestrowymi ciuchami nieznanych marek nazywac BUTIKIEM. Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwia skasowala konto na tik toku czy tylko ja jej nie moge znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zaba19 napisał:

Sylwia skasowala konto na tik toku czy tylko ja jej nie moge znalezc?

Może masz bana? 😅 Mi wyszukuje normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Evil Bitch napisał:

Może masz bana? 😅 Mi wyszukuje normalnie 

Nie moge miec bana, bo nie mam konta. Znalazlam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Zaba19 napisał:

Nie moge miec bana, bo nie mam konta. Znalazlam ;D

Podasz jej nick na tiktoku, bo ja nie mogę znaleźć ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D. znowu wyjeżdża na weekend. Podejrzewam, że na Podkarpacie. On ma chyba tam rodzinę lub nawet dzieci.

Częste są te jego wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zolta napisał:

D. znowu wyjeżdża na weekend. Podejrzewam, że na Podkarpacie. On ma chyba tam rodzinę lub nawet dzieci.

Częste są te jego wyjazdy.

on chyba do Niemiec jeździ, albo do roboty albo weekendy z dziećmi 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez obstawiam, ze ma dzieci i wypada raz na jakis czas sie z nimi spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Dziwne, że ona nie planuje nawet nic związanego ze ślubem kościelnym, nie sądzicie. Może serio to rozwodnik.

Stąd ten dom na Podkarpaciu. Ostał się bo tam budował rodzinę. Wszystko się układa w całość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizyta w Żabce i kawalek ciasta kupiony - oczywiscie wymowka, ze dla Daniela. A gdzie dieta bez cukru? Sylwunia, noc Ci rosnie jak u Pinokia : D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2023 o 16:23, Gość Gość Anna napisał:

Dziwne, że ona nie planuje nawet nic związanego ze ślubem kościelnym, nie sądzicie. Może serio to rozwodnik.

W jej przypadku to jest właśnie mega dziwne, przecież ona co niedzielę do kościoła, albo na spowiedź a tu nagle bez ślubu kościelnego?? Nie wierzę, że Sylwusia taka strojnisia nie chciałaby założyć białej sukni i wyjsc za mąż " po Bożemu" , on jest napewno rozwodnikiem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×