Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aguusia88

Co założyć na wesele?

Polecane posty

Jak w temacie co ubrać. to że jest propozycja nie znaczy że coś będzie dobrze na mnie leżało. ...enek nie noszę wyleczyłam się z nich po wielu weselach. Jestem plus size, mam duży biust, zabudowana góra to konieczność, kolor pasujący do urody i potrzebuje takich fasonów taliowanych o dopasowanym dole. garnituru ani kombinezonu nie mam.  Nie chcę nic kupować na jeden raz bo imprezy typu śluby, komunie to rzadkość teraz w naszych rodzinach.

 

Czy spodnie typu chinosy z wiskozy, bluzka top czy z rękawkiem z jakąś dekoracją  to będzie ok? Mogę zakupić kombinezon jeśli wykorzystam go na spacer, zakupy czy do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, aguusia88 napisał:

Jak w temacie co ubrać. to że jest propozycja nie znaczy że coś będzie dobrze na mnie leżało. ...enek nie noszę wyleczyłam się z nich po wielu weselach. Jestem plus size, mam duży biust, zabudowana góra to konieczność, kolor pasujący do urody i potrzebuje takich fasonów taliowanych o dopasowanym dole. garnituru ani kombinezonu nie mam.  Nie chcę nic kupować na jeden raz bo imprezy typu śluby, komunie to rzadkość teraz w naszych rodzinach.

 

Czy spodnie typu chinosy z wiskozy, bluzka top czy z rękawkiem z jakąś dekoracją  to będzie ok? Mogę zakupić kombinezon jeśli wykorzystam go na spacer, zakupy czy do pracy 

Szczerze? Ludzie na wesele chodzą tak różnie ubrani, że możesz wziąć co chcesz. ...enek typowo weselnych to i ja nie lubię- po kilku latach jak się patrzy na zdjęcia, to człowiek się zastanawia na jakim odpuście kupił takie szmaty.

Weź sobie skomponuj jakiś wygodny i elegancki zestaw, który można nosić na różne sposoby- nie tylko w eleganckim wydaniu. Ja bym szła w jakieś jednokolorowe eleganckie spodnie + dokupiłabym elegancką koszulę/top też jednokolorowy. Kiedyś z pewnością się przyda. Do tego jakieś delikatne dodatki + kopertówka i tyle.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta plus size z dużym biustem wygląda bardzo ładnie w kombinezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Saunowicz napisał:

Kobieta plus size z dużym biustem wygląda bardzo ładnie w kombinezonie.

Tak, pewnie tak, ja muszę mieć taliowane ubrania, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, aguusia88 napisał:

Tak, pewnie tak, ja muszę mieć taliowane ubrania, 

A nie może być taliowany kombinezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×