Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dla_Klaudii

Trudna relacja z byłym szefem.

Polecane posty

Staram się jak mogę, żeby nie pocisnąć pare dłuższych. Tłumaczę sobie, masz dziewczyno kulturę, przecież to kierownik, zostaw, a gość mnie autentycznie obraża. I On mnie może obrażać.. Mówię, nie wiem co robię źle i czytam te posty, które na mnie produkuje. Jaka cudowna, jaka wspaniała, a przypadkiem, a to to źle, a to tamto źle. Myślę sobie, co Cię to obchodzi. I nie wiem za co On się na mnie odgrywa. Wygląda jakby mnie nienawidził, a nic Mu nie zrobiłam. Pytanie kiedy do tego łba to dotrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2023 o 22:19, Dla_Klaudii napisał:

Staram się jak mogę, żeby nie pocisnąć pare dłuższych. Tłumaczę sobie, masz dziewczyno kulturę, przecież to kierownik, zostaw, a gość mnie autentycznie obraża. I On mnie może obrażać.. Mówię, nie wiem co robię źle i czytam te posty, które na mnie produkuje. Jaka cudowna, jaka wspaniała, a przypadkiem, a to to źle, a to tamto źle. Myślę sobie, co Cię to obchodzi. I nie wiem za co On się na mnie odgrywa. Wygląda jakby mnie nienawidził, a nic Mu nie zrobiłam. Pytanie kiedy do tego łba to dotrze...

Chyba masz zawyzona samocene.Skoro szef ci opisuje co zle zrobilas to trzeba poprawic! To jego obowiazek wytknac ci bledy a twoim obowiazkiem jest ich nie robic .Za to ci placa.

Jelsi uwazasz ze to mobbing to zloz zazalenie !albo zwolnij sie  i idz do innej pracy, pod innego kierownika:) bedziesz mial spokoj.

Jednakze jelsi chcesz pozostac w tym miejscu to musisz sie poprawic , dostosowac do wymagan, bo masz to w warunkach Umowy o  prace.Warto czasem przeczytac Umowe o prace i regulamin firmy.Sa tam ciekawe zapisy:) ktore moze naprowadza cie na trop co za tym wszytskim sie kryje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wygląda na to, że jesteś zaniepokojona zachowaniem kierownika wobec Ciebie i nie jesteś pewna, dlaczego Cię obraża. To może być trudne do zrozumienia i frustrujące. Pamiętaj, że nie jesteś odpowiedzialna za to, jak inna osoba się zachowuje i jakie o Tobie ma opinie.

Jeśli masz wątpliwości co do swojego zachowania i chcesz znaleźć sposób, aby poprawić relację z kierownikiem, warto zastanowić się, czy istnieje możliwość otwartej rozmowy z nim. Możesz poprosić o spotkanie, aby wyjaśnić swoje obawy i zapytać, co możesz zrobić, aby poprawić sytuację. Wyrażenie swoich uczuć i próba zrozumienia stanowiska drugiej osoby mogą być początkiem lepszej komunikacji.

Warto również zwrócić uwagę na to, jakie posty czytasz na temat siebie. Nie daj się zrazić negatywnym komentarzom czy opinii, zwłaszcza jeśli są one nieuprawnione. Skup się na własnych wartościach, celach i postępach, zamiast pozwalać negatywnym uwagom innych wpływać na Twoje samopoczucie.

Pamiętaj, że warto otaczać się ludźmi, którzy Cię wspierają i doceniają. Jeśli sytuacja w miejscu pracy jest dla Ciebie niezdrowa, możesz również rozważyć szukanie innych możliwości zawodowych, gdzie będziesz bardziej doceniana i szanowana. Twój dobrostan emocjonalny jest ważny, dlatego nie wahaj się szukać wsparcia w najbliższym otoczeniu, takim jak przyjaciele, rodzina czy specjaliści ds. zdrowia psychicznego.

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Whitetea napisał:

Nie istnieje 

Zapomnij dwulicowcu. 🙄

czemu dwulicowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×