Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

7 godzin temu, FrutakzAmeryki napisał:

Tak, ja tak na serio i nie musisz od razu mnie obrażać, bo mam inne zdanie. W każdym razie ja wolę sama sobie przymierzyć i kupic niż zlecić to randomowej lasce z internetu, która ( jeżeli jednak masz rację) udaje, ze to jej zakupy. A Bruksela, do której lata O. to umowmy się nie jest koniec świata.

Ale to nie jest kwestia innego zdania tylko faktu. Ty lubisz pojechać i przymierzyć, ale są ludzie dla których wycieczka do którejś z zachodnich stolic to nuda, bo były już dziesiątki razy albo europejskie stolice kojarzą im się głównie z podróżami służbowymi, przylatuje się, kwaterowanie w hotelu, od rana jakaś konferencja lub spotkanie, potem lunch firmowy lub bankiet i trzeba się zbierać na lotnisko żeby wrócić bo kalendarz napięty.

A opcje zlecania zakupów wybierają z dwóch powodów: albo są już tak zblazowane ze nie chce im się już nawet jechać na zakupy albo piastują wysokie stanowiska i nie mają czasu na takie rzeczy. Tu rada nadzorcza, tu jakiś kongres, tutaj jakiś kolejny biznes i rzeczy takie jak dom i wygląd/ zakupy planuje asystentka.

Nawet osobiste stylistyki narzekają na to, że jak jakieś wiceprezeski się z nimi umawiają to chcą wyskoczyć dosłownie na 2 godziny na shopping żeby je ubrać na najbliższe tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Ale to nie jest kwestia innego zdania tylko faktu. Ty lubisz pojechać i przymierzyć, ale są ludzie dla których wycieczka do którejś z zachodnich stolic to nuda, bo były już dziesiątki razy albo europejskie stolice kojarzą im się głównie z podróżami służbowymi, przylatuje się, kwaterowanie w hotelu, od rana jakaś konferencja lub spotkanie, potem lunch firmowy lub bankiet i trzeba się zbierać na lotnisko żeby wrócić bo kalendarz napięty.

A opcje zlecania zakupów wybierają z dwóch powodów: albo są już tak zblazowane ze nie chce im się już nawet jechać na zakupy albo piastują wysokie stanowiska i nie mają czasu na takie rzeczy. Tu rada nadzorcza, tu jakiś kongres, tutaj jakiś kolejny biznes i rzeczy takie jak dom i wygląd/ zakupy planuje asystentka.

Nawet osobiste stylistyki narzekają na to, że jak jakieś wiceprezeski się z nimi umawiają to chcą wyskoczyć dosłownie na 2 godziny na shopping żeby je ubrać na najbliższe tygodnie. 

Naprawdę bardzo doceniam, ze tak to wszystko szczegółowo opisałaś ale zupełnie niepotrzebnie. Przez wiele lat pracowałam w korpo w Polsce a teraz za granicą wiec wiem o co chodzi. Trochę zbaczamy z tematu-bez względu na to jakie są moje preferencje zakupowe O. nie jest personal shopper, bo już dawno by o tym trąbiła. Pamietam jak oferowała swoje usługi w doborze perfum (1000zl) a znała jedynie asortyment Sephory, Douglasa i Mon Credo. Dopiero niedawno odkryła, ze istnieją niszowe perfumerie. Od lat marzy aby reklamować Dysona i nic z tego nie wynika. Pozostało jej reklamowanie kosmetyków i próbek perfum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przepadam za nią, ale naprawdę wygląda u niej to wszystko bardzo niezdrowo i mam nadzieję że jakoś wyjdzie na prostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałyście jej ostatnie lajwy na TikToku? Specjalnie zainstalowałam tą aplikację jakiś czas temu (i teraz tego żałuję) żeby zobaczyć, jak rozgrywa "bitwy" z wyzwaniami z jakimiś młodymi mężczyznami i, kiedy jeden z nich przegrał, krzyczy "pokaż dupę" 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tam już jest jakiś kryzys, finansowy i psychiczny. Upadła nisko, jakieś lajwy z Madlen itp.
Wstyd, szybko się rozsypało to udawane bogactwo. Ktokolwiek w to wierzył chyba teraz nie ma wątpliwości, że to był pic na wodę. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może dlaczego ciągle korzysta z filtrów gdy nagrywa, a jak ich nie stosuje to zakrywa twarz? Dla mnie to jest jakiś kosmos, że osoba, która kreauje się na kobietę z klasą i pieniędzmi nagrywa jakieś wyzwania na TikToku i pajacuje. A figura coraz bardziej anorektyczna 😞

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ona po prostu nie ma kasy na jedzenie - woli na tym oszczędzać, i stąd ta chudość.  Widać ze s kasa krucho, torebki niezbyt luksusowe, jakieś ciuszki z barterów. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie tak dawno temu kupiła płaszcz za 10 tysięcy i ogólnie chodzi w drogich ciuchach i co jakiś czas dokupuje. Nie wiem co tam się porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał że mu żal Doroty. Pewnie zwyczajnie po ludzku może być żal, ale z drugiej strony to po części ona sama doprowadziła do tego jak jest. Pamiętam czasy sprzed dobrych kilku lat gdy ją obserwowałam i uważałam że warto. Merytorycznie ok ale jej sposób bycia i charakter to była masakra od zawsze. Wiecznie najmądrzejsza od wszystkich dookoła, tylko ona ma rację. Sposób w jaki się wypowiadała i sposób w jakim komunikowała się ze swoimi obserwatorkami był dla mnie nie do przeskoczenia. Widzę że nadal w taki sposób to robi. Tak więc po jakimś czasie przestałam ją obserwować (nie tylko dlatego, również z powodu jej poglądów na niektóre tematy). Zauważcie, że jej się pokończyły relacje z większością osób z którymi była blisko. Większość jeśli niemal wszystkie koleżanki, jej brat, bratowa. Wszyscy dookoła byli toksyczni? No nie uwierzę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, sabalka napisał:

Wiecie może dlaczego ciągle korzysta z filtrów gdy nagrywa, a jak ich nie stosuje to zakrywa twarz? Dla mnie to jest jakiś kosmos, że osoba, która kreauje się na kobietę z klasą i pieniędzmi nagrywa jakieś wyzwania na TikToku i pajacuje. A figura coraz bardziej anorektyczna 😞

Myślę, że teraz ma ogromne problemy z psychiką i ig pogłębia jej zły stan.  

 

9 minut temu, sabalka napisał:

Ale nie tak dawno temu kupiła płaszcz za 10 tysięcy i ogólnie chodzi w drogich ciuchach i co jakiś czas dokupuje. Nie wiem co tam się porobiło.

Wiele tych ubrań miała już wcześniej, a sporo z nich dostaje z Moliera 2 na barter albo wypożycza stamtąd. Zresztą te niektóre marki nie są tak naprawdę aż takim high endem do jakiego ona aspiruje (na przykład marka Elisabetta F, w której ubraniach można podziwiać Olfę na dzisiejszym story). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marbella91 napisał:

Ktoś tu pisał że mu żal Doroty. Pewnie zwyczajnie po ludzku może być żal, ale z drugiej strony to po części ona sama doprowadziła do tego jak jest. Pamiętam czasy sprzed dobrych kilku lat gdy ją obserwowałam i uważałam że warto. Merytorycznie ok ale jej sposób bycia i charakter to była masakra od zawsze. Wiecznie najmądrzejsza od wszystkich dookoła, tylko ona ma rację. Sposób w jaki się wypowiadała i sposób w jakim komunikowała się ze swoimi obserwatorkami był dla mnie nie do przeskoczenia. Widzę że nadal w taki sposób to robi. Tak więc po jakimś czasie przestałam ją obserwować (nie tylko dlatego, również z powodu jej poglądów na niektóre tematy). Zauważcie, że jej się pokończyły relacje z większością osób z którymi była blisko. Większość jeśli niemal wszystkie koleżanki, jej brat, bratowa. Wszyscy dookoła byli toksyczni? No nie uwierzę... 

To ja o tym pisałam. Tak, po ludzku jest mi jest żal - widać, że nie radzi sobie psychicznie i po prostu pogrąża się w Internecie. Dla mnie obserwowanie takich rzeczy zawsze jest przykre, nawet jeśli ta osoba nie jest ani trochę sympatyczna. Olfa zasłużyła sobie swoim sposobem bycia i zachowaniem na to, co ją w internecie spotkało, zmarnowała też spory potencjał, jaki ma tematyka perfum na yt i nie rozumiem, dlaczego nadal w ogóle ktokolwiek ją obserwuje, ale obserwowanie roztrzęsionej, niezdrowo chudej kobiety, która robi dziwne rzeczy, jest po prostu dla mnie przygnębiające. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem (szczególnie z powodu sposobu w jaki często się do tych widzek/obserwatorek zwraca), ale widocznie nadal są osoby dla których ona ma coś ciekawego do powiedzenia 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jestem_glodna napisał:

Explosion za mocno wjechało

Wg mnie ma anoreksję i wtedy o złamanie bardzo łatwo...ile ona ma lat? 38? Chyba nie tak wyobrażała sobie swoje życie...

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lilimau napisał:

Co się stalo Z jej stopa?

Złamała palec podczas tańców w trakcie bitwy na TikToku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, monaaika napisał:

Złamała palec podczas tańców w trakcie bitwy na TikToku 

O matko żenada. Ona chyba nie ma nikogo bliskiego skoro zw szpitala odbierała ja jakaś dziewczyna z insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, FrutakzAmeryki napisał:

O matko żenada. Ona chyba nie ma nikogo bliskiego skoro zw szpitala odbierała ja jakaś dziewczyna z insta. 

Tak jest, jak się nie ma faceta. Pomóc mogą tylko koleżanki. Bo rodzice są już wiekowi i nie są w stanie pomagać. A z rodzeństwem różnie bywa, zwłaszcza jak wyprowadzi się do innego kraju.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paryz London napisał:

Tak jest, jak się nie ma faceta. Pomóc mogą tylko koleżanki. Bo rodzice są już wiekowi i nie są w stanie pomagać. A z rodzeństwem różnie bywa, zwłaszcza jak wyprowadzi się do innego kraju.

 

Ale jej mama nie jest wiekowa a z bratem chyba się pokłóciła, bo nie utrzymują kontaktów. Jeszcze kilka lat temu nagrywał jej filmy na youtoube a później trzymali się razem wraz z jego narzeczona. Myślę, że ona ma bardzo trudny charakter i nie ma już nikogo bliskiego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, FrutakzAmeryki napisał:

Ale jej mama nie jest wiekowa a z bratem chyba się pokłóciła, bo nie utrzymują kontaktów. Jeszcze kilka lat temu nagrywał jej filmy na youtoube a później trzymali się razem wraz z jego narzeczona. Myślę, że ona ma bardzo trudny charakter i nie ma już nikogo bliskiego.

Akurat to częste, że rodzeństwo nie utrzymuje kontaktów, nie musi się od razu pokłócić, wystarczy, że każdy ma swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paryz London napisał:

Akurat to częste, że rodzeństwo nie utrzymuje kontaktów, nie musi się od razu pokłócić, wystarczy, że każdy ma swoje życie.

Ale oni się pokłócili i przez to przestała nagrywać na YT. Bo cały sprzęt, którym się tak chwaliła był jego i wszystko zabrał. Z koleżankami też już żadnymi nie utrzymuje kontaktu. Ciekawe dlaczego xd 

Edytowano przez Lolalola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tapujemy, tapujemy! Ona jest nieprzyjemna w odbiorze, pozbawiona empatii, nie budząca sympatii, bywa agresywna wobec swoich widzów. Czujecie mieć taką osobę za szefową np.? Idealny regionalny do spraw sprzedaży i podkręcania wyników metodami niezgodnymi z prawami człowieka i pracownika 😂

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, wyszlonamoje napisał:

Tapujemy, tapujemy! Ona jest nieprzyjemna w odbiorze, pozbawiona empatii, nie budząca sympatii, bywa agresywna wobec swoich widzów. Czujecie mieć taką osobę za szefową np.? Idealny regionalny do spraw sprzedaży i podkręcania wyników metodami niezgodnymi z prawami człowieka i pracownika 😂

Miałam taką kierowniczkę projektu, po miesiącu uciekłam i powiedziałam dyrowi co o niej myślę. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałam sobie o niej i weszłam kiedyś na jej insta. Zaniemówiłam.

Jej infantylne zachowanie biło po oczach. Mówiła i zachowywała się jakby miała co najwyżej 12 lat... Gdzie ta dama, na którą przez lata się kreowała? Znawczyni mody, drogich marek premium, luksus, złoto i marmur? Zgrywała wielką bizneswoman, która zatrudnia sztab ludzi, który za nią biega, a prawda okazała się smutna. Nie dość, że została z tym wszystkim sama, jej wiarygodność upadła do poziomu mułu to w dodatku wygląda jak osoba z zaburzeniami odżywiania. Gdzieś się pogubiła w tym wszystkim. Moim zdaniem to absolutnie największy upadek wśród influ.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sonia9967 napisał:

Przypomniałam sobie o niej i weszłam kiedyś na jej insta. Zaniemówiłam.

Jej infantylne zachowanie biło po oczach. Mówiła i zachowywała się jakby miała co najwyżej 12 lat... Gdzie ta dama, na którą przez lata się kreowała? Znawczyni mody, drogich marek premium, luksus, złoto i marmur? Zgrywała wielką bizneswoman, która zatrudnia sztab ludzi, który za nią biega, a prawda okazała się smutna. Nie dość, że została z tym wszystkim sama, jej wiarygodność upadła do poziomu mułu to w dodatku wygląda jak osoba z zaburzeniami odżywiania. Gdzieś się pogubiła w tym wszystkim. Moim zdaniem to absolutnie największy upadek wśród influ.

Sonia, wpadaj na forum wanda, tam masz cały wątek o niej. Co się zadziało, ze tak teraz to wyglada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, FashFash napisał:

Sonia, wpadaj na forum wanda, tam masz cały wątek o niej. Co się zadziało, ze tak teraz to wyglada 

A możesz napisać w kilku słowach ? Nie mam tam konta. Podejrzewam, że zostala kompletnie sama sama po wyjeździe jej partnera i jeszcze przez jakiś czas udawała, ze do niego jeździ. I że wpadła w anoreksję.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×