Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

Których celebrytów lub influancerów najbardziej nie lubicie i dlaczego

Polecane posty

Dnia 14.07.2023 o 13:16, necessiteux2 napisał:

Andziathere - zachowuje się i wygląda jak milf

Lewandowskiej i Chodakowskiej. Pamiętacie jak podobno babki mały u Ewki na zajęciach? 

Grotkowska. Taka zawistna się wydaje

Fagata. Wiadomo xD

Tych wszystkich ludzi z warsaw shore, love Island itd. 

Maxineczka vel Ramona

 

A właśnie, jest gdzieś wątek o Ramonie ?? Bo kurde nigdzie nic znaleźć nie mogę …

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2023 o 08:35, wyszlonamoje napisał:

Szusz.... Okropny charakter, samouwielbienie, wszystko wie najlepiej, robi najlepiej i popada w kaznodziejskie tony. Wyzywa ludzi, nazywając niektórych podludźmi i zaprzecza sama sobie w co drugim filmie. Studium upadku "influencera".

Ja ją uwielbiam!

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, PodTwojąObronę napisał:

Ja ją uwielbiam!

a nikt Ci nie broni 😉

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bromba napisał:

Stado nierobów i słupów reklamowych. 90% brzydcy jak noc, 99% pólmózgi, 100% ściemniacze i kłamczuchy

Nie lubię: np. Bohosiewicz, Koroniewska, Rodzynek, stado Królików, Hakiel

 

Lubię: nikogo.

One są wszystkie takie same. Do rana można wymieniać 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LilMasti - sztuczność, przerysowanie jest po prostu nie do zniesienia. Nagrywała nawet swojego faceta jak jechał na operację plastyczną i był zaraz po, sesja zdjęciowa na porodówce... A No i oczywiście patologia jaką prezentowała jeszcze kilka lat temu, jak wodę z mózgu dzieciakom robiła, jej wulgarny sposób bycia i gadanie w kółko o seksie, a teraz na cnotkę pozuje 

Sylwia Bomba - przerośnięte ego, przemądrzała córka

Maja Turbańska - kiedyś obserwowałam, inspirowała mnie modowo plus ma oszałamiającą urodę, ale konto stało się czysto reklamowe, zero naturalności i napisania czegoś od siebie, wszystko jest już sponsorowane

Magdanlena - za chamstwo w stosunku do obserwatorek 

Ponadto jeszcze:

Andziaks i Luka

Deynn i Majewski

littlemooonster96

mama ginekolog 

aagata_h

mama na obrotach (chociaż ostatnio mam wrażenie usunęła się w cień, nie wyświetlają mi się już jej filmy nigdzie)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, PodTwojąObronę napisał:

Dwa raki internetu. 

czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anka od syropu klonowego i żona klaskacza z Miami. Strasznie męczące w odbiorze. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Diana21 napisał:

LilMasti - sztuczność, przerysowanie jest po prostu nie do zniesienia. Nagrywała nawet swojego faceta jak jechał na operację plastyczną i był zaraz po, sesja zdjęciowa na porodówce... A No i oczywiście patologia jaką prezentowała jeszcze kilka lat temu, jak wodę z mózgu dzieciakom robiła, jej wulgarny sposób bycia i gadanie w kółko o seksie, a teraz na cnotkę pozuje

Lilmasti przestałam lubić gdy mnie zablokowała na insta za komentarz który wcale nie był obraźliwy ale dla niej widocznie niewygodny...

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, agnieszka87k napisał:

Lilmasti przestałam lubić gdy mnie zablokowała na insta za komentarz który wcale nie był obraźliwy ale dla niej widocznie niewygodny...

 

Norma u tych wszystkich celebrytek. Sylwia Bomba robi to samo.


Do listy dorzucam jeszcze: 

Agata Rubik

Izabela Janachowska

Natalia Siwiec

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była zakonnica z dzieciaków cudaków.  Słup reklamowy modna mama i jej zarozumiały synek.  Pusta mg. Miąćwa hellozos.

To moja czarna lista😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin dubiel, wydaje mi sie okropną osobą, te jego filmiki ostatnie w ktorych chce sie wybielic sa tak creepy i sztuczne że to az zenujace ze chce dalej zarabiac na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Geneza. napisał:

Marcin dubiel, wydaje mi sie okropną osobą, te jego filmiki ostatnie w ktorych chce sie wybielic sa tak creepy i sztuczne że to az zenujace ze chce dalej zarabiac na yt

totalnie się zgadzam. Bananowy dzieciak bez studiów i pojęcia o świecie. Nawet bez minimalnej przyztowitosci. Po prostu zaczął wcześnie działać w internecie i miał ładną buzię. Oto cały jego sekret. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwia Bomba szczególnie w ostatniej produkcji ttv wydaje się przemadrzala, wszystko wie najlepiej i jest naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, agnieszka87k napisał:
3 godziny temu, agnieszka87k napisał:

Ewa pachulska i jurek, niby filmy fajne ale jest w nich coś drażniącego, nieszczerego. 

To łączy wiele influenserskich par - konsumpcjonizm i pretensjonalność 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, agnieszka87k napisał:

Ewa pachulska i jurek, niby filmy fajne ale jest w nich coś drażniącego, nieszczerego. 

Ich filmy są nudne jak flaki z olejem, zwłaszcza jego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Megannn napisał:

Nie lubie Siwej bo jest chamska, jej kanał to czysta patologia nie rozumiem dlaczego YouTube tego nie zlikwidował ! 
Nie lubie Magdy Stepien za to ze przed choroba dziecka pokazywała bogate życie a kiedy zachorował wyczyściła Instagram z luksusu i zaczela zebrać o pieniądze , po czy zebrała ponad pół miliona na prywatne konto ! Zbierała na transport medyczny którego nie było i operacje której tez nie było! A z pieniędzy rozliczyć sie nie chce i straszy darczyńców pozwami. W Izraelu do którego poleciała lotem pasażerskim mieszkała w luksusowym hotelu , zbierała na sie pomaga dalej żeby prawdopodobnie nie wydawać z kasy zebranej na zrzutka pl ! Po śmierci syna wrócił luksus podróże , torebki luksusowe od projektantów , buta i zakłamanie ! Zaczęły sie tance na trumnie dziecka i szukanie atencji , rozgłosu , uprawianie nekrocelebryctwa przeplatanego wyjazdami do Dupaju , szukaniu sponsora i opłakiwania między czasem dziecka! Dla mnie to najbardziej obrzydliwa postać w polskiej przestrzeni internetowej ! Zainteresować sie nią powinny prokuratura i urząd skarbowy! 

Masakra po prostu.

 

Ja wszystkich nie lubię, to skończona patologia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2023 o 16:22, gigaset napisał:

czemu?

Bo nie szanują ludzi. Kasa im uderzyła do głowy. Zareklamują nawet g**** w sreberku, jak tylko zapłacą. Maja jest nieprzyjemna w odbiorze, kombinuje, a Zofia jedzie tylko na znanym nazwisku. Ośmiesza przede wszystkim swojego ojca, bo widzę, że matka podobny poziom do niej reprezentuje. Jescze brakuje mi w tym zestawieniu jej siostry. Osmiesza dzieci w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2023 o 20:23, Bromba napisał:

Stado nierobów i słupów reklamowych. 90% brzydcy jak noc, 99% pólmózgi, 100% ściemniacze i kłamczuchy

Nie lubię: np. Bohosiewicz, Koroniewska, Rodzynek, stado Królików, Hakiel

 

Lubię: nikogo.

Twoje komentarze sięgają dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tajemnicza brunetka napisał:

Twoje komentarze sięgają dna

A ty pukasz w to dno od spodu panno nikt. Przyszła na forum hejtersko plotkarskie i szczeka rotfl

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2023 o 17:21, Magda_122 napisał:

Marzena i Marek Długi

Popieram gorszych nie ma

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×