Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

Których celebrytów lub influancerów najbardziej nie lubicie i dlaczego

Polecane posty

1. Magdalena Augustynowicz - za zakłamanie, chamstwo, okropny charakter, okłamywanie widzów na każdym kroku i rozczeniowość oraz infantylność

2. Boogiesilver -  za zakłamanie, bycie nieszczerą, robienie z siebie kogoś, kim nie jest, wiarę w gusła, jak min. magiczne kamienie, brak inteligencji, ambicji i wieczne zdrabnianie słów

 

Edytowano przez StrawberryFlavour
  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fagata - rak polskiego influ. Dziewczyna, której jedyną ambicją jest posiadanie kasy i zasięgów, ale bie własną praca tylko przez przylepienie się do byle jakiego znanego faceta. Niszczy wszystkich na swojej drodze. Nie wiem, jakim cudem jeszcze ktokolwiek chce mieć z nią coś wspólnego.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blania - specjalista od wszystkiego. Gdy reklamuje te swoje suple to rozwodzi się jakby co najmniej medycynę ukończyła 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma takich osób, jak ktoś mnie nie interesuje to nie oglądam... wolę poświęcić czas na coś po czym nie marudzę .) że jest takie shrakie i owakie... serio zamiast poszukać czegoś fajnego na tym dziale marnujcie czas na oglądanie czegoś do późniejszego skrytykowania to bezsens i marnotrawstwo własnego czasu.

Edytowano przez marawstala
  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modna mama/ modny tato - 2 słupy reklamowe. Pan z mega przerośniętymi ego który ma problem z oznaczaniem reklam. Wstyd? A tak fantastycznie wszystkich poucza 

Mama ginekolog - za calkoksztalt chyba więcej mówiąc nie muszę 

pudelija - za kłamstwa i naciąganie. Przez nią przestałam wpłacać na zbiórki. 
 

Paula Peszko i jej Franio - za wciąganie ludzi w piramidy finansowe 
 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jestem_glodna napisał:

Blania - specjalista od wszystkiego. Gdy reklamuje te swoje suple to rozwodzi się jakby co najmniej medycynę ukończyła 

Blania, Siwiec i całe te porobione laski co zarabiają kasę w Dubaju na wiadomo czym. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Oh Celinee napisał:

Lewandowskiej za przeogromne parcie na szkło.

Oj tak, tańczyli jak kolki z Robercikiem na weselu i wszyscy piali z zachwytu. Takiego krindżu dawno nie widziałam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PituPitu1 napisał:

Oj tak, tańczyli jak kolki z Robercikiem na weselu i wszyscy piali z zachwytu. Takiego krindżu dawno nie widziałam. 

Chwytają się wszystkiego, żeby ludzie o nich mówili. Prawda jest taka, że już dawno skończyła się popularność Wags ale jak widać chyba ktoś zaczął wykupować artykuły o sobie bo pewnie już pies z kulawą nogą by o nich nawet nie pamiętał, tzn. o nim coś by było bo jest piłkarzem ale o niej już nikt by nie pisał nic a tak to każdy post na jej Instagramie jest zaraz w gazetach. Ja kiedyś myślałam, ze ona jest trochę mądrzejsza ale jednak się myliłam i otworzyłam oczy jak zobaczyłam te jej wywiady u Wojewódzkiego na Youtubie na temat przystojnych piłkarzy, spraw łóżkowych itd. Wszystko na sprzedaż u niej byleby ktoś o niej pisał.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anna Lewandowska- obrzydliwe parcie na szkło, hipokryzja i te fałszywe "przyjaciółeczki", które klaskały by z zachwytu nawet jakby Ania biegła z biegunką do kibla 

Mama Ginekolog- nie wiem czy tu muszę tłumaczyć dlaczego. Książkę można by było napisać o okropnościach, które to babsko robi i szkodach jakie wyrządza. 

Plus wszystkie influ, które wykorzystują w perfidny sposób swoje dzieci do zarabiania pieniędzy.

 

 

  • Like 7
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sasiadka_zenobia napisał:

"Anna Lewandowska- obrzydliwe parcie na szkło, hipokryzja i te fałszywe "przyjaciółeczki", które klaskały by z zachwytu nawet jakby Ania biegła z biegunką do kibla "

Ha ha, dobre. Szczegolnie widac to jak sie zachwycali ich drewnianym tancem na rocznice. Ania ruszyla noga, oooo ja cie, wiekszy cud niz przemiana wody w wino normalnie, wow, wow, brawo Ania.

W polskiej książce o żonach milionerów Lewandowska jest ich niedoścignionym wzorem. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sasiadka_zenobia napisał:

"Anna Lewandowska- obrzydliwe parcie na szkło, hipokryzja i te fałszywe "przyjaciółeczki", które klaskały by z zachwytu nawet jakby Ania biegła z biegunką do kibla "

Ha ha, dobre. Szczegolnie widac to jak sie zachwycali ich drewnianym tancem na rocznice. Ania ruszyla noga, oooo ja cie, wiekszy cud niz przemiana wody w wino normalnie, wow, wow, brawo Ania.

Dokładnie. Ona już nie wie czego się chwytać byleby o niej mówiono. Nie ma drygu do tańca ale za wszelką cenę chce się pokazać, że umie wszystko, niby nie chce pokazywać dzieci a sprzedaje ich plecy i zdjęcia z boku dzień w dzień. Brak zajęcia i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PituPitu1 napisał:

W polskiej książce o żonach milionerów Lewandowska jest ich niedoścignionym wzorem. 

Dramat. Przecież cokolwiek robi to robi to tylko dla lansu. Śmieszy mnie jak ktoś mówi, że ona przynajmniej nie jest utrzymanką. No ok ale ciągle się lansuje na plecach męża i jakby chodziło tylko o to, że chce pracować to by pracowała gdziekolwiek ale jej chodzi głównie o lans i pokazanie się. Gdzie w ogóle były te jej wszystkie biznesy zanim wzięła ślub z Robertem? Ano nigdzie bo tylko jemu zawdziecia to, że ktokolwiek o niej usłyszał.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Oh Celinee napisał:

Dramat. Przecież cokolwiek robi to robi to tylko dla lansu. Śmieszy mnie jak ktoś mówi, że ona przynajmniej nie jest utrzymanką. No ok ale ciągle się lansuje na plecach męża i jakby chodziło tylko o to, że chce pracować to by pracowała gdziekolwiek ale jej chodzi głównie o lans i pokazanie się. Gdzie w ogóle były te jej wszystkie biznesy zanim wzięła ślub z Robertem? Ano nigdzie bo tylko jemu zawdziecia to, że ktokolwiek o niej usłyszał.

I jeszcze opowiadała coś o tym w jakiej to biedzie żyła jako dziecko, że chodziła w dziurawych butach, nie miała na podręczniki i korzystali z pomocy caritasu. A w wieku 12 lat zaczęła trenować karate to dosyć dziwne, że taka bieda u nich była, że na buty nie było a na zajęcia dodatkowe mieli kase. I jeszcze jej matka była kostiumografką i producentką TVP, serio osoba która pracowała w tv była tak biedna?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

I jeszcze opowiadała coś o tym w jakiej to biedzie żyła jako dziecko, że chodziła w dziurawych butach, nie miała na podręczniki i korzystali z pomocy caritasu. A w wieku 12 lat zaczęła trenować karate to dosyć dziwne, że taka bieda u nich była, że na buty nie było a na zajęcia dodatkowe mieli kase. I jeszcze jej matka była kostiumografką i producentką TVP, serio osoba która pracowała w tv była tak biedna?

Już nie raz czytałam, że ona ściemniała z tą biedą i myślę, że faktycznie naciągała fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Oh Celinee napisał:

Już nie raz czytałam, że ona ściemniała z tą biedą i myślę, że faktycznie naciągała fakty.

Jaka bieda? Nie daj sobie kity wciskać, kasa była, tak samo jak u Igi Świątek, jej rodzina ma cała szkołę i korty tenisowe pod Poznaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PituPitu1 napisał:

Jaka bieda? Nie daj sobie kity wciskać, kasa była, tak samo jak u Igi Świątek, jej rodzina ma cała szkołę i korty tenisowe pod Poznaniem. 

No ja też nie wierzę w tą biedę Lewandowskiej. Pewnie wymyśliła cnotliwą historyjkę pod publiczkę, żeby ocieplić wizerunek bo dużo osób jej nie lubi przez parcie na szkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Oh Celinee napisał:

No ja też nie wierzę w tą biedę Lewandowskiej. Pewnie wymyśliła cnotliwą historyjkę pod publiczkę, żeby ocieplić wizerunek bo dużo osób jej nie lubi przez parcie na szkło.

Jakby była biedna to by nie było kasy na treningi karate, a za darmo nikt by jej nie trenował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PituPitu1 napisał:

Jakby była biedna to by nie było kasy na treningi karate, a za darmo nikt by jej nie trenował. 

Dokładnie. One wszystkie takie szlachetne, z biedy wychodzące i wywodzące się na wszystkie tematy jak koleżanki z sąsiedztwa. ŻAL. Kogo to w ogóle obchodzi.. Ale niestety przez to że są osoby, które interesują się ich życiem to jest flow na te jej bYznesy.. 

Dobrze ze moje dziecko w przyszłości nie będzie pleść takich glupot. 🤣 Ma wszystko, co potrzebne i nie musi chodzić w dziurawych butach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obserwuje "influ" gdyż właśnie działają mi na nerwy, jednak kiedyś zaglądałam i przestałam do :

modnych, ale stary stał sie jakimś totalnym komistą. Wybujałe ego i mimo, że zaprzecza to wywyższa sie na potęgę. A Paulina cóż. Super babka dopóki była na etacie. Później już przepaść. Tylko ciuszki, kisielki i bankiety. A już szczytem jest ich dzieciak - taki sam jak tatuś.  😉 Szkoda.

mamaginekolog - nie mogę z tej kobiety. Jej bycie mnie po prostu odrzuca. A już ten jej bazar to kompletne pomieszanie z poplątaniem. I te jej kółko wzajemnej adoracji całe nachalne od pukki po Emilkę. I już nie chodzi o to, że ktoś tam nie chciał pracować w szkole czy na etacie i został influ. Ogólnie super, +10 do zaradności ale one budują swoją markę na dzieciach/ babciach, dziadkach i innych krewnych. Nie jestem pewna czy dzidci kiedyś będą z tego faktu zadowolone i czy osoby starsze w ogóle kumają o co chodzi z tym insta

Mamowymi - no było super, dopóki dodawała tylko śmieszne filmiki a później cóż. Dzieć dorósł i ... się zaczęło 🤪 

Olfa - zagadka. Ciągle się zastanawiam czy z nią jest wszystko ok 

Callmeblondie - oesus. Super była za czasów yt a teraz to już nie ma czasów, dosłownie. Mogłaby dalej wywodzić o kosmetykach TYLKO.

 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ariana1422 napisał:

I jeszcze opowiadała coś o tym w jakiej to biedzie żyła jako dziecko, że chodziła w dziurawych butach, nie miała na podręczniki i korzystali z pomocy caritasu. A w wieku 12 lat zaczęła trenować karate to dosyć dziwne, że taka bieda u nich była, że na buty nie było a na zajęcia dodatkowe mieli kase. I jeszcze jej matka była kostiumografką i producentką TVP, serio osoba która pracowała w tv była tak biedna?

ojeju, jeju. kazda ta polska celebrytka/influ bidna była. i jeszcze straumatyzowana. chwyta to za serduszko.😆

btw. ciekawe czy gawiedź & celebro/influ/tworcy pojda w slady lewandowskich, i beda odnawiac śluby 😆

Edytowano przez iloveinflu_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, iloveinflu_ napisał:

 

btw. ciekawe czy gawiedź & celebro/influ/tworcy pojda w slady lewandowskich, i beda odnawiac śluby 😆

Po Rozenko- Majdanach jestem w stanie się tego spodziewać 😂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deynn i jej męża. Są gburowaci, zarozumiali i jeszcze za to jak potraktowała siostrę. Kiedyś na snapa nagrała jak mówi, ze jej siostra się ssikała w majtki i ta siostra w tle "ej nie wstawiaj tego" a ona "ups za późno haha" ...ka. A ta dziewczynka już chyba chodziła do szkoły, pewnie miała przewalone.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2023 o 23:34, StrawberryFlavour napisał:

1. Magdalena Augustynowicz - za zakłamanie, chamstwo, okropny charakter, okłamywanie widzów na każdym kroku i rozczeniowość oraz infantylność

2. Boogiesilver -  za zakłamanie, bycie nieszczerą, robienie z siebie kogoś, kim nie jest, wiarę w gusła, jak min. magiczne kamienie, brak inteligencji, ambicji i wieczne zdrabnianie słów

 

Opowiesz coś więcej o punkcie 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich feministycznych mikroinfluencerek hipokrytek

  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2023 o 13:42, AniaPova napisał:

Anna Lewandowska- obrzydliwe parcie na szkło, hipokryzja i te fałszywe "przyjaciółeczki", które klaskały by z zachwytu nawet jakby Ania biegła z biegunką do kibla 

Mama Ginekolog- nie wiem czy tu muszę tłumaczyć dlaczego. Książkę można by było napisać o okropnościach, które to babsko robi i szkodach jakie wyrządza. 

Plus wszystkie influ, które wykorzystują w perfidny sposób swoje dzieci do zarabiania pieniędzy.

 

 

W punkt. Te influ z dziećmi są straszne. To powinno być zakazane.

A mama nie ginekolog- no cóż, najgorsze draństwo, jakie można sobie wyobrazić. Nieuczciwość, oszukiwanie zaślepionych fanek, przekręty, zbudowanie wielomilionowego majątku na autorytecie lekarza specjalisty, którym nadal nie jest...

Niektórzy powinni siedzieć.

 

A pani Lewandowska, no cóż, jak ją widzę, to niedobrze mi się robi...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, anna magda napisał:

A pani Lewandowska, no cóż, jak ją widzę, to niedobrze mi się robi...

Mi też. Nigdy w życiu nie widziałam nikogo tak nachalnego.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2023 o 09:06, jedzonelka napisał:

Wszystkich.

Identyfikuję się z tą wypowiedzią. Wszystkich.

 

Cudowny byłby świat, gdyby nie było tego tałatajstwa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Wieniawy. Przez to, że był czas gdy była po prostu wszędzie, wyskakiwała z lodówki i jest ultra przeciętną osobą z wyglądu, jej gra aktorska jest marna a ma przeogromne ego, jest zarozumiała i wylansowano ją, czy tam jej matka wylansowała na nie wiadomo kogo. Też czytałam, że jest niemiła dla ludzi z którymi pracuje.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×