Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

Których celebrytów lub influancerów najbardziej nie lubicie i dlaczego

Polecane posty

Każdy powyżej 20tysięcy obserwujących. Fejm i sodówkq uderza do głowy. Myślą tylko jak wydoić najwięcej soku z tej cytrynki. 

 

Nie cierpię life.iswownderful. ta niby Halinka typiara Anita to taka oszustka i manipulatorka. Siedzi w Australii, a założyła zrzutkę na bilet do Polski, żeby odwiedzić babcię. Kurde mając domsry i chodząc codziennie do kawiarni żebry uprawiała od Polek na bilet hahah jeden miesiąc piłaby kawę z marketu w domu i by miała. Później kupiła sobie nowy iphone, samochód etc. Wiadomo obrończynie powiedzą, że to ten chłop co z nim się zeszła kupił. To nie mogła od niego pożyczyć na bilet? Albo od brata? A i głosi szurostwo. Często pije alkohol opiekując się dziećmi i cieszy z tego ryja. Nie ma to jak patologia staje się popularna. 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Lewandowska, Rozenek , Cichopek i Wieniawa za wylazenie z lodówki,

- Była żona Kurzajewskiego za te cyrki, które wyprawiała XD

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było instagrama i innych durnych mediów społecznościowych, to może zniknęliby celebryci. A wtedy świat byłby bardziej wartościowy. I na pewno piękniejszy.

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2023 o 19:25, Potetgull napisał:

Od siebie dodam gosie house of makeup. Odkleila sie strasznie odkad wypuscila swoja linie kosmetykow. W tym samym czasie zaczela tez strasznie majstrowac przy twarzy. Gryzie mi sie to z reklama pariens. Czyli te kosmetyki nie sa wystarczajaco dobre? 😉

do tego glampaula. Ma strasznie irytujacy sposob bycia. Do tego te codziennie tance przed telewizorem… mega krindz. 

Ooo tak, Gosia się odkleiła.... A to wieczne narzekanie jak chodziła do kogoś na brwi.... skoro wiedziała z góry,że kosmetyczka zrobi to źle to trzeba było robic henne w domu.

 

Dotego RLM i ta wpadka z olejkami cbd. Ta jej kolekcja kosmetyków też słaba, niby miała ocieplić wizerunek, ale jest taka nijaka z na siłę wymyślona filozofia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nudnik pierdoły - ta baba to rak tiktoka i instagrama. Brudny dom, syf wszędzie, nagrywanie obślinionego po pępek dzieciaka, ciągłe gadanie jak to nic jej się nie chce, sama niedomyta. Stoczyła się. A kilkaset follow na tiktoku i kilkadziesiąt na insta. Kiedyś jako winokompas była super, ale odkąd przestały się obserwować z tą jej koleżanką kinga_kornelia, która wszystkie te wyjazdy do winnic organizowała to nudnik, czyli Ola, się stoczyła. Teraz obserwuję tylko kk, bo wrzuca mnóstwo fajnych książek na insta i ubrania na tiktoka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2023 o 00:34, StrawberryFlavour napisał:

1. Magdalena Augustynowicz - za zakłamanie, chamstwo, okropny charakter, okłamywanie widzów na każdym kroku i rozczeniowość oraz infantylność

2. Boogiesilver -  za zakłamanie, bycie nieszczerą, robienie z siebie kogoś, kim nie jest, wiarę w gusła, jak min. magiczne kamienie, brak inteligencji, ambicji i wieczne zdrabnianie słów

 

Boogie za to, że dostała porządne buty dla dzieci (jej córka ma wadę postawy, niekeczoną) by je sprzedać i rozwalić kasę w Pepco.

Chytra, zakłamana baba

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2023 o 10:44, Oh Celinee napisał:

Dla mnie to najbardziej pusta z tych wszystkich WAG_in piłkarzy. Inne w większości może i mają w głowie głównie zakupy ale przynajmniej nie sprzedają na lewo i prawo prywatności rodziny w aż tak dużym stopniu. Dla tej Pani najważniejszy w życiu jest lans i poklask obcych osób. Ewidentnie widać, że zaczęła płacić gazetom, żeby o niej pisali bo inaczej już nikt by o niej nie pisał. Nie może się pogodzić z tym, że czas WAG_in w mediach minął bezpowrotnie i najpierw zastąpiły je Youtuberki i Instagramerki a teraz Tiktokerki, które też są odklejone ale nie w aż takim stopniu jak WAG_iny bo one przynajmniej muszą się starać, żeby mieć tych widzów/ obserwatorów a nie tylko wisieć na plecach znanego męża.

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Miała swój czas. Nasprzedawala treningów i batoników 

Gdyby nie te afery to by ludzie zapomnieli 🥱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, x_x_x napisał:

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Miała swój czas. Nasprzedawala treningów i batoników 

Gdyby nie te afery to by ludzie zapomnieli 🥱

Dokładnie. Gdyby nie sponsorowała artykułów o sobie to już pies z kulawą nogą by o niej nie pamiętał. Co najwyżej magazyny sportowe by pisały o Robercie ale o niej nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z youtuberów:

-RLM jej sposób jarania się jest irytujący. Lata temu przestałam ją oglądać 

-stylizacje przestałam ją oglądać też dawno temu. Totalne bezguście. Wydaje mi się taka hmm brudna. To pewnie przez te włosy, fatalnie dobrany makijaż i styl na Marylę Rodowicz 

-Szusz tu nie trzeba nic pisać 

- no i nudziary tj panna Joanna i bugson. #dailyvlogzdomu

 

Nie wiem czy ktoś kojarzy dziewczynę z tik toka i ig Fitlivka. Ona zachowuje się jak głupia, albo po prostu głupia jest. Ciągły lans na męża, dom, własną firmę.  Usta napompowane do granic możliwości, wygląda jak krokodyl. Jak prowadzi livea fatalnie traktuje swoje dziecko. Totalnie olewa jego potrzeby, denerwuje się na nie, i klnie w jego obecności. 

 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rielka napisał:

Janoszeeeeek xD 😂

Stanowski dzisiaj na ig świetnie podsumował nie tylko J*noszek, ale także cały świat influ jako taki. Polska Księżniczka z Bollywood to oczywście przypadek skrajny, ale nadal jest produktem całej tej kultury obserwowania plastikowego kontentu. Niby nie jest nic nowego dla tych, którzy potrafią na to spojrzeć z dystansem,  ale dobrze, że od czasu do czasu ktoś znany powie to wprost. 

 

28 minut temu, Krokiet89 napisał:

Nigdy nie pojmę fenomenu Wersow, Wandziaksów itp.. To są zakłamani ludzie. Plastikowy kontent. Nieroby, pustaki. Głupia młodzież to łyka.

Myślę, że Wers*w czy Wandziaksy to sprytni ludzie, którzy potrafią sprzedawać swoje życie. Mimo wszystko doceniam, bo nie każdy influ tak dobrze to potrafi. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Krokiet89 napisał:

Niektórzy nie muszą. Potrafią zarobić bez pokazywania wszystkiego w necie.

Racja. Wiele jest jednak osób, które chciałyby wybić się na takim najprostszym kontencie podobnym do tego Wandziaksów chociażby, a nie potrafią czy nie mogą (w sumie dobrze, bo dzięki temu tego typu ludzi jest mniej). Ci co nie pokazują wszystkiego w necie zasługują na jaki taki szacunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wroobela za to ględzenie, rozwalanie kasy na kosmetyki. Czasem ma zrywy że pozuje na fit, objada się przecież kiełkami a nie czipsami. Poszła na randkę z typem z apki bez potwierdzenia spotkania i ten się nie zjawił xd

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2023 o 19:08, Nataliaww napisał:

Ja uwielbiałam PigOuta ale ostatnio zaczyna mnie coraz bardziej drażnić 🙁

Ja też. Miał celne obserwacje ale ostatnio kompletnie odwaliło. A teraz po numerze z jęczeniem na hotel w Turcji wywaliłam go z subów.  Ludzie mu piszą, że zanim się kupi hotel wypadałoby zerknąć na opinie, dokładnie przeczytać opis oferty i otworzyć street view, ale dla pana gwiazdora to za dużo. Przez pół riwiery leci czteropasmówka przy plaży ale biedak nie miał czasu się zapoznać, więc naparza na biuro. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2023 o 16:58, blackbirdie napisał:

 

Myślę, że Wers*w czy Wandziaksy to sprytni ludzie, którzy potrafią sprzedawać swoje życie. Mimo wszystko doceniam, bo nie każdy influ tak dobrze to potrafi. 

Tu nie ma co doceniać. Kupczą dziećmi od maleńkości, łamią prawo, powoli zmieniają sie w laleczki Moster high. Wystarczy zobaczyć jak Sowa wyglądała kilka lat temu. 

To są ludzie którym wszystko wolno i za nic nie biorą odpowiedzialności. Dzieci oglądają ich i chcą być jak one. To jest upadek społeczeństwa i zachwycone tym faktem matki będą kiedyś płakać jak im córka wyskoczy ze związkiem z 70latkiem albo z pracą jak Nat_su na kamerkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2023 o 14:43, Nieznan_zdzislawa napisał:

Tu nie ma co doceniać. Kupczą dziećmi od maleńkości, łamią prawo, powoli zmieniają sie w laleczki Moster high. Wystarczy zobaczyć jak Sowa wyglądała kilka lat temu. 

To są ludzie którym wszystko wolno i za nic nie biorą odpowiedzialności. Dzieci oglądają ich i chcą być jak one. To jest upadek społeczeństwa i zachwycone tym faktem matki będą kiedyś płakać jak im córka wyskoczy ze związkiem z 70latkiem albo z pracą jak Nat_su na kamerkach. 

Największą lalkę robi z siebie Red Lipstik Monster, niewiem czy ktoś w jej wieku ją ogląda... pokazywanie dzieci jest złe ale robienie z siebie dziecka jeszcze gorsze

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2023 o 23:41, Kawa_28 napisał:

Każdy powyżej 20tysięcy obserwujących. Fejm i sodówkq uderza do głowy. Myślą tylko jak wydoić najwięcej soku z tej cytrynki. 

 

Nie cierpię life.iswownderful. ta niby Halinka typiara Anita to taka oszustka i manipulatorka. Siedzi w Australii, a założyła zrzutkę na bilet do Polski, żeby odwiedzić babcię. Kurde mając domsry i chodząc codziennie do kawiarni żebry uprawiała od Polek na bilet hahah jeden miesiąc piłaby kawę z marketu w domu i by miała. Później kupiła sobie nowy iphone, samochód etc. Wiadomo obrończynie powiedzą, że to ten chłop co z nim się zeszła kupił. To nie mogła od niego pożyczyć na bilet? Albo od brata? A i głosi szurostwo. Często pije alkohol opiekując się dziećmi i cieszy z tego ryja. Nie ma to jak patologia staje się popularna. 

 

Ona pila w ciazy. Nawet specjalnie sie z tym nie kryla na stories. W ogole troche jest odbilo po tym jak sie zeszla z tym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2023 o 08:33, aniaolania napisał:

nudnik pierdoły - ta baba to rak tiktoka i instagrama. Brudny dom, syf wszędzie, nagrywanie obślinionego po pępek dzieciaka, ciągłe gadanie jak to nic jej się nie chce, sama niedomyta. Stoczyła się. A kilkaset follow na tiktoku i kilkadziesiąt na insta. Kiedyś jako winokompas była super, ale odkąd przestały się obserwować z tą jej koleżanką kinga_kornelia, która wszystkie te wyjazdy do winnic organizowała to nudnik, czyli Ola, się stoczyła. Teraz obserwuję tylko kk, bo wrzuca mnóstwo fajnych książek na insta i ubrania na tiktoka.

Tak bardzo w punkt

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Zadra 2 napisał:

Tak bardzo w punkt

Jedyne czego mi brakuje teraz jak kinga_kornelia zablokowała tamtą, to te częste wyjazdy (zresztą bardzo mi się podobał komentarz, że odcina się od Olki nudnika wielką kreską, bo nie lubi robić za wszystkich). Tyle fajnych miejsc w Polsce pokazały. Szkoda, że kk sama tego nie pociągnęła dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się w ogóle przekonać do Moniki od cudaków. Dzieci lubię oglądać choć uważam, że nie powinni w ogóle ich pokazywać (zresztą jak wszystkich innych). Mam wrażenie, że zależy jej tylko na pokazywaniu się w jakiś modnych stylizacjach. Daje tym dzieciom syrop a stylizuje  się i wygina jakby na jakimś pokazie była.  I to jej przeglądanie się w tym obiektywie. Super, że wzięli tą małą, dzieci mają bardzo dobre warunki ale tam wg mnie jest tylko przekaz masz kasę to stać cię i na diory, rehabilitacje i w sumie jest lekko i bezproblemowo. Dla mnie zbyt beztrosko potraktowany temat na którym w sumie się wybili.  A nie wierzę , że nie mają obaw, zwątpień i jakiś problemów. Też myślę co mogą wyciągnąć z tego matki innych chorych dzieci, które nie maja pieniędzy na takie życie. Dla mnie to typowy przerost formy nad treścią. Już lepiej jakby ona sama miała ten instagram. No ale pytanie czy by się tak samo wybiła jak na tej swojej rodzince. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2023 o 10:25, wimięojcaisyna napisał:

A których lubicie? Ja, jak mam wolną chwilę, to ogladam Szusz ❤️ 

Aliss dodaje ładne vlogi 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o dziwo, zaczęłam znowu oglądać Karolinę Stylizacje i w sumie oglądam tylko ją i czasem Magdę Wołosewicz albo Adę Grotkowską 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, wubuuu27 napisał:

Lewandowska- nachalna baba bez grama wstydu.

Dokładnie. Niedługo z gołą doopa zacznie chodzić byleby o niej mówili. Atencjuszka.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szusz.... Okropny charakter, samouwielbienie, wszystko wie najlepiej, robi najlepiej i popada w kaznodziejskie tony. Wyzywa ludzi, nazywając niektórych podludźmi i zaprzecza sama sobie w co drugim filmie. Studium upadku "influencera".

  • Like 6
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×