Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

Których celebrytów lub influancerów najbardziej nie lubicie i dlaczego

Polecane posty

Andziathere - zachowuje się i wygląda jak milf

Lewandowskiej i Chodakowskiej. Pamiętacie jak podobno babki mały u Ewki na zajęciach? 

Grotkowska. Taka zawistna się wydaje

Fagata. Wiadomo xD

Tych wszystkich ludzi z warsaw shore, love Island itd. 

Maxineczka vel Ramona

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2023 o 09:17, ariana1422 napisał:

Nie lubię Wieniawy. Przez to, że był czas gdy była po prostu wszędzie, wyskakiwała z lodówki i jest ultra przeciętną osobą z wyglądu, jej gra aktorska jest marna a ma przeogromne ego, jest zarozumiała i wylansowano ją, czy tam jej matka wylansowała na nie wiadomo kogo. Też czytałam, że jest niemiła dla ludzi z którymi pracuje.

Bardzo zarozumiała i niemiła osóbka z ego wielkim zupełnie niezasłużenie.

Tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omena Mensach i król paczkomatów. Lansują narrację jak Lewandowska, że niby nic nie mieli, a mieszkanie 100m2 w Wilanowie kupione za eskorcką kasę. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2023 o 16:03, PituPitu1 napisał:

W polskiej książce o żonach milionerów Lewandowska jest ich niedoścignionym wzorem. 

Dla mnie to najbardziej pusta z tych wszystkich WAG_in piłkarzy. Inne w większości może i mają w głowie głównie zakupy ale przynajmniej nie sprzedają na lewo i prawo prywatności rodziny w aż tak dużym stopniu. Dla tej Pani najważniejszy w życiu jest lans i poklask obcych osób. Ewidentnie widać, że zaczęła płacić gazetom, żeby o niej pisali bo inaczej już nikt by o niej nie pisał. Nie może się pogodzić z tym, że czas WAG_in w mediach minął bezpowrotnie i najpierw zastąpiły je Youtuberki i Instagramerki a teraz Tiktokerki, które też są odklejone ale nie w aż takim stopniu jak WAG_iny bo one przynajmniej muszą się starać, żeby mieć tych widzów/ obserwatorów a nie tylko wisieć na plecach znanego męża.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

Dla mnie to najbardziej pusta z tych wszystkich WAG_in piłkarzy. Inne w większości może i mają w głowie głównie zakupy ale przynajmniej nie sprzedają na lewo i prawo prywatności rodziny w aż tak dużym stopniu. Dla tej Pani najważniejszy w życiu jest lans i poklask obcych osób. Ewidentnie widać, że zaczęła płacić gazetom, żeby o niej pisali bo inaczej już nikt by o niej nie pisał. Nie może się pogodzić z tym, że czas WAG_in w mediach minął bezpowrotnie i najpierw zastąpiły je Youtuberki i Instagramerki a teraz Tiktokerki, które też są odklejone ale nie w aż takim stopniu jak WAG_iny bo one przynajmniej muszą się starać, żeby mieć tych widzów/ obserwatorów a nie tylko wisieć na plecach znanego męża.

Na dc o influ jest screen z fotą Lewandowskiej i tam podpis „nie publikować w negatywnym kontekście”. Czyli kupowanie artykułów w necie to standard. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PituPitu1 napisał:

Na dc o influ jest screen z fotą Lewandowskiej i tam podpis „nie publikować w negatywnym kontekście”. Czyli kupowanie artykułów w necie to standard. 

No właśnie. Tylko lans temu człowiekowi w głowie ale ludzi nie zmusi do zachwytu nad swoją osobą. Jej nachalność, straszenie pozwami i przypisywanie sobie sukcesów męża sprawiły, że ludzie jej nie trawią a będzie ich co raz więcej bo jest co raz bardziej odklejona i dziecinna. Nie zna umiaru w niczym i zachłanność i natarczywość to jej główne cechy.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anka niby taka pewna siebie, taka szczęśliwa, taka radosna a za przyjaźń z Georgina i Antonella zrobiłaby wszystko 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Anka niby taka pewna siebie, taka szczęśliwa, taka radosna a za przyjaźń z Georgina i Antonella zrobiłaby wszystko 😂

Też mi się tak wydaje 😂. Zresztą jak ktoś jest faktycznie szczęśliwy to nie ma potrzeby się tym obnosić na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Też mi się tak wydaje 😂. Zresztą jak ktoś jest faktycznie szczęśliwy to nie ma potrzeby się tym obnosić na każdym kroku.

Anka to straszna atencjuszka. I ta szopka z drugim ślubem. Jak mieli potrzebę odnowienia przysięgi to mogli iść do kościoła, później na obiad a ta cały cyrk odstawia. Ze ten Robert się na to godzi. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jakaja1@tlen.pl napisał:

Anka to straszna atencjuszka. I ta szopka z drugim ślubem. Jak mieli potrzebę odnowienia przysięgi to mogli iść do kościoła, później na obiad a ta cały cyrk odstawia. Ze ten Robert się na to godzi. 

Pewnie ona nim rządzi jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Anka to straszna atencjuszka. I ta szopka z drugim ślubem. Jak mieli potrzebę odnowienia przysięgi to mogli iść do kościoła, później na obiad a ta cały cyrk odstawia. Ze ten Robert się na to godzi. 

On pewnie taki sam jak i ona.

Najlepsze jest to zakrywanie twarzy dzieciom, zawsze się zastanawiam jak im się udaje zrobić zdjęcie z odwróconymi dziećmi, które nie jest przypadkowe 😂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jagoda_Malina3 napisał:

On pewnie taki sam jak i ona.

Najlepsze jest to zakrywanie twarzy dzieciom, zawsze się zastanawiam jak im się udaje zrobić zdjęcie z odwróconymi dziećmi, które nie jest przypadkowe 😂

Mnie to śmieszy to zakrywanie twarzy tym dzieciom. Jakby faktycznie chcieli chronić ich wizerunek to by ich nie pokazywali wcale a nie kupczyli ich plecami na każdym kroku. Pewnie liczą, że ktoś im zapłaci i wtedy pokażą ale kogo jeszcze obchodzą twarze tych dzieci? Już pewnie nikogo, tym bardziej, że i tak można je zobaczyć na Niemieckich stronach.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to prawda, że miał romans z jakąś Michaliną z Wrocławia kiedyś. Przecież on może przebierać sobie w jakiś najładniejszych modelkach, ale jak związał się z Anką, która jest przeciętna to nie był jeszcze znany, w dodatku chyba ona ma wkurzający charakter. No zastanawia mnie to czy jest jej wierny.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ariana1422 napisał:

Ciekawe czy to prawda, że miał romans z jakąś Michaliną z Wrocławia kiedyś. Przecież on może przebierać sobie w jakiś najładniejszych modelkach, ale jak związał się z Anką, która jest przeciętna to nie był jeszcze znany, w dodatku chyba ona ma wkurzający charakter. No zastanawia mnie to czy jest jej wierny.

Mnie też to zastanawia. Mówi się, że im człowiek bardziej obnosi się swoim szczęściem tym mniej prawdopodobne jest jego faktyczne istnienie i może w tym przypadku to się sprawdza? Ona ma tak ogromne parcie na lans, że na 100% coś z tym jej szczęściem nie tak skoro nie zadowala ją to co ma tylko ciągle musi się nachalnie narzucać obcym ludziom.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia czy te jej biznesy faktycznie są dochodowe czy tylko R. je sponsoruje, żeby znudzona A. miała na czym się lansować bo nie ma co robić z wolnym czasem. A swoją drogą te dzieci to chyba faktycznie opiekunki wychowują i ma zatrudnione osoby do sprzątania i gotowania bo nie wierzę, że jakby robiła to wszystko sama to by miała czas na ciągłe siedzenie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Oh Celinee napisał:

Mnie to zastanawia czy te jej biznesy faktycznie są dochodowe czy tylko R. je sponsoruje, żeby znudzona A. miała na czym się lansować bo nie ma co robić z wolnym czasem. A swoją drogą te dzieci to chyba faktycznie opiekunki wychowują i ma zatrudnione osoby do sprzątania i gotowania bo nie wierzę, że jakby robiła to wszystko sama to by miała czas na ciągłe siedzenie w internecie.

Wiadomo, że mają jakąś pomoc ale mają też sztab ludzi, którzy są jednocześnie ich przyjaciółmi np Zawiślak, Dec. Na bank siedzą za nich w sm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Wiadomo, że mają jakąś pomoc ale mają też sztab ludzi, którzy są jednocześnie ich przyjaciółmi np Zawiślak, Dec. Na bank siedzą za nich w sm.

Dokładnie. Ja to mam wrażenie, że Anna z każdym kolejnym rokiem cofa się w rozwoju albo może teraz wychodzi jej prawdziwy, dziecinny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Anka to straszna atencjuszka. I ta szopka z drugim ślubem. Jak mieli potrzebę odnowienia przysięgi to mogli iść do kościoła, później na obiad a ta cały cyrk odstawia. Ze ten Robert się na to godzi. 

 Z drugiej str nie mają na to już wydawać tej kasy to sobie robią drugi ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Jagoda_Malina3 napisał:

 Z drugiej str nie mają na to już wydawać tej kasy to sobie robią drugi ślub.

Jak nie mają to niech ona usiądzie w końcu na doopie i nie sprzedaje prywatności tej rodziny bo tam dosłownie wszystko jest przez nią upubliczniane na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Mnie to śmieszy to zakrywanie twarzy tym dzieciom. Jakby faktycznie chcieli chronić ich wizerunek to by ich nie pokazywali wcale a nie kupczyli ich plecami na każdym kroku. Pewnie liczą, że ktoś im zapłaci i wtedy pokażą ale kogo jeszcze obchodzą twarze tych dzieci? Już pewnie nikogo, tym bardziej, że i tak można je zobaczyć na Niemieckich stronach.

Dokładnie! W Niemczech nie było problemu z publikowaniem zdjęć i twarzy dzieci - a w Polsce drugiej kategorii już było 

ale wiadomo Anka się nawet niemieckiego nie nauczyła podstaw przez tyle lat a w Polsce kroi $$$ na naiwniaka h

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mamapulpeta napisał:

Dokładnie! W Niemczech nie było problemu z publikowaniem zdjęć i twarzy dzieci - a w Polsce drugiej kategorii już było 

ale wiadomo Anka się nawet niemieckiego nie nauczyła podstaw przez tyle lat a w Polsce kroi $$$ na naiwniaka h

W Niemczech nie było problemu, bo stawki inne i w €. 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo dodam Kolasinska. Antyreklama, na dodatek nie ma żadnego wykształcenia a wypowiada się na tematy medyczne jakby co najmniej lekarzem była 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2023 o 11:23, Mamapulpeta napisał:

Modna mama/ modny tato - 2 słupy reklamowe. Pan z mega przerośniętymi ego który ma problem z oznaczaniem reklam. Wstyd? A tak fantastycznie wszystkich poucza 

Mama ginekolog - za calkoksztalt chyba więcej mówiąc nie muszę 

pudelija - za kłamstwa i naciąganie. Przez nią przestałam wpłacać na zbiórki. 
 

Paula Peszko i jej Franio - za wciąganie ludzi w piramidy finansowe 
 

Jak influencer ma problem z oznaczaniem współprac, to trzeba na profilu takiego delikwenta oznaczyć UOKiK - oni mają swój instagram albo napisać do nich bezpośrednio. Chętnie sprawą się zajmą. 

Trzeba ich zgłaszać, bo to po prostu łamanie prawa. A już wystarczająco długo ludzi oszukiwali przez wiele lat. 

Maffashion i kilka innych dużych influ dostali kary finansowe. Ci mniejsi tak samo powinni dostać, to by się na przyszłość nauczyli. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Anna1201 napisał:

Jak influencer ma problem z oznaczaniem współprac, to trzeba na profilu takiego delikwenta oznaczyć UOKiK - oni mają swój instagram albo napisać do nich bezpośrednio. Chętnie sprawą się zajmą. 

Trzeba ich zgłaszać, bo to po prostu łamanie prawa. A już wystarczająco długo ludzi oszukiwali przez wiele lat. 

Maffashion i kilka innych dużych influ dostali kary finansowe. Ci mniejsi tak samo powinni dostać, to by się na przyszłość nauczyli. 

Od lat influ oszukują ludzi i żyją z tego. To jest obrzydliwe po prostu, nieuczciwe... Jak tak można?

Trzeba to wysyłać do UOKIK koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Mamapulpeta napisał:

Dokładnie! W Niemczech nie było problemu z publikowaniem zdjęć i twarzy dzieci - a w Polsce drugiej kategorii już było 

ale wiadomo Anka się nawet niemieckiego nie nauczyła podstaw przez tyle lat a w Polsce kroi $$$ na naiwniaka h

Ona kaleczy nawet język ojczysty więc mieszkając za granicą to już w ogóle pewnie nie potrafi się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2023 o 21:54, jestem_glodna napisał:

Ooo dodam Kolasinska. Antyreklama, na dodatek nie ma żadnego wykształcenia a wypowiada się na tematy medyczne jakby co najmniej lekarzem była 

Kolasińska to jest toksyk koszmarny. Już dawno przestałam obserwować. Zaburzenia pukają każdymi drzwiami, a ona jeszcze chce edukować ludzi pod kątem mentalnego nastawienia do odchudzania - przy czym sama je jajecznice i pół awokado, jako dzienne zapotrzebowanie, bo tak jej podpowiada organizm xd 

 

rozumiem, że człowiek nie ma codziennie ochoty na dwudaniowy obiad z kotletem, ale druga skrajność, którą ona prezentuje jest tak samo szkodliwa. 

Edytowano przez dolcemita
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam gosie house of makeup. Odkleila sie strasznie odkad wypuscila swoja linie kosmetykow. W tym samym czasie zaczela tez strasznie majstrowac przy twarzy. Gryzie mi sie to z reklama pariens. Czyli te kosmetyki nie sa wystarczajaco dobre? 😉

do tego glampaula. Ma strasznie irytujacy sposob bycia. Do tego te codziennie tance przed telewizorem… mega krindz. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J4klubimy - syf na kółkach, sprzedawanie prywatności dzieci latami. Teraz jak podrosły pisze, że już nie może tego robić, bo zasługują na prywatność 🤡 ogólnie ich podejście do zwierząt, które ciągle nabywają nowe (kury, koty, teraz pies), a potem przepadają. Matka nic nie ogarnia, naprodukowali dzieci, bo są w jakiejś sekcie kosciolkowej i chyba jeszcze będą dorabiać kolejne. 

Kundel3k na bi3gunie- domorosla filozofka, strasznie nieprzyjemna jak tylko ktoś się odezwie nie po jej myśli. Puszcza samopas koty.

 Ostatnio też whiteplat3 - po tym jak kupiła psa, mimo że wcześniej tak zachwalała adopcję. Oraz nagminnie nie oznacza reklam.

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, aż głupio mi to tu  piasać, bo byłam jej ogromną fanką, ale już nie jestem. Chodzi o Ewę Chodakowską. Uwielbiałam jej treningi. Ale w końcu miałam dość ciągłego oglądania jej pośladków na Insta.Treningi też wciąż te same. Nudno się zrobiło.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×