Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Honcia2213

Pyra w Koreii

Polecane posty

Oglądacie Pyre?

Ja dlugo ja oglądałam, a teraz mam wrażenie, że zdziwaczala i jest irytująca.

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze na sile probuje byc fajna. Ogladam jedynie ciemna strone korei, bo vlogi sa dla mnie nie do przejscia. Osobiscie wole ogladac Wiole, jest taka naturalna i szczera. 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Pyrę od bardzo dawna, ale najbardziej lubię cykl ciemnej strony Korei. Materiały są opracowane w fantastyczny sposób. Co do samej Agi to ona taka ,,specyficzna" była zawsze. Na samym początku mi to przeszkadzało ale z czasem się przyzwyczaiłam że teraz tego nawet nie zauważam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam kilka nagrań, wydaje się fajna... sympatyczna, na mnie zrobiła pozytywne wrażenie. Tak samo jak Olsikowa... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sorki standardowo pomyliłam osoby : ) chodziło mi o pierogi z kimchi... pyry to ja nie znam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Honcia2213 napisał:

Oglądacie Pyre?

Ja dlugo ja oglądałam, a teraz mam wrażenie, że zdziwaczala i jest irytująca.

 

W którym momencie zdziwaczala?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2023 o 18:31, Potetgull napisał:

Mam wrazenie, ze na sile probuje byc fajna. Ogladam jedynie ciemna strone korei, bo vlogi sa dla mnie nie do przejscia. Osobiscie wole ogladac Wiole, jest taka naturalna i szczera. 

Tak, ciemne strony Korei to swietna seria. A tak to mam podobne odczucia co Ty - jej everyday life vlogi są średnie, mam wrażenie, że trochę na siłę i Pyrka jest w nich sztuczna co jest wyczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Sonda napisał:

Tak, ciemne strony Korei to swietna seria. A tak to mam podobne odczucia co Ty - jej everyday life vlogi są średnie, mam wrażenie, że trochę na siłę i Pyrka jest w nich sztuczna co jest wyczuwalne.

 

20 godzin temu, Sonda napisał:

Tak, ciemne strony Korei to swietna seria. A tak to mam podobne odczucia co Ty - jej everyday life vlogi są średnie, mam wrażenie, że trochę na siłę i Pyrka jest w nich sztuczna co jest wyczuwalne.

Takie vlogi l z codziennego życia miała już 6 lat temu, pokazywała min swoje kolejne mieszkania czy opowiadała o pracy, sklepach, potem już był Tadzin ( czy jak się pisze jego imie). Ma inny kanał od Wiolki, bo tamta ma dziecko, przez co często dziecinnie mówi jak Sonu jest w pobliżu, to całość wydaje się cieplejsza w odbiorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krokiet89 napisał:

Niestety odwaliło. 

Kurcze czy ja dobrze widziałam, że ona zrobiła ostatnio vlog o analizie kolorystycznej? Wiolka miała to niedawno...I Pyra wydaje chyba ksiazke bo mi gdzieś mignęła reklama. Kurcze no nie da się nie porównywać dziewczyn jeśli jedna robi coś chwilę po drugiej... Aga, proszę przemysl kontent i wróć do ciemnej storny Korei.

Edytowano przez Sonda
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sonda napisał:

Kurcze czy ja dobrze widziałam, że ona zrobiła ostatnio vlog o analizie kolorystycznej? Wiolka miała to niedawno...I Pyra wydaje chyba ksiazke bo mi gdzieś mignęła reklama. Kurcze no nie da się nie porównywać dziewczyn jeśli jedna robi coś chwilę po drugiej... Aga, proszę przemysl kontent i wróć do ciemnej storny Korei.

Trochę ma przekichane, bo zostaje jej właśnie iedynue ciemna strona korei. Zrobi vloga jak zrobić kimci-Wiolka już to robiła. Pokaże koreańskie biblioteki-wiolka już robiła. Opowie o koreanskim transporcie publicznym-wiolka to miała. Jak robi sobie makijaz-to samo.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat o analizie kolorystycznej ciekawszy był odcinek Agi niż Wioli. Pyra pokazała wszystko krok po kroku, Wiola poszła w takie miejsce gdzie chyba nie bardzo można było wszystko nagrywać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyra to taka dzidzia piernik od jakiegoś czasu, trudno przebrnąć przez jej materiały oprócz „Ciemnej strony” jak się jest dorosłym człowiekiem. Też nie wróżę długiej znajomości z tą młodziutką koleżanką, jeśli tamtej zacznie się coś udawać, czego Agnieszka nie ma lub jej nie wychodzi, będzie koniec wielkiej przyjaźni. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, woczykole napisał:

Pyra to taka dzidzia piernik od jakiegoś czasu, trudno przebrnąć przez jej materiały oprócz „Ciemnej strony” jak się jest dorosłym człowiekiem. Też nie wróżę długiej znajomości z tą młodziutką koleżanką, jeśli tamtej zacznie się coś udawać, czego Agnieszka nie ma lub jej nie wychodzi, będzie koniec wielkiej przyjaźni. 

A przyjaźnisz sie do dzisiaj z każdą koleżanką, która stanęła na Twojej drodze? Zakład, że sama miałaś w przeszłości koleżanki, z którymi dziś nue masz już dawno kontaktu.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paryz London napisał:

A przyjaźnisz sie do dzisiaj z każdą koleżanką, która stanęła na Twojej drodze? Zakład, że sama miałaś w przeszłości koleżanki, z którymi dziś nue masz już dawno kontaktu.

 

No nie wiem, jako facet nie mam potrzeby rywalizować w wielu aspektach ze swoimi koleżankami, więc w większości tak, i owszem, pozostaję w dobrych relacjach z wieloma, jak nie z wszystkimi od lat. Jednakowoż nie rozumiem po co ten przytyk, nie jestem osobliwością internetową na obczyźnie, która jednak musi stale walczyć o zasięgi i publikę, jak taka Pyra. Tak to już zwykle w internecie bywa, że jak ktoś z kimś ucina kontakt z dnia na dzień, rezygnuje z kontynuacji projektów i wspólnych materiałów - coś jest na rzeczy. Szczególnie jeśli spojrzeć na dynamiczne rozrośnięcie się kanału Wioli, wnioski nasuwają się same. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, woczykole napisał:

No nie wiem, jako facet nie mam potrzeby rywalizować w wielu aspektach ze swoimi koleżankami, więc w większości tak, i owszem, pozostaję w dobrych relacjach z wieloma, jak nie z wszystkimi od lat. Jednakowoż nie rozumiem po co ten przytyk, nie jestem osobliwością internetową na obczyźnie, która jednak musi stale walczyć o zasięgi i publikę, jak taka Pyra. Tak to już zwykle w internecie bywa, że jak ktoś z kimś ucina kontakt z dnia na dzień, rezygnuje z kontynuacji projektów i wspólnych materiałów - coś jest na rzeczy. Szczególnie jeśli spojrzeć na dynamiczne rozrośnięcie się kanału Wioli, wnioski nasuwają się same. 

Normalnie. Z czasem znajomości się rozchodzą. A jak już siedzisz w Korei to siła rzeczy rozluźniasz znajomości z koleżankami ze szkoły.i to nie ma znaczenia, czy to jest jakaś Jutuberka, czy nieznana osoba. Postronni też mogą o Tobie powiedzieć, że wiele Twoich orzyjazni już nie istnieje, bo rywalizowałam że swoimi koleżankami.

A Wiole oglada dużo matek z dziećmi, babć, spójrz na komentarze, kto tam pisze i to normalne, że przyciagnie ona większość takich osób a nie Pyra  bo mają dzieci czy wnuki w podobnym wieku.

Pozatym Wiola pokazuje więcej prywatności, a ludzie to lubią. Pyta chroni bardziej prywatność.

A nie pomyślałaś, że to Wiola mogła uciąć projekt, bo stwierdziła, że nie ma czasu? Wystarczy jej prowadzenie swojego kanału dawanie filmików 3 razy w tygodniu.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyra moglaby iść w takie poważniejsze tematy, takie trochę mini-dokumenty o Korei

 

Myślę, że dobrze by to jej szło

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Krokiet89 napisał:

Pyra lat 35 w tych krótkich spódnicach a twarz jak transik. No nie pasuje. 

Gadasz jak stare ciotki, co to pół wsi obgadują, że tej nie pasują jaskrawe kolory, czy szorty, bo 30 lat skończyła i już nie wypada.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej mąż wydaje się być takim leniem, mało ambitnym, rzucającym sucharami. A ona mam wrażenie, że na siłę chce się upodobnić do Koreanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2023 o 17:58, Krokiet89 napisał:

Bliżej do 40 niż 20. Wygląda staro z twarzy. Robi się na sweet girl dla swego mężulka. No ani ładna ani miła. Wioli może buty czyścić.

A ty miss polonia myślałby kto. A miła jestes, ze hoho 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2023 o 20:37, Honcia2213 napisał:

Jej mąż wydaje się być takim leniem, mało ambitnym, rzucającym sucharami. 

Pozory mylą.

Ile razy miałaś modelowe związki na kanałach A potem okazywało się, że poza kamerami ci ludzie byli zupełnie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paryz London napisał:

A ty miss polonia myślałby kto. A miła jestes, ze hoho 😄

Tego nie wiadomo, bo geby nie pokazała w przeciwieństwie do Pyry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, blue_danube napisał:

Tego nie wiadomo, bo geby nie pokazała w przeciwieństwie do Pyry.

Myślisz, że odważyłaby się wkleić tu swoje foto? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paryz London napisał:

Myślisz, że odważyłaby się wkleić tu swoje foto? 😄

Trzeba ją o to spytać. Ogólnie chodzi o to, że jak ktoś upublicznia swój wizerunek i życie, to trzeba liczyć się z różnymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, blue_danube napisał:

Trzeba ją o to spytać. Ogólnie chodzi o to, że jak ktoś upublicznia swój wizerunek i życie, to trzeba liczyć się z różnymi opiniami.

Już tu kiedyś buła taka drama, lata temu. O jednej youtuberce pisali podobnie. Uparła się zwłaszcza jedna kafeterianka, pisala ,że tamtą to grubas baleron, paskudna z twarzy, normalnie ciągle czepiała się jej wyglądu  i zycia, ktore pokazywala. W innych wątkach też pisała, nq nieszczęście również coś tam o sobie. W końcu ktoś ją namierzył, okazało się, że to delikatnie mówiąc niezbyt ładna z twarzy, bardzo otyła i zanidbana kobieta, siedzącą na jakim zasiłku i klepiąc godzinami na forum, potem gdzieś zniknęła. A może założyła inny nick.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Paryz London napisał:

Już tu kiedyś buła taka drama, lata temu. O jednej youtuberce pisali podobnie. Uparła się zwłaszcza jedna kafeterianka, pisala ,że tamtą to grubas baleron, paskudna z twarzy, normalnie ciągle czepiała się jej wyglądu  i zycia, ktore pokazywala. W innych wątkach też pisała, nq nieszczęście również coś tam o sobie. W końcu ktoś ją namierzył, okazało się, że to delikatnie mówiąc niezbyt ładna z twarzy, bardzo otyła i zanidbana kobieta, siedzącą na jakim zasiłku i klepiąc godzinami na forum, potem gdzieś zniknęła. A może założyła inny nick.

Chyba wiem o kogo chodzi. Zmieniła nick i nadal tu bywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś pamięta jakie były początki pyry? Od początku mieszkała w jednym miejscu, czy mieszkała w innym mieście? Oglądałam ją z doskoku. Pamiętam czasy, jak wynajmowała takie mieszkanko z antresolą. I jeździła nad jakieś jezioro, tylko nie osmietacz czy sama czy już z Tajinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jej vlogi są po prostu nudne, interesuje mnie Korea, ale ona przedstawia to w taki sposób... Ostatnio oglądałam vlog, w którym połowa to były jej poszukiwania festiwalu bibimbap. Później stwierdziła, że po prostu zamówi do domu. Fascynujące.

Jakby, kurde, Korea ma bardzo dużo potencjału na super kontent. Mnóstwo rzeczy, których u nas nie ma, czym się tam ludzie interesują. Ale trzeba po pierwsze chcieć. Po drugie ubrać to mimo wszystko jakoś, żeby film był ładny, dynamiczny. 

Bardzo fajnie się ogląda, kiedy mówiła np. czemu mieszkania są tam drogie. Vlogi z jej życia nie do przebrnięcia, ja oglądam coś dla rozrywki, a nie żeby widzieć jak ktoś prowadzi podobnie fascynujące życie co ja :classic_laugh: To ja też mogę sobie nagrywać, że idę do biedronki co dwa dni xd

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×