Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Honcia2213

Pyra w Koreii

Polecane posty

16 minut temu, exosexo napisał:

Dla mnie jej vlogi są po prostu nudne, interesuje mnie Korea, ale ona przedstawia to w taki sposób... Ostatnio oglądałam vlog, w którym połowa to były jej poszukiwania festiwalu bibimbap. Później stwierdziła, że po prostu zamówi do domu. Fascynujące.

Jakby, kurde, Korea ma bardzo dużo potencjału na super kontent. Mnóstwo rzeczy, których u nas nie ma, czym się tam ludzie interesują. Ale trzeba po pierwsze chcieć. Po drugie ubrać to mimo wszystko jakoś, żeby film był ładny, dynamiczny. 

Bardzo fajnie się ogląda, kiedy mówiła np. czemu mieszkania są tam drogie. Vlogi z jej życia nie do przebrnięcia, ja oglądam coś dla rozrywki, a nie żeby widzieć jak ktoś prowadzi podobnie fascynujące życie co ja :classic_laugh: To ja też mogę sobie nagrywać, że idę do biedronki co dwa dni xd

Akurat większość youtuberek to pokazuje. Zakupy z biedronki czy dino (to te w PL), albo co zjadły, jakie kosmetyki czy ubrania kupiły, że były dziś na spacerze, na siłowni, czy coś przeczytały. To zwykli ludzie a zwykli ludzie tak żyją, to co mają pokazać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona chyba właśnie po prostu jest za mało energiczna i za bardzo flegmatyczna do tego typu filmów, ale nadaje się świetnie do takich jak seria ciemna strona korei, bardziej poważnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I każda z nich pokazuje inna Koreę.  Pyra pokazuje taka brudna Koreę, na siłę próbuje wyglądać  jak nastolatka z koreanskich teledyskow.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Krokiet89 napisał:

Pyry mąż to zachowuje się jak prostak. I widać przepaść między nim a mężem Wiolki. Wiolkę da się lubić. Pyra jest wyluzowana na siłę, ubiór jak sweet nastolatka a aparycja tej panny z serialu Brzydula. Porażające. Plus za studia ukończone w Korei.

A ja mam takie wrazenia odnosnie Wiolki, kazdemu co kto lubi. Jak dla mnie Wiolka I jej vlogi moga byc interesujace tylko dla osob na tym samym etapie zycia, znudzonych mam siedzacych w domu z dziecmi

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2023 o 11:38, Krokiet89 napisał:

Pyry mąż to zachowuje się jak prostak. I widać przepaść między nim a mężem Wiolki. Wiolkę da się lubić. Pyra jest wyluzowana na siłę, ubiór jak sweet nastolatka a aparycja tej panny z serialu Brzydula. Porażające. Plus za studia ukończone w Korei.

Zwłaszcza, że mąż Wiolki występuje w każdym filmiku.

Wez się puknij w głowę, ile tego męża jest na filmikach? Co 20 filmik i to zwykle przy stole, jak mówi, że coś jest dobre, albo mniej mu smakuje. I na tej podstawie wyrobiłaś sobie zdanie o nim 🤦‍♀️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Honcia2213 napisał:

I każda z nich pokazuje inna Koreę.  Pyra pokazuje taka brudna Koreę, na siłę próbuje wyglądać  jak nastolatka z koreanskich teledyskow.

Wez pod uwagę, że to wynika z innych doświadczeń. Pyra długo mieszkała sama, wynajmowała kolejne maciupkie mieszkanka, gdzieś w tanich dzielnicach, widać było, że liczy każdy grosz. Potem zmarła jej mama, po czym się zmieniła, widać było po niej smutek, a potem dopiero zamieszkała z T, pobrali się, mieszkają w małym mieszkanku, mam wrażenie, że tam się nie przelewa.

Wiolke poznaliśmy, gdy była już żoną, matką i mieszkała w mieszkaniu, gdzie sama kuchnia miała powierzchnię starego mieszkania wynajmowanego przez Pyrę. Poza tym ma oboje rodziców, z którymi jest bardzo zwiazana.

To dwa całkiem inne kanały i jedyne co ich łączy to obecne miejsce zamieszkania. To tak jakby się chciało porownac kanał rodzinki m, andziaks, boogiesliver, czy hej łobuzów albo malinową- to polskie kanały, ale tylko to je łączy, miejsce kraju zamieszkania.

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedna i druga jest po prostu fajna, bliżej mi sympatia lekko w stronę Pyry bo nie podoba mi się kupczenie dzieckiem w sm jakkolwiek by to nie było robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wafel napisał:

Dla mnie jedna i druga jest po prostu fajna, bliżej mi sympatia lekko w stronę Pyry bo nie podoba mi się kupczenie dzieckiem w sm jakkolwiek by to nie było robione.

A ja Wiole zaczęłam oglądać przez Pyrę, bo to jej kanał oglądałam długo wcześniej i zainteresowało mnie jak się żyje w tym kraju. Dlatego hak trafiłam na Pierogi z Kimchi pomyślałam, że fajnie, że jest kolejny kanał Polki mieszkającej w Korei.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Paryz London napisał:

Zwłaszcza, że mąż Wiolki występuje w każdym filmiku.

Wez się puknij w głowę, ile tego męża jest na filmikach? Co 20 filmik i to zwykle przy stole, jak mówi, że coś jest dobre, albo mniej mu smakuje. I na tej podstawie wyrobiłaś sobie zdanie o nim 🤦‍♀️

Morze nie jest w kazdym filmiku, ale w tych gdzie robiła z nim „wywiady” to wydaje się dojrzalszy, bardziej wyważony, a nie śmieje się jak dzieciuch i robi prostackie żarty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Honcia2213 napisał:

I każda z nich pokazuje inna Koreę.  Pyra pokazuje taka brudna Koreę, na siłę próbuje wyglądać  jak nastolatka z koreanskich teledyskow.

Pyra pokazuje bardziej rzeczywista stronę Korei. Wiola często podkoloryzuje rzeczywistość, podaje błędne informacje. Niektóre przepisy z jej ksiazki niestety ale były splagiatowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jobanna napisał:

Morze nie jest w kazdym filmiku, ale w tych gdzie robiła z nim „wywiady” to wydaje się dojrzalszy, bardziej wyważony, a nie śmieje się jak dzieciuch i robi prostackie żarty. 

Jakie wywiady? Było parę filmików, głównie przy stole, gdy pytała Go czy mu coś smakuje. Albo jakaś wstawka typu pozdrawiam widzów, gdzie on mówi dwa zdania, oraz może jakieś jedno q and a. I w zasadzie tyle o nim wiemy, czyli prawie nic, bo Wiola mówiła, że jego raczej nie będzie na yt bo to jej kanał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugylina napisał:

Pyra pokazuje bardziej rzeczywista stronę Korei. Wiola często podkoloryzuje rzeczywistość,

Może to wynika z ich drogi życiowej. Pyra pracowała, wynajmowała coraz to inne pokoje, szła po kosztach, widać było, że wiąże koniec z końcem. Teraz, sądząc po mieszkaniu im się też nie przelewa jakoś. Wiola prawie id razu wskoczyła na poziom pani domu, z dzieckiem I dużym mieszkaniem, gdzie kuchnia to prawie całe mieszkanie Pyry. Po prostu nie da się porównać tych kanałów, bo pokazują różne drogi życiowe. Lubię obydwa, ale kanał Pierogi to taka bardziej bajka, chociaż bardziej dobrze się to ogląda. Równie dobrze można porównać do niech Emi z Ja ci dam Japana  albo Weronikę z Chin (wszak to Azja), a kanały są zupełnie inne, wszystkie cztery i nie ma sensu porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Paryz London napisał:

Może to wynika z ich drogi życiowej. Pyra pracowała, wynajmowała coraz to inne pokoje, szła po kosztach, widać było, że wiąże koniec z końcem. Teraz, sądząc po mieszkaniu im się też nie przelewa jakoś. Wiola prawie id razu wskoczyła na poziom pani domu, z dzieckiem I dużym mieszkaniem, gdzie kuchnia to prawie całe mieszkanie Pyry. Po prostu nie da się porównać tych kanałów, bo pokazują różne drogi życiowe. Lubię obydwa, ale kanał Pierogi to taka bardziej bajka, chociaż bardziej dobrze się to ogląda. Równie dobrze można porównać do niech Emi z Ja ci dam Japana  albo Weronikę z Chin (wszak to Azja), a kanały są zupełnie inne, wszystkie cztery i nie ma sensu porównywać.

Wartość merytoryczna akurat można porównywać miedzy innymi - to nie  zależy od wielkości mieszkania. Wiola jak czegoś nie wie to zmyśla albo udaje ze czegos nie ma.  Lokalizacje podaje blednie, jej książka kucharska w dużej mierze była plagiatem z maangchi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2023 o 12:22, jobanna napisał:

Morze nie jest w kazdym filmiku, ale w tych gdzie robiła z nim „wywiady” to wydaje się dojrzalszy, bardziej wyważony, a nie śmieje się jak dzieciuch i robi prostackie żarty. 

Może przez ż. Buhaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×