Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chlopak1997rok

Na wesele z muszką czy krawatem?

Polecane posty

Witam. Mam 26 lat i wybieram się pierwszy raz na wesele i nie wiem co wybrać, krawat czy muszkę oraz jaki kolor? Dodam, że nie będę miał marynarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrała muchę. Mucha jest w sam raz na wesele, krawat bardziej kojarzy mi się z chrzcinami, egzaminami, rozmowami o pracę, itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2023 o 13:47, Chlopak1997rok napisał:

Witam. Mam 26 lat i wybieram się pierwszy raz na wesele i nie wiem co wybrać, krawat czy muszkę oraz jaki kolor? Dodam, że nie będę miał marynarki.

To, co wolisz. Tylko pamiętaj, ze jeżeli nie nasz marynarki, to pod koszulę zakładasz podkoszulek. Inaczej koszula jest traktowana jako częśc bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jeśli idziesz na wesele i nie masz zamiaru nosić marynarki, to zależy też od tego, jak formalne jest to wydarzenie. Generalnie, krawat jest bardziej uniwersalny i formalny, natomiast muszka dodaje charakteru i jest bardziej nieformalna.

Kolor? Jeśli nie masz marynarki, to bym trzymał się czegoś stonowanego i klasycznego, żeby nie przesadzić. Czarny, granatowy czy szary zawsze są na czasie. Jeżeli znasz kolory weselnego motywu, możesz próbować dostosować kolor akcesoriów, ale to nie jest konieczność.

Jeśli masz wątpliwości, możesz też zapytać organizatorów czy mają jakieś preferencje co do dress code'u. Tak czy inaczej, najważniejsze to dobrze się bawić! Pozdrawiam i udanej zabawy na weselu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×