Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anka6671

Ania Karcz

Polecane posty

Zaglądam co jakiś czas i mam mieszane odczucia.

Z jednej strony zawsze wydawała mi się być mimo mlodego bardzo ułożona i dojrzała i odrózniała się od takich nieco głupiutkich influencerek w podobnym wieku. Zawsze sprawiała wrażenie spokoknej i sympatycznej dziewczyny.

Z drugiej jest tam jakaś nadmierna obsesja na punkcie jedzenia, wagi i wyglądu, chociaż jednocześnie nie głodzi się i je często całkiem fajne rzeczy. 

Te miniaturki w bikini czy bieliźnie czy co ona tam zakłada też nieco mnie razą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, widać że od roku szuka siebie, sama nie wie w sumie w jaka stronę iść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jej nie lubię. Kolejna, która powtarza, że wszystko osiągnęła sama zapominając jak  bardzo pomogli jej rodzice chociażby wynajmując mieszkanie. Zadufana w sobie, kompletnie nie umie przyjąć krytyki. Zobaczcie sobie tą sprawę, gdzie wrzuciła na insta zdjęcie obcej dziewczyny z siłowni, która miała coś nie tak z leginsami komentując, że kobiety same są sobie winne że faceci się ślini ą i że to laski prowokują 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Monpiee napisał:

Ja jej nie lubię. Kolejna, która powtarza, że wszystko osiągnęła sama zapominając jak  bardzo pomogli jej rodzice chociażby wynajmując mieszkanie. Zadufana w sobie, kompletnie nie umie przyjąć krytyki. Zobaczcie sobie tą sprawę, gdzie wrzuciła na insta zdjęcie obcej dziewczyny z siłowni, która miała coś nie tak z leginsami komentując, że kobiety same są sobie winne że faceci się ślini ą i że to laski prowokują 😛

troche zadufana jest w sobie, to fakt, mam wrazenie że ona sama nie wie kim chce byc, kim jest itp, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Monpiee napisał:

Ja jej nie lubię. Kolejna, która powtarza, że wszystko osiągnęła sama zapominając jak  bardzo pomogli jej rodzice chociażby wynajmując mieszkanie. Zadufana w sobie, kompletnie nie umie przyjąć krytyki. Zobaczcie sobie tą sprawę, gdzie wrzuciła na insta zdjęcie obcej dziewczyny z siłowni, która miała coś nie tak z leginsami komentując, że kobiety same są sobie winne że faceci się ślini ą i że to laski prowokują 😛

o rety, naprawdę tak pisała? gdzie to można znaleźć? ma to jeszcze na insta?

edit: i jeśli faktycznie tak pisała i tak myśli to mamy rozumieć że ona sama celowo prowokuje tymi zdjęciami na miniaturkach? 😄

 

 

Edytowano przez Anka1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ona to szybko usunęła i jakoś głupio tłumaczyła, że niby nikt nie zrozumiał co miała na myśli. Jak wpiszesz w Google Anna karcz afera leginsy to znajdziesz posty o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×