Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
azx

Basia cmb

Polecane posty

Przygotowuje coś dla nas, że z butów wyskoczymy. Stawiam na story z basenu z samodzielnie pływającą corka. Pewnie niedługo się odezwie z kolejną wyprzedażą rzeczy po dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2024 o 16:45, Ikaiai napisał:

Głucha cisza ... Albo się coś zadziało w ich życiu czego Kolmica nie chce pokazywać albo nie ma czasu bo przecież musi się zajmować dzieckiem, "czwiczyć"... No ale z drugiej strony jakby ćwiczyła to by się chociaż tym pochwaliła. Opublikować coś zajmuje dosłownie chwilkę. Wydaje mi się, że z jakichś powodów ona tego nie chce. 

Ciężko mi uwierzyć, że ona nie wzięła kogoś do pomocy w domu i przy córce, żeby mieć czas na treningi, czy pielęgnację. Z drugiej strony osoby z takim pierwiastkiem perfekcjonizmu jak ona i tak zawsze poprawiają  pracę po swoich pomocach domowych, więc może faktycznie się nie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Herbstt napisał:

Ciężko mi uwierzyć, że ona nie wzięła kogoś do pomocy w domu i przy córce, żeby mieć czas na treningi, czy pielęgnację. Z drugiej strony osoby z takim pierwiastkiem perfekcjonizmu jak ona i tak zawsze poprawiają  pracę po swoich pomocach domowych, więc może faktycznie się nie wyrabia.

Raz w tygodniu ma opiekunkę na 6 godzin, mówiła dzisiaj na stories 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2024 o 16:45, Ikaiai napisał:

Głucha cisza ... Albo się coś zadziało w ich życiu czego Kolmica nie chce pokazywać albo nie ma czasu bo przecież musi się zajmować dzieckiem, "czwiczyć"... No ale z drugiej strony jakby ćwiczyła to by się chociaż tym pochwaliła. Opublikować coś zajmuje dosłownie chwilkę. Wydaje mi się, że z jakichś powodów ona tego nie chce. 

Dziecko na wakacjach było chore i wylądowali w szpitalu, w Polsce okazało się, że to bostonka i Barbara też się załapała. A później ktoś włamała się na jej konto na insta i żeby je odzyskać, musiała zapłacić... 

 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Siura napisał:

Dziecko na wakacjach było chore i wylądowali w szpitalu, w Polsce okazało się, że to bostonka i Barbara też się załapała. A później ktoś włamała się na jej konto na insta i żeby je odzyskać, musiała zapłacić... 

 

No to się Baśka zderzyła z rzeczywistością, a taka pewna siebie była w kwestii podróżowania z niemowlakiem, wszystko można bla bla. Wszystko to sobie można zaplanować w teorii 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Siura napisał:

Dziecko na wakacjach było chore i wylądowali w szpitalu, w Polsce okazało się, że to bostonka i Barbara też się załapała. A później ktoś włamała się na jej konto na insta i żeby je odzyskać, musiała zapłacić... 

 

Zapłacić? Komu? W sensie okup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JaSowa napisał:

Zapłacić? Komu? W sensie okup?

Tak 😁 w skrócie, bo gadała o tym dłuuugo. Chciała dodać rolkę, ale dostała maila, że autor wybranej muzyki się zgłosił i blokada konta, jakoś tak. Zalogowała się jeszcze raz na insta, potwierdziła podwójnym uwierzytelnieniem i od razu wiadomość na whatsapp od chyba jakiegos turka (tak twierdzi, może tak było), że musi zapłacić, bo przejął jej konto. Mąż informatyk, ale powiedział, że nie da się tego odzyskać. Więc Baska postanowiła zapłacić. Najpierw raz, potem znowu, bo koleś pisał do niej, że jest "Rich B*tch". Więc zapłaciła znowu. On do niej to samo o bogactwie, a ta zaczęła kręcić, że jest na zasiłku macierzyńskim i utrzymaniu męża i on tylko raz w roku ja na wakacje zabiera XD 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym nie zapłaciła. Niech se bierze konto w diabły. Chyba że ona zarabia też na tym koncie. Kiedyś miała niby jakieś współprace bo się chwaliła że ma kilka źródeł zarobku, ale jakoś mi się wierzyć nie chce że z tego insta ma jakieś super istotne przychody. Dla mojej własnej próżności nie zapłaciłabym jakiemuś dup*owi hajsu. To już lepiej założyć nowe konto jeśli jest taka opcja. A na WhatsApp to bym jeszcze dziada wyśmiała. Ogólnie ta jej relacja z wakacji to czasami ręce opadają jak opowiadała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kate007 napisał:

No ja bym nie zapłaciła. Niech se bierze konto w diabły. Chyba że ona zarabia też na tym koncie. Kiedyś miała niby jakieś współprace bo się chwaliła że ma kilka źródeł zarobku, ale jakoś mi się wierzyć nie chce że z tego insta ma jakieś super istotne przychody. Dla mojej własnej próżności nie zapłaciłabym jakiemuś dup*owi hajsu. To już lepiej założyć nowe konto jeśli jest taka opcja. A na WhatsApp to bym jeszcze dziada wyśmiała. Ogólnie ta jej relacja z wakacji to czasami ręce opadają jak opowiadała. 

Hahahahah ja to samo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kate007 napisał:

No ja bym nie zapłaciła. Niech se bierze konto w diabły. Chyba że ona zarabia też na tym koncie. Kiedyś miała niby jakieś współprace bo się chwaliła że ma kilka źródeł zarobku, ale jakoś mi się wierzyć nie chce że z tego insta ma jakieś super istotne przychody. Dla mojej własnej próżności nie zapłaciłabym jakiemuś dup*owi hajsu. To już lepiej założyć nowe konto jeśli jest taka opcja. A na WhatsApp to bym jeszcze dziada wyśmiała. Ogólnie ta jej relacja z wakacji to czasami ręce opadają jak opowiadała. 

Mówiła, że żal jej było konta, które prowadzi od 10 lat, dlatego zapłaciła. Śmieszniejsze jest to, że zaczęła ściemniać o byciu na utrzymaniu męża jednocześnie chwaląc się rzeczami od projektantów. Czasami mam wrażenie, że do stories nagrywanych w domu w lustrze, specjalnie zakłada buty czy ciuchy, tak żeby jak najbardziej było widać logo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2024 o 17:32, Kate007 napisał:

No ja bym nie zapłaciła. Niech se bierze konto w diabły. Chyba że ona zarabia też na tym koncie. Kiedyś miała niby jakieś współprace bo się chwaliła że ma kilka źródeł zarobku, ale jakoś mi się wierzyć nie chce że z tego insta ma jakieś super istotne przychody. Dla mojej własnej próżności nie zapłaciłabym jakiemuś dup*owi hajsu. To już lepiej założyć nowe konto jeśli jest taka opcja. A na WhatsApp to bym jeszcze dziada wyśmiała. Ogólnie ta jej relacja z wakacji to czasami ręce opadają jak opowiadała. 

Wspominała, że chyba 700 dolarów, a drugi raz pewnie podobnie albo mniej. To nie są dla niej jakieś wielkie pieniądze.

W ogóle to ona ma chyba jakiegoś pecha. Ciągle spotykają ją dziwne przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×