Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
azx

Basia cmb

Polecane posty

Eh czy tylko ja się dziwię i mam ją za wariatkę i osobę z przeraźliwym obrazem siebie? Dla mnie to już nie jest samodyscyplina czy tam konsekwencja w dążeniu do celu. Jak widać granica jest bardzo cienka. 

Siedzę w pracy, ok zdalnej z domu. Dziecko mam już 1.5 roczne i patrzę w przerwie na story Baski. 6 czy ktora tam rano a ona się chwali treningiem tu już bieg blanlabla. Serio. Ma takie małe dziecko, tak wyczekane że już nie wie jak było przed dzieckiem ale jak wstanie o 4 z dzieckiem to ona już prędko na trening. 

Basia chyba nie wie że zaburzony rytm dobowy to spadki i wzrosty cukru a tym samym możliwie tycie. Stresu oksydacyjnego tymi treningami też sobie dokłada. A gdzie taki zwyczajny czas z dzieckiem? 

Musiałam to napisać bo  mi mimo, że nadal mam ten czas to jednak takiego 100 procentowego już nie i on nie wróci. Szybko minął po prostu. 

I wiecie co.. Te dzinsy i te obcisłe kiecki na story. Mam wrażenie że bardzo cchr pokazać te figurę po niczym amerykańska celebrytka. Ale nadal uważam że te efekty na to co ona sobie funduje są zwyczajnie.. marne 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma coś nie tak z samooceną, obsesja na punkcie wyglądu i wagi, ubiera się nieadekwatnie do okazji - wymyślne, porozbierane stylizacje na imprezy rodzinne lub do restauracji... 

Do tego te dziwne zdjęcia, patrz sesja z gołym dzieckiem 😐

Edytowano przez Wsedno
Dopisek
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma obsesję na punkcie swojej wagi oraz chwaliła się, że mało przytyła w ciąży (8kg?), a tymczasem dziecko jest małe i niedożywione. Niestety ma córkę więc może panicznie pilnować aby mała za dużo nie przytyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sakatia napisał:

Ma obsesję na punkcie swojej wagi oraz chwaliła się, że mało przytyła w ciąży (8kg?), a tymczasem dziecko jest małe i niedożywione. Niestety ma córkę więc może panicznie pilnować aby mała za dużo nie przytyła. 

Taaaak. Mowila że tam miała jakieś 2 kg z hakiem 2100? Bardzo  malutko. To dziecko jest na samym dole siatki centylowej na pewno i jeszcze gdyby naprawdę miała obsesję na jej punkcie to aż strach pomyśleć.. W ogóle chwalić się, że takie małe dziecko miała (a chwaliła sie) to w ogóle dla mnie nieporozumienie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsesja to fakt, mnie zastanawiało też jak szybko wróciła do treningów siłowych po cesarskim cięciu. Jasne, że aktywność jest bardzo ważna ale kilka tygodni po porodzie już przerzucała ciężary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że cwiczy to jedno. Ale w jakim celu wrzuca kilka klatek tych ćwiczeń? W dodatku zawsze od tyłka strony. To samo jak sprząta. Postawi ten telefon i nagrywa swoje tyły, nie w jakimś przyspieszeniu czy coś, jako motywację do ogarnięcia. Po prostu wypięty tyłek i ona ze ściera w tym swoim muzeum. No tego nie mogę zrozumieć... 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azx napisał:

Taaaak. Mowila że tam miała jakieś 2 kg z hakiem 2100? Bardzo  malutko. To dziecko jest na samym dole siatki centylowej na pewno i jeszcze gdyby naprawdę miała obsesję na jej punkcie to aż strach pomyśleć.. W ogóle chwalić się, że takie małe dziecko miała (a chwaliła sie) to w ogóle dla mnie nieporozumienie.  

Mała urodziła się wcześniej, więc miała prawo być maleńka, gorsze jest podniecanie się tym jakby to było jakieś osiągnięcie...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bluevanillasky napisał:

Obsesja to fakt, mnie zastanawiało też jak szybko wróciła do treningów siłowych po cesarskim cięciu. Jasne, że aktywność jest bardzo ważna ale kilka tygodni po porodzie już przerzucała ciężary.

Przecież jej lekarz-tęczowy celebryta wie lepiej, co się czepiasz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolalola napisał:

Mała urodziła się wcześniej, więc miała prawo być maleńka, gorsze jest podniecanie się tym jakby to było jakieś osiągnięcie...

 

29 minut temu, nie_potrafię_gwizdać napisał:

Przecież jej lekarz-tęczowy celebryta wie lepiej, co się czepiasz 🤣

Mała nie urodziła się wcześniej decyzją natury, tylko lekarza. Ta cesarka była zaplanowana od dłuższego czasu, jeśli nie od początku. Praktycznie od początku lekarz straszył Baśkę, że urodzi szybko, że nie ma szans na donoszenie. Tym bardziej dziwi, że ona w tej ciąży ciągle ćwiczyła, robiąc przerwy na gorsze samopoczucie jak miała skoki ciśnienia. Teraz beztrosko ćwiczy po cesarce. No dla mnie to niepojęte. Najlepszy lekarz + najmądrzejsza pacjentka, cud że to dziecko żyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Wsedno napisał:

 

Mała nie urodziła się wcześniej decyzją natury, tylko lekarza. Ta cesarka była zaplanowana od dłuższego czasu, jeśli nie od początku. Praktycznie od początku lekarz straszył Baśkę, że urodzi szybko, że nie ma szans na donoszenie. Tym bardziej dziwi, że ona w tej ciąży ciągle ćwiczyła, robiąc przerwy na gorsze samopoczucie jak miała skoki ciśnienia. Teraz beztrosko ćwiczy po cesarce. No dla mnie to niepojęte. Najlepszy lekarz + najmądrzejsza pacjentka, cud że to dziecko żyje. 

Dla mnie nigdy tam nie było zdrowej relacji z jedzeniem, ćwiczeniem, własnym ciałem. Za czasów YT wydawała się być trochę normalniejsza, szczególnie na początku kiedy mieszkała w Poznaniu, miała jakąś lokatorkę. Jakby nie było, CC to operacja z rozcięciem wszystkich powłok i zanim się to wszystko ładnie zagoi, łącznie ze szwami w środku, pewnie mija trochę czasu. Pewnie dobrze się czuje i ćwiczy ale widać też, że totalnie nie potrafi wrzucić na luz, zregenerować się, poczekać. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona to dla mnie taki typowy przykład pick me Girl. Mega zaburzona osoba strach pomyśleć ile z tego przerzuci na swoją córkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona wrzuca w kółko te same ujęcia jak ćwiczy, to są stare nagrania. Mieszkam w tej samej miejscowości i notorycznie u niej inna pogoda za oknem, gdy ćwiczy, niż ta, którą ja mam na żywo za oknem.

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pycholina napisał:

Ona wrzuca w kółko te same ujęcia jak ćwiczy, to są stare nagrania. Mieszkam w tej samej miejscowości i notorycznie u niej inna pogoda za oknem, gdy ćwiczy, niż ta, którą ja mam na żywo za oknem.

Hehehehe dobre. 😂 Jeśli udaje to z jednej strony... niecho chore, prawda? Chce obcym ludziom na instagramie udowodnić, że jest taka zdyscyplinowana? Komuś kto w mig przeklika jej relacje i pomyśli sobie coś w stylu  "znowu to samo". A z drugiej strony spoko, że jednak czasem potrafi odpuścić choć nie potrafi się do tego przyznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Lola99999 napisał:

Ona to dla mnie taki typowy przykład pick me Girl. Mega zaburzona osoba strach pomyśleć ile z tego przerzuci na swoją córkę 

Myślę że zacznie się już przy rozszerzaniu diety. Znając Basię jej córka będzie miała już od małego upodobania kulinarne co do koktajli i awokado i of kors mleka bez laktozy czy tam innego sojowego. 😂😂😂

 

Ps. Nie mam nic do tego, że rodzic decyduje co je dziecko tylko chodzi mi o to basiowe podkreślenie wyjątkowości. Wiecie co mam na myśli.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, pick me girl, zgadzam się. Zero luzu, naturalności, takiej niewymuszonej kobiecości. U niej wszystko musi być albo premium, albo obcisłe aż trzeszczy, ewentualnie marmurkowe lub carmel. 
Jest taka sztywna, napięta i nienaturalna w każdym aspekcie, to nawet nie chodzi o wygląd, ale taki ogólny vibe. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest taka przaśna. Te pozy, gdzie myśli że wygląda jak gwiazda filmowa, haha. No niestety, czarna suknia do ziemi nie sprawi, że będziesz hot i classy 😆 Albo te fotki z ręką do góry, jakby reklamowała dezodorant. Nie mogę z niej. Kij w tyłku ma od zawsze. To pozerka nr.1😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolmica zjadła poprzedni wątek?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, nie_potrafię_gwizdać napisał:

A co tam u naszej gwiazduni? Na profilu wieje nudą, ostatni post dodała na początku stycznia 🤔

Wakacjowała się na Dominikanie czy gdzieś tam i jak to w stylu Basi było very lakszury i ekskluzivvvvv i oh i ah najlepiej ale nie powie za dużo gdyż poleciała odpocząć o ile można tak mówić przy dziecku heheheheheszki śmieszki 🥲

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam musiało naprawdę cos sie zadziać, bo zaspakajanie wlasnej próżności na wyjazdach bylo jej priorytetem. Nie pokazała biznes klasy, najpiękniejszych plaż itd., nie ma nawet relacji na insta czy blogu. To do niej niepodobne. Takie osoby nie zmieniają z dnia na dzień swoich próżnych zachowań. Albo dziecko się rozchorowało albo przerosły ją wyjazdy za ocean w takim składzie. Nie zdawała sobie sprawy, jak wygląda życie i podróżowanie z tak małym dzieckiem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy znacie Basię? Należy jej się życie jak to nazwałaś lakszury bo ciężko na to zapracowała. Pamiętam czasy gdy oszczędzała, uczyła się, odkładała.... skąd tyle zawiści ludzie...

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mimi8899 napisał:

Czy wy znacie Basię? Należy jej się życie jak to nazwałaś lakszury bo ciężko na to zapracowała. Pamiętam czasy gdy oszczędzała, uczyła się, odkładała.... skąd tyle zawiści ludzie...

Ja tam nie zazdroszczę, bo też mi niewiele w życiu brakowało. Ale takie stwierdzenie co niektórych może wkurzyć, bo bądźmy uczciwi - zapracowała, ale na fikcyjnym stanowisku w firmie ojca, ok? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tartufo napisał:

Ja tam nie zazdroszczę, bo też mi niewiele w życiu brakowało. Ale takie stwierdzenie co niektórych może wkurzyć, bo bądźmy uczciwi - zapracowała, ale na fikcyjnym stanowisku w firmie ojca, ok? 😉

 A ja nawet nie mam nic do tego gdzie zapracowała i czy faktycznie tam pracowała czy ttlko chodziła pokazywać się w szmatkach i nosić wyżej pupcie niż głowę bo umówmy się ale taka jest właśnie Basia. I w zasadzie też jej nie zazdroszczę bo nir mam czego tylko NIE ROZUMIEM po co nagrywać storki że yyyy No zrobiła koszyk na kaphalu dla małej i wyszło 500 zł i MYSLALA jak zawsze że przyjdzie GIGA PAKA a tu dwie rzeczy. I w jakim to celu? Basia super! Wiemy że masz kase, jesteś zadbana, widać. Ja też ybieram córkę w Zarze i Mango ale nie mam potrzeby mówienia że wydaje na to tysiąc złotych 🙂 i nie rozumiem czemu ktoś w ogóle ma taką potrzebę? Czy to nie jakieś kompleksy PRZYPADKIEM? Nie mam nic do wakajkow na Dominikanie, ale ton w jakim o tym mówi i właśnie później tr megalomanskie wpisy na blogu osłabiają. Nie wiem nooo nie ona jedna lata na Dominikanę więc spoko, to nie jest lot w kosmos dziś, więc autorko zapewne też i to masz na myśli odpowiadając użytkowniczce wyżej bo uważam, że w tym jest że tak powiem delikatny problem z Basia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gizmo7 napisał:

Tam musiało naprawdę cos sie zadziać, bo zaspakajanie wlasnej próżności na wyjazdach bylo jej priorytetem. Nie pokazała biznes klasy, najpiękniejszych plaż itd., nie ma nawet relacji na insta czy blogu. To do niej niepodobne. Takie osoby nie zmieniają z dnia na dzień swoich próżnych zachowań. Albo dziecko się rozchorowało albo przerosły ją wyjazdy za ocean w takim składzie. Nie zdawała sobie sprawy, jak wygląda życie i podróżowanie z tak małym dzieckiem.

Oby dzidzia była zdrowa, nie lubię nikomu życzyć choroby dziecka.. Może faktycznie miało być idealnie jak zawsze a jednak trochę nie było, ale czy to by faktycznie stało na przeszkodzie żeby napisać wywód o tejże super hiper ekstra wycieczce? Eh wątpię. JEDNAK ZLE JEJ NIE ŻYCZĘ i Może po prostu odechciało jej się Kleic te bzdurne nic nieznaczące treści bo zrozumiala że karmi nimi tylko siebie 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu źle nie życzy, ale dziecko jest nieprzewidywalne. W ciągu dnia wszystko dobrze, a wieczorem dostaje np. wysokiej gorączki. Oby wszystko było w porządku. No i Bacha to nie ten typ, żeby zrozumieć bezsens swoich górnolotnych wpisów na blogu, więc ta cisza w socialach jest zadziwiająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2023 o 15:05, Sakatia napisał:

Ma obsesję na punkcie swojej wagi oraz chwaliła się, że mało przytyła w ciąży (8kg?), a tymczasem dziecko jest małe i niedożywione. Niestety ma córkę więc może panicznie pilnować aby mała za dużo nie przytyła. 

Jaka jest nazwa tego profilu? Nie kojarzę laski, przypomina bardzo Karo z Radomierzyc 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic ciekawego, skoro się nie chwali. Aczkolwiek to dziwne, bo nawet kosmetyków nie pokazuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głucha cisza ... Albo się coś zadziało w ich życiu czego Kolmica nie chce pokazywać albo nie ma czasu bo przecież musi się zajmować dzieckiem, "czwiczyć"... No ale z drugiej strony jakby ćwiczyła to by się chociaż tym pochwaliła. Opublikować coś zajmuje dosłownie chwilkę. Wydaje mi się, że z jakichś powodów ona tego nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×