Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
tinkywinky

Eventy naszym kosztem

Polecane posty

Siema girls, bardzo lubię i wspieram Agasava, ale przy okazji ostatnich sytuacji zaczęłam mieć rozkmine - czy tylko mnie wkurza, że marki robią eventy za setki $$$ i później my płacimy 80 zł za żel do mycia twarzy, żeby influ mogły lecieć na 4 dni do NYC udawać gwiazdy światowego poziomu? 🤔

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tinkywinky napisał:

Siema girls, bardzo lubię i wspieram Agasava, ale przy okazji ostatnich sytuacji zaczęłam mieć rozkmine - czy tylko mnie wkurza, że marki robią eventy za setki $$$ i później my płacimy 80 zł za żel do mycia twarzy, żeby influ mogły lecieć na 4 dni do NYC udawać gwiazdy światowego poziomu? 🤔

Tak.

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, janinka_ napisał:

myślisz, że produkty byłyby tańsze gdyby nie eventy dla influencerek....?😄

A Ty myślisz, że firmy nie przerzucają kosztów promocji na konsumenta? 🙈

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2023 o 22:25, tinkywinky napisał:

Siema girls, bardzo lubię i wspieram Agasava, ale przy okazji ostatnich sytuacji zaczęłam mieć rozkmine - czy tylko mnie wkurza, że marki robią eventy za setki $$$ i później my płacimy 80 zł za żel do mycia twarzy, żeby influ mogły lecieć na 4 dni do NYC udawać gwiazdy światowego poziomu? 🤔

Mnie też, dlatego nie używam kosmetyków, które mają tak nachalną ekspozycję w social mediach. Wybór jest tak ogromny, że nie mam problemu ze znalezieniem wszystkiego, czego potrzebuję.

Edytowano przez altair
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, altair napisał:

Mnie też, dlatego nie używam kosmetyków, które mają tak nachalną ekspozycję w social mediach. Wybór jest tak ogromny, że nie mam problemu ze znalezieniem wszystkiego, czego potrzebuję.

Też unikam takich produktów (nie tylko kosmetyków). Na szczęście jeszcze nie wszystkie marki tak inwestują w nachalne reklamy u influ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też miałam mieszane uczucia co do tego. Savę uwielbiałam, ale po jej reklamie jakiegoś tam antyperspirantu co sobie nim psykała listki bazylii zrobiłam sobie przerwę, wróciłam i w sumie żałuję 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×