Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sołkjutka

Nissiax83

Polecane posty

Ostatnio zajrzałam do niej na insta. Pod ostatnim zdjęciem ktoś zapytał o filmy. Okazało się, że na kanale zostało tylko 5 filmów, a reszta jest prywatnych. Chyba niedługo już całkiem usunie kanał 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lilimau napisał:

Szkoda, bo ja bardzo lubiłam 

Ja tez ją oglądałam. Fajna dziewczyna i bardzo skromna. To był prawdziwy yt, a nie co teraz te infu odpier da lają. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Milutkaa napisał:

Ja tez ją oglądałam. Fajna dziewczyna i bardzo skromna. To był prawdziwy yt, a nie co teraz te infu odpier da lają. 

To były super czasy. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale też to szanuję. Skoro przestała się czuć na YT i w mediach społecznościowych dobrze, to zajęła się czymś innym. Zamiast narzekać na ciężkie jutubowe życie, wylewać frustracje na widzów, po prostu odeszła. Uczciwe, kilka innych osób mogłoby wziąć przykład.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Losica napisał:

Szkoda, ale też to szanuję. Skoro przestała się czuć na YT i w mediach społecznościowych dobrze, to zajęła się czymś innym. Zamiast narzekać na ciężkie jutubowe życie, wylewać frustracje na widzów, po prostu odeszła. Uczciwe, kilka innych osób mogłoby wziąć przykład.

"Najlepsi" są ci, którzy jedyne co teraz mają do zaoferowania widzom to ciągłe reklamy i zdjęcia z 10 wakacji w roku i jeszcze się pultają do widzów, że ci śmią ich skrytykować za to zamiast piać z zachwytu nam tym goownem, które serwują. Najśmieszniejsze, że gdyby nie łatwy zarobek i niechęć do pracy na etat to by już dawno to porzucili bo nie chce im się już nic publikować ale udają umęczonych i przepracowanych.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2023 o 12:53, lilimau napisał:

Szkoda, bo ja bardzo lubiłam 

Ja też, fajna dziewczyna, lubiłam ją oglądać, chyba jedna z niewielu, która na siłę nic nie upiększała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ją pamiętam jako zarozumiałą, nieraz zachowywała się jakby pozjadała wszystkie rozumy, albo jakby życie w nowym jorku było jakimś osiągnięciem, zwłaszcza że nawet po ślubie wynajmowali z mężem pokój (co samo w sobie jest ok, ale ona czasami robila z.siebie jakas panią), ale lubiłam filmiki o jakichś rzeczach z USA (jedzeniu czy kosmetykach, bo ogólnie do twj pory lubie filmy o innych rzeczach z innych krajów) i jakieś denka czy zakupy kosmetyczne bo w tamtym czasie lubiłam podobne produkty do niej

 

edit: a do usunięcia czy ukrycia filmów ma prawo, w końcu to jej kanał 

Edytowano przez Anka1212
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że ma prawo, nikt tego nie neguje. Ja ją odbierałam jako normalną osobę, nie wydawała mi się zarozumiała, ale każdy ma swoje odczucia.

Jedyne, co mi się nie podobało, to to, ze odeszła ,,po cichu". Zawsze mówiła, że jak zrezygnuje z YT, to się pożegna, da znać, a nic takiego się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×