Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sonda

Sojovelove

Polecane posty

3 godziny temu, Ammaro napisał:

Współpraca marzeń z tymi rajstopami. W końcu można bezkarnie świecić bożeną w internecie!

THIS! subtelnie pokazać gacie i seksowne udo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie powinna się tak obnosić ze swoim ciałem. Są granice, które ona notorycznie przedstawia. Źle to wygląda społecznie. 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anula się odpaliła na wyjeździe z koleżankami na temat autyzmu, bo ktoś jej zwrócił uwagę. Ciekawe czy to była któraś z koleżaneczek i teraz przejdzie do sfery prywatnej...

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kulinarnym instagramie osoby której praca to ebooki z przepisami ludzie chętniej oglądają reels lifestylowe niż te z przepisami i jej to nie daje do myślenia?

i jeszcze się tym chwali?

jakis zastój w analitycznym umyśle

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evelajna_best napisał:

Anula się odpaliła na wyjeździe z koleżankami na temat autyzmu, bo ktoś jej zwrócił uwagę. Ciekawe czy to była któraś z koleżaneczek i teraz przejdzie do sfery prywatnej...

Koleżanka, napisała, że zna Basię długo. 

One nie mają diagnozy, tak tylko przypomnę.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Marta poleca naszyjniki Anki, czy Anka poleca bajki od Marty? Absolutnie nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śpiocha napisał:

Oczywiście Marta poleca naszyjniki Anki, czy Anka poleca bajki od Marty? Absolutnie nie 🙂

Na peno zrobiła to jeden raz. A czy więcej, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ona tego dziecka nie uczesze? Nie mogę patrzeć na te kołtuny B. które ma na całej twarzy...jak można tak nie dbać o wygląd...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, inneczasy napisał:

Dlaczego ona tego dziecka nie uczesze? Nie mogę patrzeć na te kołtuny B. które ma na całej twarzy...jak można tak nie dbać o wygląd...

Nawet nie o wygląd chodzi, ale o wygodę.. Nie wierzę, że B. jest tak wygodnie, tym bardziej, że dużo czasu spędza na dworze, gdzie wieje, te włosy pewnie cały czas wpadają jej do oczu, ust.. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zdjęcie B z urodzin...

Potargana,  ...enka rozwichrzona... przecież to dziecko by zupełnie inaczej wyglądało gdyby o nią zadbała . 

Ann warto skonsultować się z ortopedą w sprawie B....

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Psunabude napisał:

Dzisiejsze zdjęcie B z urodzin...

Potargana,  ...enka rozwichrzona... przecież to dziecko by zupełnie inaczej wyglądało gdyby o nią zadbała . 

Ann warto skonsultować się z ortopedą w sprawie B....

Tak zdecydowanie Ann nie powinna obawiać się diagnozy Basi u ortopedy, dietetyka i logopedy. To nie zmieni jej dziecka tylko opiszę to co już jest...uwielbiam jak jedne osoby pouczają inne tym bardziej jak jest to okraszone zdjęciem, przy którym ortopedzi płaczą...

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kaszamasza napisał:

Tak zdecydowanie Ann nie powinna obawiać się diagnozy Basi u ortopedy, dietetyka i logopedy. To nie zmieni jej dziecka tylko opiszę to co już jest...uwielbiam jak jedne osoby pouczają inne tym bardziej jak jest to okraszone zdjęciem, przy którym ortopedzi płaczą...

I może sama w końcu zrobi diagnozę sobie i młodej skoro tak się obnosi z autyzmem. Niech potwierdzi, że go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PandaWanda napisał:

I może sama w końcu zrobi diagnozę sobie i młodej skoro tak się obnosi z autyzmem. Niech potwierdzi, że go ma.

Screena ze strony internetowej gdzie test robiła może przecież wstawić  😆

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta koleżanka Pola to ma strasznie dorosłą rękę. Przyjrzyj ie się z bliska 🤦‍♀️ po co tak ściemniać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dekorować dom powinna ogarnac ten ...nik! Na ostatnim stories widać dokładnie jakie efekty przynoszą kształtowanie nawyków żywieniowych u B😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza mamuśka na świecie  - jakiekolwiek wyjście z domu = obżarstwo. Olbrzymie opakowanie popcornu plus pepsi. Zestaw idealny dla małej  dziewczynki, która dzięki mamie już prawie nie ma szyi. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata stara malenka z niej, bez swojego stylu, bez pomyslu na siebie, na sile chce pokazac jakie wszystko wokol niej GENIALNE, jak kocha byc mama i wcale nie widac ze sie zmusza do 'aktywnego' spedzania czasu z B....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorosłość to wzięcie ze sobą zupy w termosie do kosmetyczki… Boże czy ona przez chwilę nie może nie jeść? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, anel0 napisał:

Dorosłość to wzięcie ze sobą zupy w termosie do kosmetyczki… Boże czy ona przez chwilę nie może nie jeść? 

Przyszlam zostawić taki sam komentarz 😅😅 tak ciężko wytrzymać godzinę bez żarcia? 🤔

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KasiaKoczi napisał:

Tata stara malenka z niej, bez swojego stylu, bez pomyslu na siebie, na sile chce pokazac jakie wszystko wokol niej GENIALNE, jak kocha byc mama i wcale nie widac ze sie zmusza do 'aktywnego' spedzania czasu z B....

Mylisz się!Ona jest genialna a nie wszystko wokół niej!🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, anel0 napisał:

Dorosłość to wzięcie ze sobą zupy w termosie do kosmetyczki… Boże czy ona przez chwilę nie może nie jeść? 

 

22 godziny temu, spaniel napisał:

Przyszlam zostawić taki sam komentarz 😅😅 tak ciężko wytrzymać godzinę bez żarcia? 🤔

Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu jest grzechem. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2023 o 12:41, PodTwojąObronę napisał:

 

Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu jest grzechem. 

Ona jest niewierząca z tego co wiem hahahaha więc takiego grzechu nie uznaję. Tak btw, Baśka to w ogóle jest chrzczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2023 o 10:58, FrutakzAmeryki napisał:

Niestety.....może dlatego, ze znowu zmieniła wersję...ostatnio było „to profil kulinarny, nie pytajcie mnie! A le wyraźnie widać , ze ebooki się nie sprzedają wiec zaczęła ponownie kupczyć wizerunkiem dziecka. I te teksty, ze B sama prosiła o zmianę szkoły a teraz uczy się ułamków na patykach boszzzzz🙄

 

Dnia 23.10.2023 o 03:23, meduza31 napisał:

Dziś sprawa rozwodowa rodziców Anuli i obowiązuje chyba cisza na kanale.

Cooo? Rodzice sie rozwiedli? Wie ktos czemu? Ja dawno jej nie ogladalam, ale pamietam Jak krecila vlogi I tata. Zazdroscilam im relacji. Wydawali sie taka zgrana rodzina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bellaluna napisał:

 

Cooo? Rodzice sie rozwiedli? Wie ktos czemu? Ja dawno jej nie ogladalam, ale pamietam Jak krecila vlogi I tata. Zazdroscilam im relacji. Wydawali sie taka zgrana rodzina!

Tak. Z tego co czytałam to Anka siw ojca wyrzekła a Alina chyba go wywaliła... szkoda gadać bo jej rodzice są akurat prywatnymi ludźmi więc nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alajna moje się nie uzewnętrznia, ale Endrju już tak. Jego nowa partnerka również dużo dodaje na fb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój słodki Jeżu…

Anula motywuje i tłumaczy sens istnienia…jak ktoś powie że masz brzydkie spodnie to znaczy że Ci zazdrości albo chce być taki jak Ty…

 

Wiedzialam ze ona żyje w swojej bańce doskonałości ale ze aż tak

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×