Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sonda

Sojovelove

Polecane posty

Dzis na lajwie powiedziała ze jutro robi imprezę dla znajomych i na tej imprezie jej znajomi mają poznać kogoś bliskiego dla jej serca 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, oleale napisał:

Dzis na lajwie powiedziała ze jutro robi imprezę dla znajomych i na tej imprezie jej znajomi mają poznać kogoś bliskiego dla jej serca 😄 

Przecież ona nie ma znajomych. Ok, poza kaminska i ta szczurowata o której mówi ze się od 18tki przyjaźnią. Pewnie zaprasza koleżanki Basi z jej rodzicami i nazywa to impreza ze znajomymi

a ta osoba bliska jej sercu to jak myslicie ten łysy chudy z którym kiedyś było tu zdjęcie?

Edytowano przez Koziola89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Koziola89 napisał:

Przecież ona nie ma znajomych. Ok, poza kaminska i ta szczurowata o której mówi ze się od 18tki przyjaźnią. Pewnie zaprasza koleżanki Basi z jej rodzicami i nazywa to impreza ze znajomymi

a ta osoba bliska jej sercu to jak myslicie ten łysy chudy z którym kiedyś było tu zdjęcie?

Może chodzi o Alinkę...ktoś w końcu musi posprzątać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urwał nać,ale chuda ta Anula w tym swetrze i portkach.Nie chudnij już więcej dziewczyno 🫣

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Koziola89 napisał:

Przecież ona nie ma znajomych. Ok, poza kaminska i ta szczurowata o której mówi ze się od 18tki przyjaźnią. Pewnie zaprasza koleżanki Basi z jej rodzicami i nazywa to impreza ze znajomymi

a ta osoba bliska jej sercu to jak myslicie ten łysy chudy z którym kiedyś było tu zdjęcie?

Właśnie mówiła, ze to pierwsza impreza dla dorosłych w jej mieszkaniu 😄 bez dzieci!!

 

a no i ten zalany pobrudzony stół to oczywiście wina B…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, meduza31 napisał:

Urwał nać,ale chuda ta Anula w tym swetrze i portkach.Nie chudnij już więcej dziewczyno 🫣

Kup jebuka, taki sam efekt gwarantowany 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ona wstawia takie niekorzystne zdjecia B? Dziecko z potarganymi włosami, ubloconymi butami i z siekierą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeny... A to stories z reklamą masła ohyda, leje jej się po brodzie ten sos.. Fuj. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo jej psiapsi, na iPhone 15 kasy nie zaluje, ale ma badania czu inne rzeczy to dziaduje jak cholera 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tofucznica007 napisał:

Czy alex zatrzymuje się u swojej siostry z wyboru ? 😉

Nie zmieści się.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też tak nosicie opaski na glowie?

Przecież one cały czas wyglądają jak potargane...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, FrutakzAmeryki napisał:

Dlaczego ona wstawia takie niekorzystne zdjecia B? Dziecko z potarganymi włosami, ubloconymi butami i z siekierą. 

Ja mam teorię, ze ona jej nie lubi i widzi ją jako swoją konkurencję, ale zeby nie było to AŻ TAK WIDOCZNE: udaje, że wierzy w to, że B. na tych zdjęciach wygląda najpiękniej...

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to dziecko ma? 8 lat? I czyta kicie kocia??? Przecież te książeczki to ja czytałam bratanicy jak miała 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jestem_glodna napisał:

Ile to dziecko ma? 8 lat? I czyta kicie kocia??? Przecież te książeczki to ja czytałam bratanicy jak miała 3 lata

A rety ona wciąż przerabia Kiciekocie?  Gdzie jest ojciec tego dziecka?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenie  Basi - London eye

 

Marzenie Anki?   Objeść się  słodkościami 🤦‍♀️

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ankatob napisał:

Marzenie  Basi - London eye

 

Marzenie Anki?   Objeść się  słodkościami 🤦‍♀️

Marzeniem Basi był Paryż dlatego pojechała do Londynu. Czego nie rozumiesz? 😉

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, PandaWanda napisał:

Marzeniem Basi był Paryż dlatego pojechała do Londynu. Czego nie rozumiesz? 😉

O to jeszcze lepiej.  Mam bana i nie oglądam ich na bieżąco.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie rozumiem - jeśli jest się świadomym rodzicem i ma się dziecko z autyzmem to nie bierze go się w miejsce gdzie są tłumy ludzi, ogromny hałas, migające światła i bodźce atakujące z każdej strony. To jak to w końcu jest - B.  ma autyzm czy po prostu matka ma w dupie dziecko i liczą się przede wszystkim jej infantylne  zachcianki 35 letniej „nastolatki”? Zresztą wystarczy po patrzeć jak to dziecko wygląda - brudne buty, niedobrane założone na siebie losowe ubrania, kołtuny we włosach i w szybkim tempie postępująca nadwaga. Gdzie jest ojciec?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, 4swiadek napisał:

Ja tu czegoś nie rozumiem - jeśli jest się świadomym rodzicem i ma się dziecko z autyzmem to nie bierze go się w miejsce gdzie są tłumy ludzi, ogromny hałas, migające światła i bodźce atakujące z każdej strony. To jak to w końcu jest - B.  ma autyzm czy po prostu matka ma w dupie dziecko i liczą się przede wszystkim jej infantylne  zachcianki 35 letniej „nastolatki”? Zresztą wystarczy po patrzeć jak to dziecko wygląda - brudne buty, niedobrane założone na siebie losowe ubrania, kołtuny we włosach i w szybkim tempie postępująca nadwaga. Gdzie jest ojciec?

B nie ma oficjalnej diagnozy więc jej autyzm można między bajki włożyć. An też nie ma diagnozy. Młoda jest zaniedbanym dzieckiem przede wszystkim emocjonalnie ale jak widzimy ubraniowa/ żywieniowo też. 

Mnie przeraziła ta ilość żarcia jaką pochłonęły 🙈

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta B coraz bardziej opuchnięta na twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, FrutakzAmeryki napisał:

A rety ona wciąż przerabia Kiciekocie?  Gdzie jest ojciec tego dziecka?!!!

Ja mam zawsze dysonans. Bo z jednej strony czyta jej kicię kocie a z drugiej strony pokazuje jej wszystkie filmy HP, które UMÓWMY SIĘ (!) szczególnie ostatnie części nijak się mają dla 8latków, które mają być super wrażliwe

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie story u Marty.

Basia i Zosia jedzą żelki. 

Basia w za małej bluzce z brzuchem na kolanach. 

Przykro się na to patrzy. 

  • Like 1
  • Sad 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Mit.cat napisał:

Zobaczcie story u Marty.

Basia i Zosia jedzą żelki. 

Basia w za małej bluzce z brzuchem na kolanach. 

Przykro się na to patrzy. 

Biedna B....a Ann opowiada jak to trzeba kształtować nawyki żywieniowe u dzieci😕i wpycha B te swoje tluste ulepy😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na story Marty jest Basia i Zosia. Basia juz chyba nie ma nadwagi, to juz otylosc jest. Strasznie to przykre. Anka s.......ła jej zycie. Niedosc, ze ciezko Basi bedzie sie ogarnac z takimi nawykami zywieniowymi, dzieci sie beda z niej smiac, to nabank zdrowie juz jest mega nadszarpniete (nawet jesli jeszcze tego golym okiem nie widac/ Basia jeszcze tego nie odczuwa). Strasznie mi szkoda tego dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związałaby jej te włosy w kucyk,  kupiła większe ubrania zeby brzuch zakryły i już by to dziecko inaczej wyglądało...

A tak poza tym to one nie jedzą surowizny tylko wciąż te ulepy pełne węglowodanów... zdrowa dieta 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 4swiadek napisał:

Ja tu czegoś nie rozumiem - jeśli jest się świadomym rodzicem i ma się dziecko z autyzmem to nie bierze go się w miejsce gdzie są tłumy ludzi, ogromny hałas, migające światła i bodźce atakujące z każdej strony. To jak to w końcu jest - B.  ma autyzm czy po prostu matka ma w dupie dziecko i liczą się przede wszystkim jej infantylne  zachcianki 35 letniej „nastolatki”? Zresztą wystarczy po patrzeć jak to dziecko wygląda - brudne buty, niedobrane założone na siebie losowe ubrania, kołtuny we włosach i w szybkim tempie postępująca nadwaga. Gdzie jest ojciec?

Ojciec ma dziecko jeszcze bardziej w 🍑 niż matka. Imo jeszcze większy dzieciuch niż sojula, interesuje się głównie sobą, surfowaniem i bezproblemowym życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Venus napisał:

Ojciec ma dziecko jeszcze bardziej w 🍑 niż matka. Imo jeszcze większy dzieciuch niż sojula, interesuje się głównie sobą, surfowaniem i bezproblemowym życiem. 

Zabiera ją na wakacje i weekendy. 

Sojula sama też mówiła że i jego matka zabiera B na weekendy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×