Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sonda

Sojovelove

Polecane posty

Jeżeli będziecie dziewczyny dorabiać na boku nie zapomnijcie zapłacić podatku ,a od panów bierzcie tylko gotówkę. Żadnych przelewów. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czy mogłabym na priv dostać link na discord o Ance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Michaela napisał:

Dziewczyny, czy mogłabym na priv dostać link na discord o Ance?

Nie ma discorda już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Abi33 napisał:

Tak szczególnie pani ginekolog  .:classic_biggrin:

A to chyba chodziło o koleżanki że studiów 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój boże, jakie to niesamowite, niezwykłe i niespotykane, że JEDEN CZŁOWIEK może JEDNEGO DNIA siedzieć w szlafroku bez makijażu, a następnie, JEDYNIE KILKA GODZIN PÓŹNIEJ, ten sam człowiek może założyć ...enkę i zrobić makijaż!!!!!! 😮

Pochylmy się nad tym jakie to WIELOWARSTWOWE!!!! 

  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2024 o 17:11, Abi33 napisał:

Anka pokazała skrin ebooka którego napisała i pod punkty były w języku angielskim. Po sprawdzeniu treści wyszło że jest ebook darmowy na Amazon z tymi samymi tytułami. Po zapytaniu czy to są jej treści usunęła storry i zmieniła okładkę na te co teraz. 

Masz gdzieś screena z tym aby to zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chat_noir napisał:

Masz gdzieś screena z tym aby to zobaczyć?

To był szablon z canvy🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Spanielek napisał:

O mój boże, jakie to niesamowite, niezwykłe i niespotykane, że JEDEN CZŁOWIEK może JEDNEGO DNIA siedzieć w szlafroku bez makijażu, a następnie, JEDYNIE KILKA GODZIN PÓŹNIEJ, ten sam człowiek może założyć ...enkę i zrobić makijaż!!!!!! 😮

Pochylmy się nad tym jakie to WIELOWARSTWOWE!!!! 

Tam był dopisek ' i jeden facet na horyzoncie'

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się czują frajerzy którzy zapłacili jej za te wypociny + za udział w szkoleniu i szkolenie zostało odwołane, bo „diagnoza i ciężki czas w życiu”  u królowej ziemniaków. Ciekawe że jakoś czas i siłe znalazła żeby zrobić reklamy przed dniem kobiet dla firmy produkującej rajstopy i wyjść z koleżanekczką na żarcie i do teatru. No ale żeby wywiązywać się z zobowiązań i obietnic to kto to widział. Szkolenie pewnie odbędzie się kiedy mamusia przyjedzie z Mazur posprzątać mieszkanie uczesać córkę i za nią  odwali robotę raz czy dwa razy na live je i tyle. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała strata jak szkolenia na tej grupie nid będzie. Bo co ona może nauczyć ? Jak ona sama skończyła tylko 3 lata studiów w dodatku płatnych. Za pieniądze to każdego przyjmą i wystawią dyplom .nie trzeba być zdolnym .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2024 o 17:16, Abi33 napisał:

Jej poradniki to lanie wody. Nic konkretnego dla mnie. Ja na pewno nie kupię. Skopiowałam tekst który wczoraj pokazywała na lajfie z nowego poradnika o finansach. Może ktoś się skusi i zakupi."

ROZDZIAL V

DZIAŁANIA

Po przeczytaniu tego rozdziału podejmij następujące działania (pamiętaj, że to poprzez działanie uczymy się więcej niż samo czytanie! Nie pomijaj stron z działaniaml):

W tym rozdziale dostałaś konkretne przykłady tego czym możesz się zajmować "na boku" by dorobić do głównej pensji lub czym zająć się by zacząć mieć swoje pieniądze.

Teraz przeanalizuj wymienione przeze mnie sposoby zarobku i zastanów się, które z nich do Ciebie pasują. Następnie przejrzyj platformy kursowe w poszukiwaniu kursów, które pomogą Ci się w tym kierunku rozwinąć.

Nie stawiaj na jedną kartę - wybierz 2-3 prace oraz kilka różnych kursów, które możesz zrobić. Zajmij się tym OD RAZU i nie odkładaj na później.

Najlepsza zasada skutecznego działania:

Jeśli chcesz coil zrobisz i przyjdzie Cl to do ain wy zacznij działać w ciągu 10 minut!!!

oprócz stwierdzeniaważna

jeśli chodzi o moje projekty."

To jest straszne - ona po prostu robi słabe tłumaczenia z darmowych materiałów a potem kreuje się na wielką znawczynię za 49 zł za ebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diagnozę czego i u kogo(członka rodziny) robiła Ann? No bo diagnoza autyzmu u B jest rzekomo od dawna, An sama zdiagnozowała u siebie autyzm więc jakby nawet teraz potwierdziła u specjalisty to chyba nie powinna być zaskoczona, to co tym razem, na co może chorować ta super silna power woman na diecie sojowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wszystko

Jak osoba która dostała dom po babci,  roztrwoniła go na podróże i wróciła z podkulonym ogonem , której wciąż pomagają rodzice , teraz mama, którea w tym momencie żyje głównie z reklam bo nie ma się co oszukiwać widac że reklama idzie za reklamą może kogoś pouczać o finansach ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kaszamasza napisał:

Diagnozę czego i u kogo(członka rodziny) robiła Ann? No bo diagnoza autyzmu u B jest rzekomo od dawna, An sama zdiagnozowała u siebie autyzm więc jakby nawet teraz potwierdziła u specjalisty to chyba nie powinna być zaskoczona, to co tym razem, na co może chorować ta super silna power woman na diecie sojowej?

ta diagnoza nazywa się "sprzedaż słabo idzie, więc poudaję chorą, zrobię smutne oczy, wzbudzę litość i przedłużę promocyjną cenę", to jest już taki instastandard, że aż dziwne że ktokolwiek się jeszcze na to łapie 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ona nosi majtki pod brzuchem a nie na… czemu to pokazuje… ech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 9.03.2024 o 19:32, anel0 napisał:

Czemu ona nosi majtki pod brzuchem a nie na… czemu to pokazuje… ech. 

Pokazuje bo nie ma wstydu. Nie ważne jakie majtki. Ważne że wogle je ma .

Edytowano przez Abi33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.03.2024 o 20:32, anel0 napisał:

Czemu ona nosi majtki pod brzuchem a nie na… czemu to pokazuje… ech. Mało materiału, na brzuch nie wciągnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

An. W luksusowym samochodzie z mężczyzną 😂😂 moja wyobraźnia działa co to za desperat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często tu czytałam że Anka bardzo wzoruje się na nomadmum, ja babki nigdy nie obserwowałam, ale na IG jest duża ofera o agresji wobec nastoletniej córki. W zasadzie wiem tylko tyle, ktoś wie więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2024 o 06:57, Śpiocha napisał:

Często tu czytałam że Anka bardzo wzoruje się na nomadmum, ja babki nigdy nie obserwowałam, ale na IG jest duża ofera o agresji wobec nastoletniej córki. W zasadzie wiem tylko tyle, ktoś wie więcej? 

Dobrze na IG mówi o tym tata.miedzy.innymi

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2024 o 05:57, Śpiocha napisał:

Często tu czytałam że Anka bardzo wzoruje się na nomadmum, ja babki nigdy nie obserwowałam, ale na IG jest duża ofera o agresji wobec nastoletniej córki. W zasadzie wiem tylko tyle, ktoś wie więcej? 

Obejrzyj sobie ostatnie filmy u Janka śpiewaka na youtob. I na tiktoku jak wpiszesz jej nic to wyświetla się streszczenia całej afery. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że An wrzuciła przepis na mazurek. Czyżby to ten, który miała wrzucić 3 lata temu? 😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sojova teraz zajmuje się finansami. Oprócz tego randkuje i ,,przypadkowo" wrzuca zdjęcia męskich dłoni <podnosi znacząco brwi> 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2024 o 07:15, Papapara napisał:

Na Kafe temat umiera, na discordzie się dzieje 😈

Czy da się jeszcze dostać na discorda? Byłam, straciłam niestety dostęp do swojego konta, a chętnie bym znowu dołączyła 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o link do discorda? Anka to moje guilty pleasure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, K1992u napisał:

Czy moge prosic o link do discorda? Anka to moje guilty pleasure

Możesz też zerknąć na Wandę, tam temat prężnie się rozwija 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×