Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sonda

Sojovelove

Polecane posty

7 minut temu, Psunabude napisał:

Zabiera ją na wakacje i weekendy. 

Sojula sama też mówiła że i jego matka zabiera B na weekendy 

Nie no to normalnie ojciec roku, zabiera swoje własne dziecko na weekend. Nic tylko o medal jakiś dla niego wystąpić. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Kudłaty  obesraniec gdyby wyhodował zamiast orzeszków jaja to zabrałby to biedne dziecko do dietetyka i do poradni Psychologiczno-Pedagogicznej bo potem już może być za późno i będą ja czekały lata terapii. To jest właśnie efekt tej okropnej poprawnosci. Nic nie można powiedzieć bo to fatshaming. Nie Anula nie wyglądasz świetnie. Ciężkie sapanie po wejściu na antresolę po kilku schodach nie jest normalne. Waga 120 kg dla kobiety nie jest normalna. 

  • Like 8
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mit.cat napisał:

Zobaczcie story u Marty.

Basia i Zosia jedzą żelki. 

Basia w za małej bluzce z brzuchem na kolanach. 

Przykro się na to patrzy. 

Dawno nie obserwuje Anki, teraz weszłam na te story i jestem w szoku jak Basia wygląda 😯😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozwaliło, jak wrzuciła zdjecie basi w takim ortalionowym dresie i kaloszach, całą rozkopaną z podpisem "Gdy chodzisz do leśniej szkoły i jesteś jednocześnie faszionistką". A to biedne dziecko wyglądało jak ja w latach 90tych jak chodziłam pomagać dziadkom w wykopkach i zakładałam najgorsze ciuchy jakie miałam i potem było mi wstyd przejść ulica. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ammaro napisał:

Do czego Ann doprowadziła tę biedną Basię🥺

To jest straszne😕B jest bardzo aktywnym dzieckiem wiec na normalnej diecie ( a nie tluszczowo-ulepowej) wyglądałaby jak inne dzieci. Za chwilę będzie otyłą nastolatka z problemami zdrowotnymi i społecznymi.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy: 24.02.2022 „happy kiddo” 

Edytowano przez 4swiadek
  • Thanks 1
  • Sad 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie sobie jeszcze te rolke z Basi ostatnich urodzin. Teraz wyglada na dwa razy większą… 

PS czyżby te żelki były wegańskie? Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anka po prostu chce mieć kopie siebie... dosłownie. Dlatego tak pieję że takie podobne, że geny i żeby to potwierdzić musi jeszcze utuczyc dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kasiakasia88 napisał:

Tak, tak na pewno po kilku tygodniach w nowej szkole od razu mówi normalnie po angielsku 🤦‍♀️

Właśnie miałam to napisać ! Nagle zaczęła mówić po angielsku...a wciąż ma problemy z polskim. Ann to jednak mitomanka. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, FrutakzAmeryki napisał:

Właśnie miałam to napisać ! Nagle zaczęła mówić po angielsku...a wciąż ma problemy z polskim. Ann to jednak mitomanka. 

Może sekretem nauki angielskiego jest struganie patyków....muszę wypróbować 🙂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gosciareczka napisał:

Może sekretem nauki angielskiego jest struganie patyków....muszę wypróbować 🙂

Nie chodzi o struganie patyków tylko o rżnięcie głupa

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle dziewczyny on ciągle podkreśla jaka to robi dobra robotę jaki b ma progres i w ogóle ochy achy. Ale progresu na relacji b z pąpą jakos nie ma 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona dba przede wszystkim o siebie...na 35 urodziny pojechała zwiedzać plan zdjęciowy HP...aż przykro patrzeć jak lata z obłędem w oczach po sklepie i kupuje różdżki🙄

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2023 o 18:14, Kasiakasia88 napisał:

Tak, tak na pewno po kilku tygodniach w nowej szkole od razu mówi normalnie po angielsku 🤦‍♀️

I wykleja słowo Cat jak dzieci w przedszkolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki angielski? Przecież to biedne dziecko ma spore problemy z językiem ojczystym. Dodatkowo wada wymowy ewidentnie się pogłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, FrutakzAmeryki napisał:

Ona dba przede wszystkim o siebie...na 35 urodziny pojechała zwiedzać plan zdjęciowy HP...aż przykro patrzeć jak lata z obłędem w oczach po sklepie i kupuje różdżki🙄

no mocno mnie rozbawiło, że to wszystko okazało się być nie wycieczką dla ukochanej córki, a wymarzoną „podróżą” z okazji urodzin alex. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, bila567 napisał:

no mocno mnie rozbawiło, że to wszystko okazało się być nie wycieczką dla ukochanej córki, a wymarzoną „podróżą” z okazji urodzin alex. 

To było wiadomo zanim ruszyły. Basia chciała zobaczyć wieże Eiffla.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2023 o 08:38, 4swiadek napisał:

Ja tu czegoś nie rozumiem - jeśli jest się świadomym rodzicem i ma się dziecko z autyzmem to nie bierze go się w miejsce gdzie są tłumy ludzi, ogromny hałas, migające światła i bodźce atakujące z każdej strony. To jak to w końcu jest - B.  ma autyzm czy po prostu matka ma w dupie dziecko i liczą się przede wszystkim jej infantylne  zachcianki 35 letniej „nastolatki”? Zresztą wystarczy po patrzeć jak to dziecko wygląda - brudne buty, niedobrane założone na siebie losowe ubrania, kołtuny we włosach i w szybkim tempie postępująca nadwaga. Gdzie jest ojciec?

Autystyka można zabrać w miejsce, gdzie jest dużo ludzi, tylko trzeba się odpowiednio przygotować. 

 

Świat Harrego Pottera jest miejscem pod tym względem przyjaznym. Tłumów szalonych nie ma, między innymi dlatego ,że zwiedzający wchodzą grupami, a przestrzeń jest dość duża. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Hkhm napisał:

Autystyka można zabrać w miejsce, gdzie jest dużo ludzi, tylko trzeba się odpowiednio przygotować. 

 

Świat Harrego Pottera jest miejscem pod tym względem przyjaznym. Tłumów szalonych nie ma, między innymi dlatego ,że zwiedzający wchodzą grupami, a przestrzeń jest dość duża. 

Ustalmy jedną rzecz...ani B ani Ann nie mają diagnozy jest po prostu wstrętna kłamczucha i tyle

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, FrutakzAmeryki napisał:

Ustalmy jedną rzecz...ani B ani Ann nie mają diagnozy jest po prostu wstrętna kłamczucha i tyle

Kłamczucha po to aby wzbudzać litość i usprawiedliwiać swoje lenistwo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, jestem_glodna napisał:

Kłamczucha po to aby wzbudzać litość i usprawiedliwiać swoje lenistwo 

Usprawiedliwiać lenistwo i głupie zachowania.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, FrutakzAmeryki napisał:

Ustalmy jedną rzecz...ani B ani Ann nie mają diagnozy jest po prostu wstrętna kłamczucha i tyle

Nie wnikam to czy ma diagnozę czy nie. 

Bez diagnozy też można byc autystycznym.

Co do samej An. Nic dobrego nie jestem w stanie powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrywała prowadząc a teraz udaje, ze nie wie oc o chodzi. Może ktoś ma screeny? Myśle, ze za długo wiele rzeczy uchodzilo jej płazem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pończochy kończące się nad kolanem... to się tak nosi? Bo nie wiem... 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×