Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sonda

Sojovelove

Polecane posty

Niestety.....może dlatego, ze znowu zmieniła wersję...ostatnio było „to profil kulinarny, nie pytajcie mnie! A le wyraźnie widać , ze ebooki się nie sprzedają wiec zaczęła ponownie kupczyć wizerunkiem dziecka. I te teksty, ze B sama prosiła o zmianę szkoły a teraz uczy się ułamków na patykach boszzzzz🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak długo się trzymał.....chociaż widać, że już wątki o patopotato nie budzą takich emisji jak kiedyś, ona już się chyba po prostu wszystkim nudzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gosciareczka napisał:

A tak długo się trzymał.....chociaż widać, że już wątki o patopotato nie budzą takich emisji jak kiedyś, ona już się chyba po prostu wszystkim nudzi 

Nie, przenieśli się gdzie indziej bo tu nie dało się pisać, ten temat dalej "grzeje"

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapytam inaczej. Jaki wgl facet chciałby się z nią na randkę umówić? Już nie patrząc na jej wygląd, ale jednak faceci to wzrokowcy, i czy samą kwestią wizualną może zachwycić faceta i ten powie „ooo ale laska, ale bym się z nią umówił”? Czym wgl taka Sapula może zaimponować? Czy jakiegoś faceta interesują sojowe ulepy? Na dodatek patrząc na jej status społeczny to Sapi raczej nie jest rozchwytywanym towarem bo ma dzieciaka. Takie combo xd 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawa rozwodowa rodziców Anuli i obowiązuje chyba cisza na kanale.

Edytowano przez meduza31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 4swiadek napisał:

Cisza przerywana sapaniem od ubierania  rajstop

Ale zakłada się je tylko 30s więc to nieźle kardio się tak zasapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej Tato coś wstawiał na FB??nie pamiętam imienia żeby samej sprawdzić. Wcześniej był dość aktywny opisując obecną sytuację z Żoną i Córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to zaskakuje jak ona dobrze potrafi się kadrować „na szczuplejsza” a potem wlatuje video i efekty diety zaczynają być niewidoczne. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alinka ma status związku na fb ustawiony jako „to skomplikowane” hahaha XD Normlanie jak u jakiejś zbuntowanej nastolatki 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jestem_glodna napisał:

Alinka ma status związku na fb ustawiony jako „to skomplikowane” hahaha XD Normlanie jak u jakiejś zbuntowanej nastolatki 

Może chodzi o jej związek z jedzeniem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Graff85 napisał:

Jej Tato coś wstawiał na FB??nie pamiętam imienia żeby samej sprawdzić. Wcześniej był dość aktywny opisując obecną sytuację z Żoną i Córka.

Tato ma na imię Andrzej. A na drugie Zdrajca!

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie blond tylko takie...jak to mówią fryzjerzy Toffi...moim zdaniem jeszcze mniej korzystniej wyglada w tym kolorze....ale Ona sobie poprawi sobie humor seksem🤣🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anka, se.ksu nie można zaliczyć jako sportu jeśli tylko leżysz plackiem i czekasz aż ktoś cię obrobi, wiec nie wygłupiaj sie i przyznaj ze ulubiony sport to bieg do drzwi żeby odebrać od kuriera zamówione zarcie 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie jest i co w tym czasie robi B, podczas gdy jej mamusia uprawia ulubiony sport ekstremalny xd btw. Sapi w tamtym tygodniu z tego co pamietam pisała ze idzie na randkę. Szybka jest 

Edytowano przez jestem_glodna
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jestem_glodna napisał:

Ciekawe gdzie jest i co w tym czasie robi B, podczas gdy jej mamusia uprawia ulubiony sport ekstremalny xd btw. Sapi w tamtym tygodniu z tego co pamietam pisała ze idzie na randkę. Szybka jest 

Na szczęście nie uprawia, tylko o nim opowiada jak każdy erotoman gawędziarz 😄 Może jej się udało tym razem tinderową randkę zaciągnąć na jednorazowy numer i stąd ta euforia, fryzjer, nowa ja. A jak za tydzień się okaże, że znajomość umarła śmiercią naturalną, to nadejdzie kolejny "trudny czas".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Klotka143 napisał:

Na szczęście nie uprawia, tylko o nim opowiada jak każdy erotoman gawędziarz 😄 Może jej się udało tym razem tinderową randkę zaciągnąć na jednorazowy numer i stąd ta euforia, fryzjer, nowa ja. A jak za tydzień się okaże, że znajomość umarła śmiercią naturalną, to nadejdzie kolejny "trudny czas".

Nieee, jak to było? Przejdzie do strefy prywatności xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PodTwojąObronę napisał:

Jak ona mogła tak napisać? 😮 

Skoro jakiś czas temu dziewczynom z którymi była bodajże na imprezie promocyjnej chwaliła się że jest mistrzynią robienia loda a o swojej poprzedniej zdobyczy z tindera pisała że „jest taki wielki i silny że mógłby ją zgwałcić” to wyznania o tym, że lubi keks jak koń owies nie powinny dziwić. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, 4swiadek napisał:

Skoro jakiś czas temu dziewczynom z którymi była bodajże na imprezie promocyjnej chwaliła się że jest mistrzynią robienia loda a o swojej poprzedniej zdobyczy z tindera pisała że „jest taki wielki i silny że mógłby ją zgwałcić” to wyznania o tym, że lubi keks jak koń owies nie powinny dziwić. 

Anka to by się świetnie wpasowała w kliamty Samoobrony widzę, normalnie młodsza Begerowa z tymi wyznaniami🙈

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×