Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anka26

Aliss

Polecane posty

Na luzie, ale ja u niej to lubię. Relaksują mnie jej vlogi i bardzo lubię jej estetykę. Czasami tylko irytuje mnie jak 3 razy mówi o tym samym, ale ja wszystkie polskie vlogi oglądam na podwójnym przyśpieszeniu, wiec jest to do przeżycia : ) podoba mi się to, że woda sodowa nie uderzyła jej do głowy, rozsądnie podchodzi do zakupów i zarządzania pieniędzmi. Cieszę się, że poznała Kubę i odbiła się od dna : ) 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Ramoneska napisał:

Na luzie, ale ja u niej to lubię. Relaksują mnie jej vlogi i bardzo lubię jej estetykę. Czasami tylko irytuje mnie jak 3 razy mówi o tym samym, ale ja wszystkie polskie vlogi oglądam na podwójnym przyśpieszeniu, wiec jest to do przeżycia : ) podoba mi się to, że woda sodowa nie uderzyła jej do głowy, rozsądnie podchodzi do zakupów i zarządzania pieniędzmi. Cieszę się, że poznała Kubę i odbiła się od dna : ) 

To prawda.jak na influancerke to robi przemyślane zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Estetyka vloga fajna. Fajnie zmontowane. Dużo razy się powtarza, ale pytanie dlaczego ona nie ma żadnej interakcji z widziami? Praktycznie nikomu nie odpisuje, pyta o coś na vlogach, ludzie jej odpisują, a ona nic. Tak samo na instagramie. Jaki to ma sens? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jej vlogi nudzą, włączę czasem do pracy, żeby coś grało w tle i to tyle. Latem widziałam na żywo robiła foto na stories, kilka ujęć słodkiej minki, positive vibes a potem bitch face i warczenie na chłopaka xD od tego czasu uważam ze ona jest nieszczera i nienaturalna niestety. W filmach starta się być miła, neutralna bez jakiegokolwiek zdania na żadne interesujące czy wnoszące coś do życia tematy. Nadal wpisuje spacer i umycie się w planner?  

Edytowano przez Lola99999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, mari napisał:

Estetyka vloga fajna. Fajnie zmontowane. Dużo razy się powtarza, ale pytanie dlaczego ona nie ma żadnej interakcji z widziami? Praktycznie nikomu nie odpisuje, pyta o coś na vlogach, ludzie jej odpisują, a ona nic. Tak samo na instagramie. Jaki to ma sens? 

Pewnie jej się nie chce odpisywać. Nie od dziś wiadomo, że Alka nie lubi się przemęczać XD. Dobrze, że chociaż do tych vlogow się jako tako przykłada XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Jaka się z niej podróżniczka zrobiła! Byłam w dużym szoku jak zobaczyłam, że sama się udała na wyjazd!

Tylko mogłaby 20 razy nie powtarzać "solo trip" i tego ciągle nie podkreślać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Oh Celinee napisał:

Pewnie jej się nie chce odpisywać. Nie od dziś wiadomo, że Alka nie lubi się przemęczać XD. Dobrze, że chociaż do tych vlogow się jako tako przykłada XD

No nie chce jej się xd ale już kilka razy natknęłam się na tym, że na pytania do Aliss odpisują sobie inni ludzie. Jest więcej interakcji pomiędzy przypadkowymi sobie ludźmi, a między Aliss a widzkami 😀 słabe to mega. Ale cóż, leniwa nie od dzisiaj

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, czarnykot napisał:

Tylko mogłaby 20 razy nie powtarzać "solo trip" i tego ciągle nie podkreślać. 

Dla niej to wielkie wydarzenie zapewne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Lubie ja oglądać. 

Ja w sumie też bo ma taki estetyczny i domowy kontent no i na tle innych dużych influ wypada dobrze ale przewijam często jej gadaninę bo się powtarza.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na minus to że często sie powtarza, ale klimat spoko i dobre polecajki kosmetyczne i na przeciętną kieszeń. 

Edytowano przez Geneza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Mam też wrażenie że non stop coś pije. Kończy pić kubek kawy robi kolejną kawe lub herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2023 o 14:25, Jagoda_Malina3 napisał:

Jaka się z niej podróżniczka zrobiła! Byłam w dużym szoku jak zobaczyłam, że sama się udała na wyjazd!

Z ciekawości ile trwał jej solo wyjazd ?

Rano wyleciała i na noc przyleciała ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość Anna napisał:

Z ciekawości ile trwał jej solo wyjazd ?

Rano wyleciała i na noc przyleciała ?

 

Dobre pytanie, z doskoku ja oglądam a była sama (jak mówiła) czy jednak z siostrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Dobre pytanie, z doskoku ja oglądam a była sama (jak mówiła) czy jednak z siostrą?

Sama poleciała na 2 noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×