Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
WładcaCebuli

największy słup reklamowy na Youtube

Polecane posty

MsDoncellita i Fitdoncia w jednym zwana MsReklammitą i MsWakacjitą. Grubo ponad 90% publikowanych przez nią treści to reklamy.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, czarnaniemamba napisał:

Wandziaksy

Ja nie wiem jak laski jej jeszcze ufają, przecież ona codziennie reklamuje co innego. Często są tam komentarze, że przecież to jej praca, to normalne. Ale w przypadku innych influencerów, gdy liczba postów sponsorowanych drastycznie wzrasta to pojawiają się komentarze, że to przestaje być wiarygodne… a tutaj mam wrażenie, że jest nadana jakaś taryfa ulgowa…

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, czarnaniemamba napisał:

Wandziaksy

Ona to w ogóle chyba większość relacji jakie dodaje to tylko i wyłącznie reklamy. Rzadko doda coś od tak i od siebie. 

I jeszcze te reklamy kosmetyków, co dwa dni inna firma xD Musiała by mieć z 10 twarzy, żeby to wszystko rzetelnie w tak krótkim czasie zrecenzować xD 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto może. Nawet fajne swego czasu osoby, jeśli dostają propozycje, to zaczynają wstawiać żenujące reklamy. 

Dnia 31.10.2023 o 21:58, WładcaCebuli napisał:

Kto nim jest wg was?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i ja w ogóle nie ogarniam, jak można chcieć kupić coś, co jakaś influ dostała za friko. Mnie to raczej wk... I te szalone rabaciki 10% na hasło Pierdupierdu10

  • Like 4
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agata R. z Miami...Irytujące są reklamy oceanapart i cellublu. W aptece można kupic zestaw baniek do masowania za grosze a nie za setki. I druga irytująca - reklamy kolagenu-Kinga Zawodnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2023 o 13:50, Ramoneska napisał:

Ja nie wiem jak laski jej jeszcze ufają, przecież ona codziennie reklamuje co innego. Często są tam komentarze, że przecież to jej praca, to normalne. Ale w przypadku innych influencerów, gdy liczba postów sponsorowanych drastycznie wzrasta to pojawiają się komentarze, że to przestaje być wiarygodne… a tutaj mam wrażenie, że jest nadana jakaś taryfa ulgowa…

Kiedyś naprawdę lubiłam oglądać jej vlogi bo dodawała je bo chciała a teraz dodaje bo musi wlepić kilka reklam.Nawet teraz Vlogmas jest na odwal się (ja tak to odczuwam).Owszem wydała piosenkę ,kalendarz.Ale intro jakieś takie byle jakie ,a paznokci nie robiła bo nie chce się świątecznych…jakieś takie to wszystko inne .Niby głupotki a miało to swoja  magię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×