Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sakatia

Mniejsze od trzech

Polecane posty

Widziałam na insta, że przeprowadzają się do Grecji. Pewnie coś związanego z animacjami. Trochę dziwnie, że pozbywają się prawie wszystkich rzeczy i rozbierają ten śmieszny pokój u babci. Oby im się dobrze wiodło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Jule3kaaa napisał:

Widziałam na insta, że przeprowadzają się do Grecji. Pewnie coś związanego z animacjami. Trochę dziwnie, że pozbywają się prawie wszystkich rzeczy i rozbierają ten śmieszny pokój u babci. Oby im się dobrze wiodło 

Robią takie halo z tego wyjazdu jak robili z budową domu, oj dom będą budować oj wielki kredyt brać i sprawa skisła, nie ma się czym ekscytować.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Jule3kaaa napisał:

Widziałam na insta, że przeprowadzają się do Grecji. Pewnie coś związanego z animacjami. Trochę dziwnie, że pozbywają się prawie wszystkich rzeczy i rozbierają ten śmieszny pokój u babci. Oby im się dobrze wiodło 

A czemu pokój u babci demontują ? a gdzie niby będą wracać z tej zagranicy chociażby na urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość Anna napisał:

A czemu pokój u babci demontują ? a gdzie niby będą wracać z tej zagranicy chociażby na urlop ?

Dobre pytanie. Nawet sprzęty porozwozili po ludziach. Mnie nie zdziwi, jak sobie w tej Grecji popląsają pół roku nad hotelowym basenem w rytm zumby i odbiorą z powrotem kierunek Ozo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Wsedno napisał:

Dobre pytanie. Nawet sprzęty porozwozili po ludziach. Mnie nie zdziwi, jak sobie w tej Grecji popląsają pół roku nad hotelowym basenem w rytm zumby i odbiorą z powrotem kierunek Ozo. 

Też mam wrażenie, że to tylko praca sezonowa, ale wtedy nie ma sensu sprzedaż rzeczy i likwidacja miejsca zamieszkania. Chyba, że planują zmianę kierunku na miesiące zimowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U sercowników lato muzyka zabawa 😃 kto by nie chciał takiej pracy...

Edytowano przez Wsedno
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2024 o 19:29, Wsedno napisał:

Dobre pytanie. Nawet sprzęty porozwozili po ludziach. Mnie nie zdziwi, jak sobie w tej Grecji popląsają pół roku nad hotelowym basenem w rytm zumby i odbiorą z powrotem kierunek Ozo. 

No właśnie dziwne, ciekawe gdzie wrócą i czemu musieli demontować meblościankę, czyżby babcia już miała ich dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2024 o 10:19, Wsedno napisał:

U sercowników lato muzyka zabawa 😃 kto by nie chciał takiej pracy...

Każdy może jechać a nawet od razu po maturze bez studiów bo jak widać średnia wieku tam to 18 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×